Screenshoter, prenosn├í a ve─żmi jednoduch├í aplik├ícia na vytv├íranie sn├şmok obrazovky

Vytv├íranie sn├şmok obrazovky je ├║loha, ktor├║ m├┤┼żu urobi┼ą v┼íetci pou┼ż├şvatelia bez nutnosti in┼ítal├ície programov. Ale aj ke─Ć Windows Na dosiahnutie tohto cie─ża m├í svoju origin├ílnu alternat├şvu, nie je to tak├ę rozp├║┼í┼ąadlo ako ktor├íko─żvek z alternat├şv tret├şch str├ín, ktor├║ n├íjdeme. Tieto aplik├ície, ktor├ę s├║ tak├ę v├Żkonn├ę, sa vyzna─Źuj├║ t├Żm, ┼że spotreb├║vaj├║ ve─ża zdrojov, a ponech├ívaj├║ ve─żk├Ż sektor po─Ź├şta─Źom, ktor├ę nie s├║ tak pohodln├ę s pam├Ą┼ąou.

T├Żmto sp├┤sobom chceme predstavi┼ą rie┼íenie, ktor├ę v├í┼żi menej ako 300 kb, je prenosn├ę a umo┼ż┼łuje v├ím robi┼ą sn├şmky obrazovky najjednoduch┼í├şm sp├┤sobom. Jeho meno je Screenshoter.

Najjednoduch┼íia aplik├ícia pre sn├şmky obrazovky

Screenshoter, prenosn├í a ve─żmi jednoduch├í aplik├ícia na vytv├íranie sn├şmok obrazovky 1

Screenshoty s├║ v s├║─Źasnosti ve─żmi zanepr├ízdnen├ę, dokonca aj na dom├ícom trhu. Je to, ke─Ć sn├şmame sn├şmku obrazovky, spr├ívu alebo inform├íciu, ktor├║ m├íme v po─Ź├şta─Źi. Opakuj├║ce sa vykon├ívanie si v┼íak zasl├║┼żi aplik├íciu, ktor├í n├ím umo┼żn├ş plni┼ą na┼íe ├║lohy, ─Źo znamen├í, ┼że nemrh├íme zdroje t├şmu. To je presne to, ─Źo pon├║ka program Screenshoter, aplik├ícia s ve─żmi minim├ílnou hmotnos┼ąou a bez potreby in┼ítal├ície v├ím umo┼żn├ş zachyti┼ą konkr├ętne oblasti, cel├║ obrazovku alebo okno.

Pou┼ż├şvanie programu Screenshoter je ve─żmi jednoduch├ę a na za─Źiatok tohto ─Źl├ínku mus├şte spusti┼ą tento odkaz pomocou odkazu na konci tohto ─Źl├ínku. Po dvojitom kliknut├ş sa zobraz├ş mal├ę okno s tla─Źidlom a niektor├Żmi mo┼żnos┼ąami. Prv├í ─Źas┼ą je ozna─Źen├í ako ÔÇ×Regi├│nÔÇť a umo┼ż┼łuje v├ím definova┼ą typ sn├şmky obrazovky pod─ża oblasti, ktor├í sa m├í zachyti┼ą.

Nasleduj├║ce mo┼żnosti sa t├Żkaj├║ n├ízvu s├║boru a adres├íra, do ktor├ęho sa obr├ízky ulo┼żia.

Vytvorenie sn├şmky obrazovky je rovnako jednoduch├Ż postup ako v├Żber po┼żadovan├ęho s├║boru v ─Źasti ÔÇ×Regi├│nÔÇť a potom kliknut├şm na tla─Źidlo ÔÇ×Sn├şmka obrazovkyÔÇť. Automaticky sa ulo┼ż├ş do cie─żov├ęho adres├íra a je to len o prechode do tohto prie─Źinka, kde sa zobraz├ş obr├ízok.

Ak chcete vysk├║┼ía┼ą Screenshoter, kliknite na tento odkaz,