Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Screen.so je bezplatn├í mo┼żnos┼ą zdie─żania obrazovky s viacer├Żmi pou┼ż├şvate─żmi

Karant├ęnne obdobie v kombin├ícii s pr├ícou na dia─żku spustilo ┼ítatistiku o vyu┼ż├şvan├ş slu┼żieb videohovorov a zdie─żania obrazovky. V─Ćaka t├Żmto n├ístrojom m├íme mo┼żnos┼ą eliminova┼ą vzdialenos┼ą, ktor├í n├ím br├íni v komunik├ícii s na┼íimi pracovn├Żmi t├şmami, usporad├║van├ş stretnut├ş a dokonca ukazovan├ş v├Żsledkov na konferenci├ích, akoby sme boli v kancel├írii. T├Żmto sp├┤sobom chceme predstavi┼ą nov├║ slu┼żbu, ktor├í stoj├ş za vysk├║┼íanie, preto┼że v├ím umo┼ż┼łuje zdie─ża┼ą obrazovku s viacer├Żmi pou┼ż├şvate─żmi s├║─Źasne as ve─żmi dobrou stabilitou.

N├ízov je Screen.so a m├í ve─żmi jednoduch├Ż, ale v├Żkonn├Ż sp├┤sob pou┼żitia, ktor├Ż pokr├Żva v┼íetky potreby t├Żch, ktor├ş potrebuj├║ uk├íza┼ą svoju obrazovku ostatn├Żm ─żu─Ćom.

Zdie─żajte obrazovku s cel├Żm t├şmom

Karant├ęnne procesy boli v├Żrazne ovplyvnen├ę stretnutiami a konferenciami s cie─żom uk├íza┼ą v├Żsledky alebo projekty. Nemo┼żno ├şs┼ą do kancel├írie, aby sme pred pracovn├Żm t├şmom urobili prezent├ície s obr├ízkami, ─Źo n├ís n├║ti h─żada┼ą alternat├şvy na internete. Z tohto d├┤vodu je Screen.so predstaven├í ako vynikaj├║ca alternat├şva na tieto ├║─Źely, preto┼że m├í bezplatn├Ż pl├ín a pon├║ka mo┼żnos┼ą zdie─ża┼ą obrazovku s viacer├Żmi pou┼ż├şvate─żmi s├║─Źasne.

Toto je zvl├í┼í┼ą u┼żito─Źn├ę, ak chceme uk├íza┼ą nejak├ę obr├ízky alebo prezera┼ą s├║bory s cel├Żm t├şmom. Ak chcete pou┼ż├şva┼ą slu┼żbu, mus├şte sa najprv zaregistrova┼ą pre t├║to slu┼żbu prostredn├şctvom e-mailu.

Tento n├ístroj funguje prostredn├şctvom aplik├ície pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe, tak┼że pri s┼ąahovan├ş sta─Ź├ş nakonfigurova┼ą rel├íciu a zdie─ża┼ą odkaz so svoj├şm t├şmom. Nastavenie rel├ície znamen├í, ┼że definujete, ─Źi chcete aktivova┼ą mikrof├│n a kameru pre v┼íetk├Żch, aktivova┼ą okno rozhovoru alebo spr├şstupni┼ą n├ístroje na kreslenie a zapisovanie pozn├ímok. Ke─Ć sa ├║─Źastn├şci z├║─Źastnia sch├┤dzky, uvidia va┼íu obrazovku a vy m├┤┼żete za─Źa┼ą zdie─ża┼ą v┼íetko, ─Źo chcete.

Dok├íza┼ą to, kliknite na tento odkaz,