Sedem z najlep┼í├şch emul├ítorov Android pre Android Windows

energie pou┼ż├şva┼ą Android na PC M├í v├Żhody, ako napr├şklad pr├şstup na ve─żk├║ obrazovku, m├┤┼żete ─żahko pou┼ż├şva┼ą my┼í a kl├ívesnicu alebo testova┼ą aplik├ície na mnoh├Żch zariadeniach. V poslednej dobe je v┼íak konceptom emul├ítora hra┼ą hry Android Windows,

Ak ste u┼ż chv├ş─żu uva┼żovali o vysk├║┼ían├ş emul├ítora syst├ęmu Android Windows ale nie ste hotov├ş pri rozhodovan├ş, ktor├Ż z nich je tu sedem z najlep┼í├şch, v┼íetko zadarmo a m├┤┼żete to uvies┼ą do prev├ídzky za p├ír min├║t.

Oficiálny emulátor aplikácie Android Studio

Ak je v├í┼í cie─ż Vysk├║┼íajte nov├ę funkcie syst├ęmu Android, neexistuje ni─Ź ako ofici├ílny emul├ítor aplik├ície Android Studio. In┼ítal├ícia nie je tak├í n├íro─Źn├í, ako si vieme predstavi┼ą, a najnov┼íia verzia, spolu s pomerne v├Żkonn├Żm po─Ź├şta─Źom, m├í vynikaj├║ci v├Żkon.

S t├Żm m├┤┼żete najnov┼íiu verziu aj predch├ídzaj├║cu verziu syst├ęmu Android a napodob┼łuj├║ r├┤zne prvky, ako s├║ fotoapar├íty, hovory alebo GPS. Najlep┼íia vec je, ┼że je to ─Źisto Android, bez zvl├í┼ítnych vec├ş, ktor├ę s├║ predin┼ítalovan├ę, ─Źo je be┼żn├ę v in├Żch emul├ítoroch.

BlueStacks

BlueStacks

Bluestacks je jedn├Żm z emul├ítorov Android pre Windows najob─ż├║benej┼íie a veter├ín. ┼ápecializuje sa na hry, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ r├┤zne ┼ípeci├ílne funkcie ako napr mapovanie k─ż├║─Źov alebo schopnos┼ą otvori┼ą viac pr├şkladov hry alebo by┼ą schopn├Ż streamova┼ą hru Facebook ┼żivot Twitch a Twitter,

Na rozdiel od ofici├ílneho emul├ítora nem├í Android na BlueStacks ni─Ź spolo─Źn├ę s cenami na va┼íom mobilnom telef├│ne. Najnov┼íia verzia, BlueStacks 4 Vych├ídza z Android Nougat 7,1,2, ─Źo zaru─Źuje kompatibilitu s v├Ą─Ź┼íinou hier dnes.

MEmu Play

PlayUP

MEmu Play je ─Ćal┼í├ş emul├ítor, ktor├Ż sa ┼ípecializuje na hry. Toto je koncepcia podobn├í BlueStacks, aj ke─Ć v tomto pr├şpade je najnov┼íia verzia Android zalo┼żen├Ż na l├şzatk├ích 5,1,1, ktor├Ż m├í nieko─żko rokov.

Medzi jeho v├Żhody patr├ş mo┼żnos┼ą ─żahk├ęho prenosu s├║borov medzi po─Ź├şta─Źom a emul├ítorom, integr├ícia slu┼żby Google Play alebo priradenie k─ż├║─Źov GPS simul├ícia S vlastn├Żmi n├ístrojmi.

Prehr├íva─Ź KO

Koplayah

KO Player je ─Ćal┼í├ş emul├ítor, ktor├Ż sa ┼ípecializuje na hry, aj ke─Ć sa zd├í, ┼że od minul├ęho roka trochu stagnuje. Najnov┼íia verzia 2,0,0 je a zalo┼żen├ę na android 6,0,1 ibi┼ítek a u─żah─Źite in┼ítal├íciu aplik├ície pretiahnut├şm s├║boru APK alebo priamo zo slu┼żby Google Play.

Prehr├íva─Ź KO v├ím to u─żah─Ź├ş mapovanie k─ż├║─Źov a my┼í├ş pre ovl├ídanie hier a zah┼Ľ┼ła podporu pou┼ż├şvania webovej kamery ako simula─Źnej kamery, ako aj schopnos┼ą ─żahko odosiela┼ą s├║bory medzi po─Ź├şta─Źom a emul├ítorom syst├ęmu Android a simulova┼ą miesta.

GenyMotion

Genymotionz

GenyMotion bol ob─ż├║ben├Żm emul├ítorom pre v├Żvoj├írov u┼ż roky a hoci bol nahraden├Ż aplik├íciou Android Studio, pre┼żil najm├Ą ako cloudov├Ż emul├ítor, ─Źo v├ím umo┼żn├ş vysk├║┼ía┼ą aplik├ície na nespo─Źetn├Żch zariadeniach pomocou nieko─żk├Żch kliknut├ş. Po zaplaten├ş samozrejme.

Na osobn├ę pou┼żitie GenyMotion st├íle pou┼ż├şva bezplatn├í verziaNajprv mus├şte zaregistrova┼ą u┼ż├şvate─żsk├Ż ├║─Źet. V─Ćaka verzii na osobn├ę pou┼żitie m├íte pr├şstup k mnoh├Żm profilom s r├┤znymi verziami syst├ęmu Android, z JellyBean na Android Pie,

ni─Ź

Noxplayer

V oblasti emul├ítora Android pre Windows sa ─żahko spln├ş deja-vu, preto┼że mnoh├ę z nich s├║ podozrivo identick├ę. Toto je pr├şpad NOX, KO Player a MEmu Play, hoci prinajmen┼íom NOX m├í v├Żhody s├║ v ┼ápanielsku,

Pokia─ż ide o emul├íciu, najnov┼íiu verziu Vych├ídza z Android Lollipop 5,1 a obsahuje nieko─żko n├ístrojov na priradenie v┼íetk├Żch typov dotykov├Żch ovl├ídac├şch prvkov k pou┼żitiu my┼íi a kl├ívesnice.

Tencent Gaming Buddy

Gameloop

Tencent je ─Ź├şnska spolo─Źnos┼ą pozadu skvel├ę hry ako PUBG a niektor├ę licencie od spolo─Źnost├ş Ubisoft, Activision alebo Square Enix a je zvl├í┼ítne, ┼że maj├║ svoj vlastn├Ż emul├ítor Windows s ktor├Żmi m├┤┼żete hra┼ą svoje hry na PC.

Tento emul├ítor je jednozna─Źne premyslen├Ż ┼ípeci├ílne pre hry, s v├Żkonom ako hlavn├Żm cie─żom a mo┼żnos┼ąou streamovania online hier v r├┤znych slu┼żb├ích. Okrem vlastnej hry m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą aj tak├ęto aplik├ície Twitter alebo dokonca Google Play.