Selfie kamery pod obrazovkou by došli s procesorom Snapdragon …

snapdragon pod obrazovkou fotoaparátu

Ak by ste nevedeli, Qualcomm predstavuje svoj nový mobilný procesor každý rok v decembri. A napriek všetkému, čo sa v roku 2020 udialo, sa zdá, že tento rok nebude výnimkou. Okrem toho sa ukázalo, že S týmto Snapdragonom 875 by mohli prísť selfie kamery pod obrazovkou.

Slávny únik z Weibo tvrdí, že sa vyvíja niekoľko telefónov poháňaných Snapdragonom 875, ktoré majú pod obrazovkami selfie kamery. Bezpochyby ide o veľmi zaujímavú funkciu, ktorú by tento procesor ponúkal.

Snapdragon 875 bude podporovať skryté selfie kamery pod obrazovkou

fotoaparáty pod obrazovkou snapdragon 875

Všetko nasvedčuje tomu, že procesor Snapdragon 875 bude odhalený v decembri a že by mohol ponúknuť nové CPU jadrá Cortex-X1 a Cortex A78. podobne, Najzarážajúcejšie je, že by podporoval selfie kamery na obrazovke.

Oppo a Xiaomi používali technológiu už predtým, no stále je čo vyvíjať. Ak však fotoaparáty pod obrazovkou dorazia s procesorom Snapdragon 875 na trhu bude oveľa viac mobilov, ktoré budú využívať výhody tejto technológie. Zdroj uvádza Snapdragon 875+Nevieme, či by išlo len o druhý model alebo naozaj Qualcomm tento rok uvedie na trh plus verziu. V tejto chvíli sú to veci, ktoré stále nevieme vyriešiť, keďže neexistujú žiadne oficiálne informácie od značky.

Lu Weibing, hovorca spoločnosti Redmi, uviedol, že displeje s vysokým rozlíšením umožňujú len malému množstvu svetla preniknúť k senzoru prednej kamery. To môže mať za následok tmavšie a nekvalitné obrázky. Samozrejme, že výkonný riaditeľ to jasne povedal riešením je nepoužívať obrazovky s nízkym rozlíšenímpretože existuje možnosť objavenia sa farebných škvŕn na „zobrazovacia plocha“.

Oppo kamera pod obrazovkou

Existuje niekoľko povestí, že HMD Global prinesie túto funkciu do vlajkovej lode Nokie 9.2 / 9.3 Pureview ktorý bude uvedený na trh neskôr v tomto roku 2020. Čím viac výrobcov dokáže perfektne fungovať tento typ fotoaparátu, tým väčší je počet mobilov schopných ponúknuť túto funkciu.

Táto novinka nepochybne predstavuje veľký technologický pokrok spoločnosti Qualcomm. Na predstavenie Snapdragonu 875 a poznať o ňom každý detail si samozrejme budeme musieť počkať do decembra. a ty Chceli by ste mať pod displejom mobil so selfie kamerou?