SE: iPhone SE Vyst├║pi a┼ż do testu mu─Źenia Razor Blade

SE: iPhone SE Vyst├║pi a┼ż do testu mu─Źenia Razor Blade 1

AppleIPhone SE je kone─Źne v ruk├ích spotrebite─żov, ─Źo znamen├í, ┼że je ─Źas pribl├ş┼żi┼ą sa k telef├│nu a osobne s n├şm.

Zach z JerryRigV┼íetko zbyto─Źne neza┼ąa┼żovalo iPhone SE a nepre┼ílo jeho mu─Źen├şm. Ako sa iPhone SE stretla s britvou a in├Żm n├ístrojom s britvou? Pre─Ź├ştajte si o spojleri ni┼ż┼íie.

Zach nezanechal obr├íten├║ str├ínku a za─Źal test s predn├Żm displejom, ktor├Ż potvrdzuje, ┼że je skuto─Źne odoln├Ż vo─Źi po┼íkriabaniu. S pomocou n├ístrojov na testovanie tvrdosti sklo vykazovalo iba mierne ┼íkrabance na ├║rovni ┼íes┼ą a hlb┼íie ┼íkrabance na ├║rovni 7, Zach poznamen├íva, ┼że obrazovka m├í medzi sklom a krytom plastov├Ż n├írazn├şk, ktor├Ż chr├íni obrazovku a u─żah─Źuje opravu.

Predn├í kamera bola dobre chr├ínen├í sklenenou obrazovkou, rovnako ako mrie┼żka reproduktora, ktor├í bola kovov├í a pevne pripevnen├í pod sklenen├║ obrazovku. Tla─Źidlo Domov zdie─ża rovnak├ę funkcie ako sklenen├í obrazovka a reza─Źka ┼íkatule nebola po┼íkoden├í.

Hlin├şkov├ę strany telef├│nu a tla─Źidl├í sa zo┼íkrabaj├║, ke─Ć vytiahne z├ísuvku orez├íva─Źa po okrajoch, ─Ź├şm vyd├í hrozn├Ż zvuk 2 min├║t a 50 sek├║nd.

Rovnako ako najnov┼íie telef├│ny iPhone, aj zadn├í ─Źas┼ą telef├│nu je pokryt├í sklom odoln├Żm proti po┼íkriabaniu, ktor├ę m├┤┼że by┼ą drah┼íie (asi 270 dol├írov) vymeni┼ą. Bu─Ćte zvl├í┼í┼ą opatrn├ş, aby ste ich nerozbili.

Jedin├í oblas┼ą, ktor├í bola na telef├│ne iPhone SE nevyhovuj├║ca 21. gener├ícia bola puzdro na fotoapar├ít, ktor├ę sa ┼íkrabalo ─żah┼íie, ako sa o─Źak├ívalo, a pravdepodobne to nie je skuto─Źn├Ż zaf├şr, tvrd├ş tvrd├ş Zach.

Kryt objekt├şvu kamery sa za─Źal po┼íkriaba┼ą na ├║rovni 6, ─Źo by sa nemalo sta┼ą ako skuto─Źn├ę ┼íkrabance zaf├şru na ├║rovni 8 alebo 9,

opravite─żnos┼ą

IPhone SE 21. gener├ícia je trvanliv├í, nie je v┼íak nepriestreln├í. Vyho─Ćte to nespr├ívnym sp├┤sobom, aby ste ho mohli omylom zlomi┼ą. Ak telef├│n zlom├şte, bude ma┼ą oprava z├ísadn├Ż v├Żznam. Dobr├í spr├íva v tejto oblasti v┼íak. iFixit vyma┼że iPhone SE 21. gener├ície a zistil, ┼że pou┼ż├şva ve─ża ─Źast├ş z iPhone 8, Oprava by mala by┼ą jednoduch┼íia, preto┼że m├┤┼żete znovu pou┼żi┼ą to─żko komponentov.