Sentinel prepne váš iPhone do režimu spánku skôr, ako môže podľahnúť mŕtvej osobe …

Sentinel prepne váš iPhone do režimu dlhodobého spánku skôr, ako môže podľahnúť vybitej batérii 1

Reštartovanie vášho iPhone alebo iPad sa vo všeobecnosti považuje za veľké ne-nie v komunite pre útek z väzenia, najmä preto, že všetky moderné útek z väzenia sú zviazané alebo zviazané, čo znamená, že po reštarte budete musieť znova spustiť nástroj. do väzenia.

V niektorých prípadoch sa môže reštart javiť ako nevyhnutný, pretože pred dosiahnutím nabíjačky sa vybije batéria vášho zariadenia. Našťastie sa volá nedávno vydaná a bezplatná oprava útek z väzenia stráž vývojár iOS, MegaDev sa snaží zabrániť tomu, aby sa to stalo tak, že zariadenie sa uvedie do stavu hibernácie, keď je batéria príliš nízka, takže budete mať viac času na to, aby ste sa dostali na nabíjačku skôr, ako bude nevyhnutné vynútené vypnutie.

Ak tento koncept znie dobre známy, je to preto, že Sentinel je v podstate bezplatná alternatíva a vedie k populárnemu platenému triku s väzením s názvom SafeShutdown, ktoré sme vám ukázali pred niekoľkými rokmi. SafeShutdown prichádza s viacerými možnosťami ako Sentinel a je tiež kompatibilný s iOS 13, ale oneskorí ho.1.99, zatiaľ čo Sentinel je úplne zadarmo.

Obidve nastavenia majú za cieľ zabrániť tomu, aby sa telefón resetoval, ale či už potrebujete všetky zvončeky a píšťalky, ktoré SafeShutdown prináša do tabuľky, záleží na vás a vašich osobných potrebách.

O čo efektívnejšie je Sentinel v porovnaní s SafeShutdown? Trochu – a je to zrejmé, keď navštívite vyhradený panel nastavení vylepšenia v aplikácii Nastavenia:

Sentinel prepne váš iPhone do režimu dlhodobého spánku skôr, ako môže podľahnúť vybitej batérii 2

Tu môžete:

 • Povoliť alebo zakázať Sentinel na požiadanie
 • Vyberte percentuálnu úroveň batérie, ktorá sa automaticky prepne z režimu dlhodobého spánku
 • Pri konfigurácii úpravy použijete tlačidlo Použiť v pravom hornom rohu panela predvolieb na uloženie vykonaných zmien.

  Teraz vieme, čo si asi myslíte … „Čo sa stane, keď sa moje zariadenie prepne do režimu dlhodobého spánku a ako sa z toho dostanem?“ Je to dobrá otázka a našťastie je dosť jednoduché dostať sa z režimu dlhodobého spánku. Môžete prístroj nabiť alebo trikrát po sebe stlačiť tlačidlo na zvýšenie hlasitosti. Ďalšou častou otázkou môže byť „ako sa nastavenie líši od režimu nízkej spotreby?“ Odpoveď je, že režim hibernácie spôsobuje, že vaše zariadenie je takmer nepoužiteľné a režim zapnutý je aj naďalej zapnutý Apple Watch robí. Je to omnoho hlbší režim šetrenia batérie, než by čakal režim nízkej spotreby.

  Pretože mnoho súčasných útek z väzenia vyžaduje použitie počítačového pripojenia, či už používate útek z väzenia checkra1n na základe zneužitia alebo útek z väzenia pomocou nástroja AltStore, môže byť problematické znova útek z väzenia, keď nie ste v blízkosti počítača. Vždy je najlepšie vziať si so sebou do zahraničia nabíjačky alebo batérie, ale ak to nie je možné, môže byť táto úprava občas užitočná.

  Záujemcovia o vyskúšanie Sentinelu si môžu bezplatne stiahnuť vyladenie z úložiska Dynastic Repo prostredníctvom svojho preferovaného správcu balíkov. Tweak podporuje jailbroken zariadenia iOS 13.

  Myslíte si, že Sentinel je užitočným doplnkom vášho iPhone alebo iPad s jailbroken? Dajte nám vedieť svoju pozíciu v sekcii komentárov nižšie.