Selfies pokazili – najhoršie Selfie zlyhá

Oh, selfie. To je jedna vec. Je to jedna vec na chvíľu. Sme v hustote veku selfie. Väčšina z nás má priateľa, ktorého selfie hra je vždy bod. Možno si prečítali nášho Sprievodcu selfieami. Väčšina z nás tiež mať priateľa, ktorý sa o to pokúša, tak tvrdé, ale bez ohľadu na to, čo ich selfies zlyhajú, znovu a znovu a ako. Tento priateľ môže potrebovať dennú podporu s našimi 327 dobrými citáciami pre selfie. Či tak alebo onak, všetci máme jedného, ​​ak nie obaja z týchto priateľov.

Žijeme tiež v čase rozdelenia, takže svet stráca čas skúmaním internetu pre prenasledujúcich selfies (a náš skrútený spôsob, ako ho využívať). My tu v Appamatix nie sme o nič menej skrútení ako nasledujúci web súvisiaci s aplikáciou. Vďaka tomu vám dáme nejaké mozgové cukrovinky: Selfies Gone Wrong – Worst Selfie Fails.

Krásna vec nikdy nespôsobí toľko bolesti, že ju nepočujete a nevidíte.Michelangelo

Selfies pokazili – najhoršie Selfie zlyhá

Takže sme si naozaj neuvedomili, že existuje veľa rôznych spôsobov, ako zbaliť selfie. Myslím tým, že najmä preto, že takmer každý smartfón dnes má fotoaparát smerujúci dopredu, môžete celkom jasne vidieť, čo získate. Ale hľa, hľa, existuje niekoľko spôsobov, ako sa ľudia môžu … dotknúť selfie.

Prešli sme niektorými pachami, ktoré sú tam vonku (hoci žiadny z vydier, ktoré sú … títo tvorcovia nemajú bezpečné stávky, pokiaľ ide o selfies!) A boli sme schopní dať ich do skupín podľa toho, čo sa v nich deje.

Všeobecné poruchy

Tieto sú spravidla zaskrutkované, ale nie nevyhnutne tak, že si na ne môžeme položiť prsty.

selfiefail44

Nech je to prvé pravidlo selfie: uistite sa, že všetci na fotografii chcú byť na fotografii.

selfiefail40

V staroveku sa ľudia narodili, aby na dvore bola pomoc a predtým, ako sa chráni kmeň. Teraz si myslím, že vytvárajú, aby zabezpečili, že vždy existuje niekto, kto zachytí špeciálne rodinné chvíle.

Dobre, takže Selfie 101, vaše prvé dve hodiny:1) Fotoaparát nedávajte pred tvár.2) Uistite sa, že kalkulačka nie je preplnená rozptyľovaním … zubnej pasty. Prichádza s pomocou svojich priateľov.

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 1

Úplne chápeme, že musíte dosiahnuť správny uhol, ale poďte ďalej!

Zvieracie Fotobomb

Staré divadelné príslovie hovorí, že by ste nikdy nemali pracovať s deťmi alebo zvieratami, ktoré sú príliš zapojené do svojej malej malej reality, takže ich snaha zapadnúť do scény môže byť … zvláštna. Tu sú niektoré obrázky, kde sa ľudia pokúsili dostať zviera na scénu, ale všetky zvieratá mali svoje vlastné predstavy o tom, čo sa musí stať.

selfiefail50

Ah, toto nás privádza späť k prvému pravidlu v selfie zhora: uistite sa, že všetci chcú byť na obraze. Tento pes jeniemať! Naopak, spôsob, akým sa hlava tlačí dozadu, mi pripomína ľudí, ktorí si berú prvé muchy: ruky sú natiahnuté celú cestu von a strieľajú hlavou, aby sa ubezpečili, že je v rámčeku. Možno je pes v selfie aženafoto ho booms!

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 2

Aké je to zviera? Neviem, človeče; je šťastný, že je tu. Povedal by som, že v skutočnosti ide skôr o selfie výhru.

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 3

Pokúšate sa pripojiť alebo nie? Čo to je?

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 4

Vaša tvár by mala rovnakú reakciu.

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 5

Musí to byť tak trápne …, že ťava má v zuboch niečo uviaznuté.

Je to skutočne ten najlepší čas?

Dobre, takže máte veľký zmysel pre rámovanie, zuby sú čisté, ste si dobre vedomí toho, čo je za vami … ale stále to zostáva naozaj dôležitá vec: načasovanie. Vedzte, že nie každá udalosť, ktorá sa kedy vyskytla, je nevyhnutne niečo, čo musí byť zdokumentované pomocou selfie. Nasledujúce obrázky pochádzajú od ľudí, ktorí si to neuvedomili.

selfiefail48

Hashtag žiadny filter. #youhavetherighttoremainanidiot

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 6

Som to ja, alebo sa táto polícia podobá Jimmymu Fallonovi?

Poriadku. Chápem, že selfies dokážu zachytiť jedinečnú perspektívu v skutočne dôležitých chvíľach života, ale … No, potom znova, možno totokdenaozaj dôležité. Tu dúfame, že sa život zlepší, ale ak je taký dobrý, ako vždy, aspoň vždy máte príbeh a obrázok, ktoré to dokazujú.

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 7

A s tým, nechutné nechápavé dospievajúce deti, prekonali plačúce deti na zozname „najväčšia obťažnosť cestujúcich“.

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 8

Nemyslite si, že tento skončí v kalendári.

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 9

Stop. Pokles. A prejdite. Ale najprv. Selfie.

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 10

on Kiež noste tričko Houston Rockets.

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 11

Ale skutočne je to svetu dar. Takže ďakujem.

selfiefail16

Keď som robil zubnú prácu, nikdy ma to nútilo vziať si selfie.

selfiefail15

Je to skutočne chúlostivé. Ako by som sa mal pohnúť ďalej. Rýchlo.

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 12

Aspoň rakva je uzavretá.

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 13

Dobre, je to trochu jednoduchšie ako posledné. Problém s načasovaním tu nie je niekto, kto si nie je vedomý svojho kontextu, ale je to iba jeden druhkomickýnačasovanie. Áno, sťažovať sa na premávku je asi tak stará ako tradícia a vždy, keď ju stratíte, vždy nájdete sympatické ucho. Možno si budete musieť počkať, až sa dostanete k sťažnosti na dopravu, kým sa tam nedostaneteje vlastne prevádzka.V opačnom prípade nepoužívajte reflexné odtiene, ktoré odhaľujú, ako plný toho, čo ste.

Uuuuummmm …. Čo sa s tebou deje?

Veľkou sťažnosťou v prípade samostatne zárobkovo činných osôb je to, že sú všetci absorbovaní. A ja nechcem súhlasiť. javôľak. Myslím tým, že niekedy ide len o dokumentáciu významnej udalosti. Alebo možno vy a vaši priatelia jednoducho nemáte nikoho iného, ​​kto by vám urobil fotografiu. Takže rýchlo obhajujem použitie selfie … kým neuvidím niečo ako nasledujúce obrázky, a musím sa len opýtať, či si osoba nevšimla, čo sa deje v pozadí, pretože boli príliš zamilovaní do toho, čo je v popredí.

Neviem. I. Ja jednoducho neviem, čo táto osoba robí na tejto stene (alebo proti).

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 14

Girl. Guuuurl. Ten odtieň rúžu je obrovský a doslova všetko ostatné, ak by tento selfie bol víťazom … ale.

NASTAVENIE! Takže ste na záchode a chcete odfotiť. Musíme zavolať, ale čokoľvek. Ste obklopení zrkadlami! Mali by ste dobre vedieť, že uvidíme nielen vaše toaletné nohy, ale vaše toaletné nohy sa budú nekonečne rozmnožovať za vami!

Keď sú priatelia na záchode, priatelia nedovoľujú, aby sa používali selfies.

Dobre, úprimne, čo sa tu deje?

A tu je niekoľko fotiek, ktoré si musíme len poškriabať a premýšľať, „čo sa tu deje?“ Úprimne povedané, s niektorými z nich nevieme. Ak viete, vysvetlite nám to v komentároch.

Nie nie nie nie.

selfiefail46

Áno. Áno. Áno. Áno.

selfiefail45

Nie je to niečo, čo sa deje každý deň, dáme mu to.

selfiefail42

Je to trochu divné, ale čokoľvek pláva na vašej lodi.

selfiefail39

Jeden pre úsilie, človeče.

Oooookaaaay … to je trend, ktorý sme si všimli. To naozaj vyšlo z kúpeľne selfies. Ďalší trend, ktorý sme si všimli? Bros tak, aby sa v komplikovanej kúpeľni selfies.

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 15

Rýchlo! Každý si poplatky za vaše telefóny! Z dôvodov, ktoré sú s touto fotografiou skutočne neznáme, okrem fotografovania dievčaťa, ktoré robí selfie.

Self (tj) vedomé selfies

Pre niektoré z týchto fotiek to vyzerá, že značka selfie je rovnako otravná ako my ostatní, keď sa niektoré z naozaj unavených trendov objavujú v autoportrétoch (pozerám sa na vás, kúpeľňa klesá na svete!) A tak sa zdá, že zámerne zbúra tieto trendy ich použitím tak smiešne, ako je to len možné.

Aspoň dúfam, že sa to stane tu. Dobré nebo, ak je polovica týchto ľudí úprimná … hrôza … hrôza …

selfie43

Musíš uznať, že mu musíš dať podporu, aby držal a vyvážil mikrovlnnú rúru jednou rukou po pôvodnej podivnosti pri sledovaní tohto selfie.

Nie je to ani zábava.

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 16

To je však zábava. Myslím si, že to rozhodne nie je zlyhanie. To je odhodlanie a vášeň. Klobúk dolu.

Bez komentára.

Ešte raz. Hĺbka + kúpeľňa. Vynásobte Pokemon a máte veľmi slušný selfie.

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 17

Nebudem skákať k záveru, že sa tu deje niečo temné, pretože to môže byť iba chlap, ktorý visí z okna a robí selfie kúpeľňu. To môže úplne ohroziť.

Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 18

Povedz mi, požičaj si ti trojkolku.Selfies pokazili - najhoršie Selfie zlyhá 19

Opäť priatelia, kúpeľňa. Tento potenciál sme vždy podceňovali.

To je všetko pre toto kolo. Dúfali pre vás niektorí z nich? Alebo ste na internete videli, že ste nám unikli? Dajte nám vedieť v komentároch!