Sega Ages Puzzle & Action: Ichidant-R čoskoro v japončine Switch eShop

Sega odhalil Puzzle a akcie: Ichidant-R prichádza do Japonska „čoskoro“ Switch eShop. Toto ďalšie vydanie Sega Ages sa začalo v podloubí v roku 1994 a nakoniec vyšlo na Game Gear a Mega Drive (Genesis).

Switch Verzia eShop bude obsahovať arkádový režim, režim mega drive (pozostávajúci z questov, súťaží a voľného režimu) a sieťovú hru, s ktorou hráči môžu hrať online. Tu je zhrnutie arkádového režimu so súhlasom spoločnosti Gematsu:

Jedno alebo druhé dvojkolo, tentokrát ako pár rytierov v stredovekom svete. Hráči musia absolvovať štyri etapy a desať kôl mini-herných bitiek, aby zachránili princeznú unesenú démonickým kráľom. Živá grafika dostupná iba vo verzii Arcade sa reprodukuje v tejto verzii. Ak použijete pomocníka, začnite hru s 20 srdcami a na minihru je iba jedna kvóta, takže môžete hrať rýchlejšie a uvoľnenejšie.

V režime Mega Drive môžete očakávať nasledujúce:

  • Režim misie – Spôsob, akým budujete úrovne zbieraním kameňov filozofa, aby ste porazili démonského kráľa. Podporuje až dvoch hráčov. Príbeh vyzerá takto: Jedného dňa sa kráľ démonov objavil v pokojnom kráľovstve. Kráľ démonov vzal princeznú za rukojemníka, velil hradu a okolo neho postavil bariéru. Aby ste porazili démonického kráľa, musíte pozbierať kamene filozofa roztrúsené po celom svete, aby ste zničili hradnú bariéru. Rytieri, ktorí sa vydali na cestu, počuli príbeh démonického kráľa obyvateľov dediny a začali svoju cestu, aby zhromaždili kamene filozofa.
  • Režim konkurencie – Prejdite cez pole v tvare sugoroku a zúčastnite sa hier na dlaždiciach, ktoré vyložíte. Podporované sú až štyria hráči.
  • Voľný režim – Získajte body na základe vášho výkonu. Hráč, ktorý dosiahne určitý počet bodov, najprv vyhrá. Podporované sú až štyria hráči.
  • A tu je niekoľko snímok obrazovky:

    Je to vydanie, o ktorom si myslíte, že by ste chceli hrať? Aké ďalšie hry Sega by ste chceli vidieť v sérii Ages? Komentár nižšie.