Secure Windows 10 nepr├şstupn├Żch ch├Żb bootovacieho zariadenia (pracovn├ę met├│dy)

─Źel├şte (BSOD) chybe pri zapnutom 0x0000007b Windows 10, potom si pre─Ź├ştajte ─Ćal┼íie inform├ície o pracovn├Żch met├│dach na opravu nepr├şstupn├Żch bootovac├şch zariaden├ş

Nepr├şstupn├í chyba zav├ídzacieho syst├ęmu je jednou z nespr├ívnych ch├Żb pre Windows 10 pou┼ż├şvate─żov. ─îasto sa zobrazuje ┼ítandardn├í chyba (BSOD) s chybou ÔÇ×0x0000007bÔÇť Windows za─Źne po inov├ícii na jednu Windows 10 alebo aktivujte na a Windows 10. v├Żro─Źie.

Toto chybov├ę hl├ísenie tie┼ż zabra┼łuje spr├ívnemu re┼ítartovaniu po─Ź├şta─Źov. Informuje pou┼ż├şvate─żov, ┼że ich po─Ź├şta─Ź m├í probl├ęmy, tak┼że na vyrie┼íenie predpokladanej chyby je potrebn├Ż re┼ítart. To tie┼ż hovor├ş Windows zhroma┼ż─Ćuje niektor├ę inform├ície o chyb├ích a za─Ź├şna znova v ur─Źitom bode. Pre─Ź├ştajte si viac inform├íci├ş o odstr├ínen├ş chyby nepr├şstupn├ęho zav├ídzacieho zariadenia.

Opravte nepr├şstupn├ę chyby zav├ídzacieho zariadeniaOpravte nepr├şstupn├ę chyby zav├ídzacieho zariadenia

Chyba (k├│d v├Żnimky 0x0000007b) Nepr├şstupn├Ż v├Żznam pre zav├ídzacie zariadenie

Windows zvy─Źajne sa aktualizuje automaticky, ─Źo je ve─żmi vzru┼íuj├║ce, ke─Ć sa vyd├íva nov├í aktualiz├ícia. Z tejto automatickej aktualiz├ície v┼íak m├┤┼że vyplyn├║┼ą hlavn├Ż probl├ęm. Predstavte si, ┼że ─Źak├í na re┼ítartovanie aktualiz├ície Windows 10, len aby ste videli chybov├Ż k├│d 0x0000007b na va┼íom po─Ź├şta─Źi.

V├í┼í po─Ź├şta─Ź sa re┼ítartuje po chv├şli. Ilustrujte sc├ęnu a predstavte si, ak├ę to je. Toto chybov├ę hl├ísenie ukazuje, ┼że ke─Ć sa pok├║site za─Źa┼ą, Windows nemohol vst├║pi┼ą do syst├ęmov├ęho oddielu.

Probl├ęm, samozrejme, viedol k re┼ítartu Windows, nieko─żko Windows 10 pou┼ż├şvate─żov v po─Ź├şta─Źoch so syst├ęmom SSD zaznamenalo v├Żskyt tejto chybov├ę spr├ívy. Pre─Źo v┼íak nie je k dispoz├şcii chyba pri spusten├ş syst├ęmu? Pre─Ź├ştajte si, pros├şm, vedie┼ą.

Pr├ş─Źiny Windows 10 nedostupn├Żch ch├Żb pri spusten├ş zariadenia

Chyba Inaccessible Boot Device sa vz┼ąahuje na chybov├ę hl├ísenie BSOD raz v opera─Źnom syst├ęme Windows 10 nem├┤┼że pristupova┼ą k oddielu zariadenia, ke─Ć je spusten├Ż. Nasleduj├║ce probl├ęmy m├┤┼żu zabr├íni┼ą Windows 10 z pr├şstupu do syst├ęmov├ęho oddielu:

 • Ovl├ída─Źe s├║ nespr├ívne alebo neaktu├ílne, po┼íkoden├ę alebo neaktu├ílne.
 • Konflikty hardv├ęru v d├┤sledku aktualiz├íci├ş alebo zmien zariadenia.
 • Po┼íkoden├Ż pevn├Ż disk.
 • In├ę pr├ş─Źiny.

Okrem generovania chyby zav├ídzacieho syst├ęmu Ina, vy┼í┼íie uveden├Żch probl├ęmov, ktor├ę sp├┤sobuj├║ ─Ćal┼íie chyby zariadenia, vr├ítane ch├Żbaj├║cej chyby MSVCP110.dll, chyby vn├║torn├ęho nap├íjania, chyby videorekord├ęra VIDEo DXGKRNL a ove─ża viac. Aby sa predi┼ílo ─Ćal┼í├şm chyb├ím syst├ęmu, je potrebn├ę rie┼íi┼ą probl├ęm nedostupn├ęho zav├ídzacieho zariadenia.

Ako opravi┼ą Windows 10 ┼Żiadna dostupn├í chyba zariadenia

Existuje nieko─żko rie┼íen├ş na rie┼íenie probl├ęmov s nepr├şstupn├Żm Windows 10 ch├Żb pri spusten├ş. Av┼íak nie v┼íetky sa musia pou┼ż├şva┼ą. Mus├şte sa len pok├║si┼ą n├íjs┼ą nejak├ę alternat├şvy k tomu, ─Źo v├ím vyhovuje. Tu je u┼żito─Źn├Ż n├ívod, ako ho opravi┼ą Windows 10 Nedostupn├í chyba zav├ídzacieho syst├ęmu:

 • Zak├íza┼ą najnov┼íie bal├ş─Źky

 • Nedostupn├í chyba zav├ídzacieho syst├ęmu v syst├ęme Windows XP Windows 10 m├┤┼żu by┼ą spusten├ę novo nain┼ítalovan├Żmi bal├ş─Źkami. Ak ste nakonfigurovali nov├ę bal├şky, m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą bez upozornenia Windows Aktualizujte a aktualizujte ich automaticky. Bal├şky m├┤┼żete odin┼ítalova┼ą jeden po druhom, ak sa domnievate, ┼że probl├ęm maj├║ novo nain┼ítalovan├ę bal├ş─Źky.

  D├║fam, ┼że odin┼ítalovan├şm ka┼żdej aktualiz├ície sa nakoniec odstr├íni bal├şk, ktor├Ż sp├┤sobuje probl├ęm. Preto┼że to Windows Ak sa vyskytne t├íto chyba, zvy─Źajne sa ned├í spusti┼ą, odpor├║─Źa sa odin┼ítalova┼ą bal├şky pomocou opravy pomocou pr├şkazu DSM.

  Pozn├ímka: Pracovn├í plocha sa t├Żmto procesom re┼ítartuje. Sk├┤r ako za─Źnete, skontrolujte, ─Źi je v┼íetka pr├íca ulo┼żen├í.

  • Uistite sa, ┼że ste ├║plne mimo po─Ź├şta─Źa.
  • Zapnite ho stla─Źen├şm vyp├şna─Źa na po─Ź├şta─Źi. Pred automatick├Żm vypnut├şm na p├Ą┼ą sek├║nd stla─Źte vyp├şna─Ź. Tento krok vykonajte dvakr├ít predt├Żm, ako sa zobraz├ş obrazovka ÔÇ×Pr├şprava na automatick├║ opravuÔÇť.
  • Cie─żom tejto akcie je vybudova┼ą panel automatick├Żch opr├ív. Windows nem├┤┼że spusti┼ą spr├ívne, to sa zobraz├ş a Windows sa pok├║si probl├ęm vyrie┼íi┼ą sami. stroj spust├şte pri prvom presko─Źen├ş tohto kroku.
  • Po─Źkajte na dokon─Źenie Windows diagn├│za.
  • pre Windows Na obrazovke Recovery System sa dotknite Advanced Options.
  • lis Windows Obrazovka obnovovacieho prostredia na rie┼íenie probl├ęmov.
  • Na obrazovke rie┼íenia probl├ęmov vyberte polo┼żku Roz┼í├şren├ę nastavenia.

  Interpreter pr├şkazov by mal re┼ítartova┼ą po─Ź├şta─Ź a re┼ítartova┼ą. Ak sa skratka zobraz├ş na obrazovke, postupujte pod─ża pokynov ni┼ż┼íie:

  pr├şkazy

  • Zadajte pr├şkaz c: a stla─Źte kl├íves Enter (toto je o Windows jednotka C je nain┼ítalovan├í).
  • Run Dism / Image: C: / Get-packsages.
  • V sieti je zoznam nain┼ítalovan├Żch bal├şkov. Na vyhodnotenie najnov┼íieho bal├şka m├┤┼żete pou┼żi┼ą d├ítov├Ż priemysel. Poznamenajte si n├ízov bal├şka.
  • Ak chcete odin┼ítalova┼ą bal├şky, zadajte nasleduj├║ce slov├í: dism.exe / image: c: / remove-package / (n├ízov bal├şka).
  • Tu je n├ízov bal├şka, na ktor├Ż ste upozornili v predch├ídzaj├║cej ─Źasti. "Identity Package"
  • Po odin┼ítalovan├ş bal├şkov re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź. Skontrolujte, ─Źi sa probl├ęm vyrie┼íil.

  Ak sa chyba neodin┼ítaluje po odin┼ítalovan├ş nov├Żch aktualiz├íci├ş, odpor├║─Źa sa odstr├íni┼ą ned├ívno aktualizovan├Ż program pomocou rovnakej technol├│gie. Alternat├şvne m├┤┼że by┼ą tento uz├íver modrej obrazovky nahraden├Ż ├║plne novou met├│dou.

 • Aktualizujte ovl├ída─Źe

 • Ovl├ída─Źe s├║ cenn├Żmi n├ístrojmi na spr├ívne pou┼ż├şvanie hardv├ęru Windows, Zastaran├ę ovl├ída─Źe st├íle nie s├║ Windows 10 s├║ kompatibiln├ę a generuj├║ v┼íetky typy z├ítvoriek, napr├şklad zlyhania v bootovacom syst├ęme, ktor├ę nie s├║ k dispoz├şcii. D├┤razne odpor├║─Źame aktualizova┼ą ovl├ída─Źe, aby tieto chyby opravili.

  Nav┼ít├şvte ofici├ílnu webov├║ str├ínku hardv├ęrovej spolo─Źnosti a n├íjdite a stiahnite nov├ę ovl├ída─Źe na opravu chybn├ęho ovl├ída─Źa. Tento probl├ęm m├┤┼że by┼ą ─Źasto sp├┤soben├Ż ovl├ída─Źmi radi─Źa, napr├şklad IDE ATA / SATA. T├║to chybu m├┤┼żete opravi┼ą raz a nav┼żdy stiahnut├şm a in┼ítal├íciou novej aktualiz├ície ovl├ída─Źa.

 • V syst├ęme BIOS prepnite hodnotu re┼żimu AHCI

 • Niektor├ş pou┼ż├şvatelia navrhli, aby sa tento probl├ęm mohol vyrie┼íi┼ą prechodom do re┼żimu ÔÇ×EnabledÔÇť AHCI v syst├ęme BIOS. Ponuka BIOS sa v├Żrazne l├ş┼íi od v├Żrobcu a mo┼żno budete chcie┼ą skontrolova┼ą pokyny v pr├şru─Źke k z├íkladnej doske. Na tento ├║─Źel existuje pri popisovan├ş tohto procesu rie┼íenia probl├ęmov univerz├ílny pr├şstup.

  Spravidla sa v┼íak odpor├║─Źa stla─Źi┼ą tla─Źidlo Odstr├íni┼ą, Unikn├║┼ą alebo Funkcia, ─Ź├şm z├şskate pr├şstup k syst├ęmu BIOS po─Źas sp├║┼í┼ąacieho obdobia. Vyber├║ sa roz┼í├şren├ę mo┼żnosti a nastav├ş sa vlastn├Ż re┼żim AHCI. Switch na aktiv├íciu re┼żimu AHCI.

 • Skenovanie ┼íkodliv├ęho softv├ęru

 • V├şrusy m├┤┼żu tie┼ż spusti┼ą BSoD, tak┼że je d├┤le┼żit├ę kontrolova┼ą po─Ź├şta─Ź a odstra┼łova┼ą ┼íkodliv├Ż softv├ęr ─Źasto. Profesion├ílne rie┼íenie proti malv├ęru Anti-Malware v├ís dok├í┼że zisti┼ą, neutralizova┼ą a chr├íni┼ą.

  záver

  Zlyhanie nedostupn├ęho sp├║┼í┼ąacieho syst├ęmu je znepokojuj├║ce, ale ve─ża Windows 10 pou┼ż├şvate─żov hovor├ş, ┼że rie┼íenie tohto probl├ęmu nie je vzostupn├í pr├íca. Pri rie┼íen├ş chyby modrej obrazovky i Windows 10 sa zistilo, ┼że vy┼í┼íie uveden├ę met├│dy s├║ u┼żito─Źn├ę. V┼íetky tieto rie┼íenia by pre v├ís fungovali. Mysl├şm, ┼że po vykonan├ş v┼íetk├Żch vy┼í┼íie uveden├Żch met├│d m├┤┼żete opravi┼ą chybu nepr├şstupn├ęho zav├ídzacieho zariadenia.

  ─Äakujeme, ┼że ste sa rozhodli pre ─Ćal┼íie aktualiz├ície nav┼ít├şvte str├ínku omgeeky.com

  Oprava pr├şspevku Windows Najprv sa objavilo 10 nepr├şstupn├Żch bootovac├şch zariaden├ş (pracovn├ę met├│dy).