Sayonara Wild Hearts je hudobný zážitok pri výrobe videohier, o ktorých ste nevedeli, že ich potrebujete

Sayonara Wild Hearts je hra s mnohými štýlmi. Z mimoriadnej farebnej palety nízka polydokonca lysergický diely že cestujeme plnou rýchlosťou a jej zaujímavá ikonografia, ktorá kombinuje mestské neóny s tarotovou mystikou. Ale najdôležitejšia vec je v strede všetkého: hudba,

Príves definuje ako „Pop hry robia videohry“a po vyskúšaní Nemám pochýb, Hovoríme veľa o tom, kedy kino integruje možnosť videohier v ich jazyku, ako napríklad Bandersnatch, ale nie toľko o tom, kedy hudba hrá.

Keď sa objaví, nie je nikoho, kto by sa mal zastaviť

Nová práca Simogo a Annapurna je album, v ktorom je každá úroveň piesňou, nie iba počúvaním (čo môžete urobiť, soundtrack je na Spotify), tiež to hrajeme, Ako keby to bola popová opera, všetci spolupracovali na vytvorení malého príbehu o dievčati, ktoré muselo čeliť svojim vnútorným démonom po bolestivej prestávke.

Piesne sa spájajú v jednej úrovni magická synestézia, kde štýl hry, ktorý musíme prijať v tom čase, určujú rôzne rytmy a melódie. Sluchový stimul, ktorý sa hrá a spolu so silnou vizuálnou estetikou vytvárajú zážitky, ktoré vás úplne ponoria do ich činnosti.

Toto samozrejme nie je prvá videohra. Porovnanie s Thumperom je viac než jasné a má tiež určité podobnosti s prácou. Tetsuya Mizuguchi, Je to však jedinečné, pretože ide o stelesnenie populárnej hudby, ktorá dosahuje tisíc za hodinu. Žáner povzbudzujte tanec, zábavu, a dobre zapadá do filozofie dizajnu, ktorá obhajuje zábavu.

Sayonara Wild Hearts

Tento argument sa týka problémov, ktoré sú také blízke a prirodzené ako ľudia. trúchliť, ale pri zmiešaní s typmi skladieb a mechanikou to vedie k katarze plný života, Riešite svoje problémy elegantne a pozitívne, bez použitia hlúpych svojpomocných fráz. Zanechajte hudbu (a niektoré jemné riadky Ratu Latifah(rozprávač) hovorí k sebe prostredníctvom hry.

Tu som: Gray ma naozaj nemá rád za to, ako sa ku mne správa všeobecné a plytké, Je to, akoby som sa musel spoliehať na krásne vizuálne prvky, aby som mohol spôsobiť nejaké emócie, a je to preč takmer úplne osirelé pre váš hrateľný dizajn.

Sayonara Wild Hearts nemusíte používať vždy smutný smutný Diskutovať o tomto probléme. Ponúkať zábavu a paniku ponúka niečo hodnotné bez strachu. blízka dohoda Zbavte svoje poetické schopnosti.

Rytmus, ktorý vás nasiakne

To je sila hudby, nevedomé a meniace sa spojenia, ktoré to dokážu. význam formy s každou stanzou, s každou melódiou a existuje nepopsateľná emócia. Ak to tiež harmonizuje s tým, čo sa hrá, výsledky môžu byť mimoriadne,

Sayonara Wild Hearts

Účelom tejto hry nie je prekonať výzvy, ktoré predstavuje, ale nechať sa unášať nami konštantný tok činnosti; kontaktovať hudbu prostredníctvom jej mechaniky, kým sa k nej nepripojíme. Sayonara Wild Hearts netreba hovoriť "Pozri, toto by si mal cítiť" Pre vás oceniť. Dosť pre vás, aby ste sa stali jeho súčasťou.

Ale aj keď sa vás nič z tohto nedotýka, vždy Môžete sa baviť pri hraní, pretože po všetkej populárnej hudbe. S ovládacími prvkami, ktoré nemohli byť jednoduchšie, sa mu podarilo prispieť nové nápady na dizajn na každej úrovni Môžete to jednoducho dokončiť, alebo môžete získať najvyššie hodnotenie vo všetkých skladbách.

Pokiaľ ide o mňa, budem ju aj naďalej poskytovať v nasledujúcich niekoľkých dňoch. Nemusí to byť majstrovské dielo, ale je to tak veľa osobnostiA to je niečo, čo si veľmi vážim.