Série Galaxy Sledujte 4 perde exclusiveividade do YouTube Hudba

Séria Galaxy Sledujte 4 Vykonajte rozhranie rozhrania Wear OS 3, o último dos quais foi desenvolvido em colaboração com a Samsung. Výsledok je rovnaký, ako keby boli použité Galaxy Sledujte 4, eles eram os únicos smartwatches Wear OS que ofereciam suporte ao app YouTube Hudba. Mas de acordo com o Google (prostredníctvom AndroidPolice), čo je nevyhnutné a bude prebiehať niekoľko bežných operácií so systémom Wear OS 2.

O Wear OS 3 pokračovanie v exkluzivite Galaxy Sledujte 4, por enquanto

Séria Galaxy Sledujte 4 základná verzia Samsungu, ktorá ponúka exkluzívne a aplikovateľné aplikácie YouTube Hudba, ktorá má najväčší vplyv na spoločnosť Samsung, ponúka niekoľko spôsobov, ako používať Wear OS, a teda používať všetky svoje operačné systémy, ako sú operačné systémy a systémy, ktoré vás budú baviť. E, Moments emento que este livro foi escrito, a linha do Galaxy Sledujte 4 continua a ser a única que usa o Wear OS 3. Aplikácia YouTube Hudba je určená a exkluzívna pre mobilné telefóny Samsung.

Súvisiace články: Samsung oznámil nové snímače 200MP ISOCELL HP1 a 50MP ISOCELL GN5

K dispozícii sú nasledujúce možnosti, ako Samsung spustiť agendu podem o YouTube Hudba soso o Fossil Gen 6 napr. Michael Kors gen 6 – veľké množstvo hardvérových doplnkov – modely inteligentných hodiniek Mobvoi TicWatch, nominované o Pro 3, Pro 3 LTE a E3. O službe Google môžete mať k dispozícii Wear OS 2 príjem aplikácie YouTube Hudba do konca do konca, široká škála foriem od začiatku do konca Wear OS 3 muito em breve.

SamsungGalaxy Sledujte 4 (44 mm)

SamsungGalaxy Sledujte 4 Classic (46 mm)