Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Sektorové hodnotenie 7 Nintendo Switch

Sektorové hodnotenie 7 Nintendo Switch 1

Baví vás náročné hádanky, ktoré otestujú vaše schopnosti používať problémové a kritické myslenie? Iste, ako dieťa slintá čokoládu v cukrárni, milujem hry, ktoré ma nútia opustiť zombie režim a hrať niečo, čo je nielen vizuálne príťažlivé, ale aj náročné. Nedávno vydané pre Nintendo Switch, 7. sektor je kyberpunková atmosférická hra a veľa jedinečných hádaniek. Tu je naša recenzia siedmeho sektora pre internet Nintendo Switch,

Sektorové hodnotenie 7 Nintendo Switch 2

Siedmy sektor je krásne podrobný svet s cyberpunkovým pocitom. Hráči ovládajú entitu, iskru, ak chcete, aby mohla postupovať pomocou elektriny a ďalších strojov. Cieľom je naučiť sa príbeh sveta, ale s krútením existujú štyri rôzne zakončenia, ktoré závisia od toho, ako hráte. Náročnou časťou je, že každé príslovečné kolo sa stretnete s hádankou, ktorá sa občas zdá byť ľahká, a iné, ktoré testujú vášho veľmi vnútorného génia. Je pravda, že niekoľkokrát som bol nútený urobiť rozhodnutie, položiť kontrolór alebo ho upnúť na stenu. Po lacnejšom výbere a krátkej prestávke v hre som sa mohol vrátiť osviežený a znova sa pozrieť na puzzle a ukázať, kto je šéfom. Aspoň kým som nedosiahol ďalšiu.

Graficky povedané, hra je veľmi krásna, tmavé tóny s jasným žiarivým osvetlením. Je to skoro ako vývojár vedel, že som súčasťou mýval a priťahoval som lesklé predmety, ktoré žiarili. Hry bežali hladko s malými alebo žiadnymi problémami s obnovovacou frekvenciou. Občas som zistil, že som sa prestal pozerať na pozadí namiesto popredí, aby som videl, čo mi chýba alebo aké lesklé veľkonočné vajíčka, ktoré by sa mohli prezentovať. Veľa z príbehu hry pochádza z toho, čo vidíte okolo seba, a svojím spôsobom rozpráva príbeh podobne ako nemý film, ktorý je veľmi dráždivý, pretože interpretácia príbehu sa môže z inej perspektívy mierne líšiť.

Sektorové hodnotenie 7 Nintendo Switch 3

Obtiažnosť hry sa prudko vyšplhá, v okamihu sa to zdá byť ľahké a potom ste pripravení vytiahnuť chĺpky a rozbiť ovládač. Počas hry budete samozrejme čeliť výzvam a hádankám, hranica medzi tým, čo je progres príbehu a tým, čo je jednoduchým odomknutím pre koncepčné umenie, je tak rozmazaná, že nemáte potuchy, až kým sa tak nestane. Jedným spôsobom by ste mohli povedať, že je to skvelé, pretože to núti hráčov zažiť viac spôsobov hry, ako keby bola cesta úplne jasná. Poviem, že všetko v tejto hre je, aby ťa zničilo a prinieslo rýchlu smrť. Urobte každý krok pomaly a správate sa ako ninja.

Vždy som bol zástancom vynikajúcich ovládacích prvkov v hrách, takto samozrejme komunikujete s hrou. Niektoré hry fungujú tak, ako by ste chceli, iné nie také. 7. sektor je hra, ktorá až na pár výnimiek spĺňa moje kritériá dobrej kontroly. Pri pohybe iskry by bolo pre mňa ťažké zaistiť, aby sa pohybovala tak tekutinou, ako som čakala. Tento aspekt okrem ovládacieho prvku má len veľmi malú prekážku v učení krivky a funguje skvele v stolných, televíznych a prenosných režimoch na prepínači.

Sektorové hodnotenie 7 Nintendo Switch 4

Zvukový sprievod je dobre spárovaný so 7. sektorom, hudba trance / trón hrá dobre pri vytváraní správnej atmosféry a samozrejme pri nastavovaní nálady. To je pre mňa veľmi dôležité, aby som bol úprimný, prevažná väčšina hudby v hrách, ktoré obvykle vypnem, pretože ma to jednoducho nezaujíma. Aby som bol ešte úprimnejší, zistím, že hudba v hrách, ak nie je dobre spárovaná, môže byť skôr rozptyľujúca. S ohľadom na to vždy dávam zvukovej stope šancu. Mnohokrát som v práci za posledný týždeň natiahol zvukovú stopu YouTube a nechať to hrať pri práci na mojich zložitejších problémoch. Mierne ironické, že?

Odporučil by som túto hru? Absolútne by som. Cena dňa môže byť teraz rozhodujúcim bodom toho, či je hra chutná. Hry, ktoré príliš neponúkajú obsah, sú často predražené, keď niektoré hry môžu byť veľmi nízke, ale ponúkajú veľa obsahu. Povedal by som, že siedmy sektor spadá priamo medzi tieto dve kategórie. Cena obchodu Nintendo je 19,99 dolárov. To je skvelá cena a dostanete hru, ktorá sa dá hrať mnohokrát a zakaždým získate iný zážitok. Hovorím, nechaj svoj rod vyriešiť rébus a skúsiť ho.

Sektorové hodnotenie 7 Nintendo Switch 5Vývojár poskytol kód na účely kontroly.