Séria iPhone 13 obsahuje 1TB pamäte

Os iPhone semper tiveram grandes c√Ęmaras, mas era diff√≠cil armazenar todas as mem√≥rias no pr√≥prio dispositivo.

Najd√īleŇĺitejŇ°ie s√©rie 13 do iPhone, ktor√© s√ļ kompatibiln√© s mnoh√Ĺmi aktualiz√°ciami, odpovedaj√ļ na vŇ°etky ot√°zky a odpovedaj√ļ na nasleduj√ļce probl√©my: V√§ńćŇ°ina modelov m√° k dispoz√≠cii jednu alebo viac anal√≥gov√Ĺch pam√§Ň•ov√Ĺch kariet pre iPhone 13 Pro, ktor√© maj√ļ k dispoz√≠cii maxim√°lnu kapacitu 1 TB s kapacitou 1 TB a 128 GB, 256 GB a 512 GB, ktor√© s√ļ k dispoz√≠cii pre iPhone 12 Pro. NaŇ°e moŇĺnosti sa m√īŇĺu l√≠Ň°iŇ• od toho, aby sme vyuŇĺili vŇ°etky moŇĺnosti, ktor√© s√ļ pre v√°s najvhodnejŇ°ie.

Os iPhone semper tiveram grandes c√Ęmaras, mas era diff√≠cil armazenar todas as mem√≥rias no pr√≥prio dispositivo.

A Apple Ide o probl√©m s nov√Ĺm rozl√≠Ň°en√≠m, ako je to v pr√≠pade novej s√©rie iPhone 13 Pro e Pro Max. Vsetky dostupn√© telef√≥ny maj√ļ k dispoz√≠cii 1 TB √ļloŇĺn√Ĺch priestorov pre vŇ°etky svoje fotografie, vide√°, aplik√°cie a jogy.

Vyberte si z niekońĺk√Ĺch telef√≥nov, ktor√© v√°m bud√ļ pon√ļkaŇ• viac fotografi√≠ a vide√≠, ako dosiahnuŇ• dostatońćn√Ĺ pońćet nov√Ĺch, nov√Ĺch alebo nov√Ĺch 13 telef√≥nov! Mas n√£o ser√° barato certamente.

K dispoz√≠cii je Ň°irok√° Ň°k√°la aplik√°ci√≠ pre iPhone 13 a 13, ktor√© maj√ļ mini pam√§Ň• 128 GB a podporuje 64 GB pam√§te.

V√§ńćŇ°ina z toho m√īŇĺe maŇ• podobu dinheiro. Inform√°cie o anamn√©ze n√°jdete na str√°nkach AirPods, ktor√© sa zameriavaj√ļ na obchodovanie, nakupovanie a prenosy r√īznych modelov, ktor√© teda prest√°vaj√ļ a ńćasto ch√Ĺbaj√ļ. Apple de 14 de Setembro. VŇ°etky tieto moŇĺnosti m√īŇĺu maŇ• jednu z nasleduj√ļcich moŇĺnost√≠: V√§ńćŇ°ina dostupn√Ĺch leteck√Ĺch spolońćnost√≠ m√° k dispoz√≠cii viacero AirPodov, ktor√© existuj√ļ. A Apple nov√≠ a nov√≠ v√Ĺrobcovia sl√ļchadiel s vysok√Ĺm rozl√≠Ň°en√≠m a veńĺk√Ĺm pońćtom predn√Ĺch, v√§ńćŇ°√≠ch a v√§ńćŇ°√≠ch vstupov (250 dol√°rov) AirPods Pro.

VzŇ•ah: Realme GT Neo2 s 11 ant√©nami, ktor√© maj√ļ jeden alebo druh√Ĺ telef√≥n

Ako hlavn√° vec, ktor√° m√īŇĺe byŇ• nov√°, AirPods asemelhar-se-√£o mais aos seus ekvivalentes Pro e suportar√£o √°udio espacial, mas n√£o incluir√£o as pontas auriculares dos Pods mais caros ou o cancelamento activeo do ru√≠do. Izolovan√© s√ļ vŇ°etky AirPods, ich “barata” pre vodn√© kan√°ly a ńŹalŇ°ie alternat√≠vy k Pixel Buds A, Nothing Ear 1 e outros rivais focados no pre√ßo.

Fonte

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3