Santillana otvára svoju bezplatnú webovú stránku, aby vaše deti mohli sledovať …

Santillana otvára svoju webovú stránku zadarmo, aby vaše deti mohli pokračovať v štúdiu

Nikto nevie s istotou, ako dlho budeme musieť stráviť v izolácii, kým bude pandémia pod kontrolou. Táto realita prevracia svet hore nohami a znepokojuje z mnohých dôvodov, najmä v dôsledku vážnej hospodárskej krízy, ktorá prichádza. Ale okrem rozsiahlych problémov, v každej španielskej domácnosti práve teraz mnohí rodičia musia čeliť dileme, čo robiť so svojimi deťmi.

Väčšina detí je prirodzene nepokojnáŽiadať ich, aby zostali toľko dní doma, je ešte horšie mučenie ako pre mnohých dospelých. Tvárou v tvár tejto situácii existujú rodičia, ktorí chcú nájsť spôsoby, ako ich zamestnať.

Práve preto, Organizácie ako Editorial Santillana sprístupnili svoje služby online, pokračovať v podpore vzdelávania aj z domu.

Santillana chce, aby vaše deti pokračovali v učení bez obmedzení

Myšlienkou je, že obsah, ktorý vydali, je k dispozícii učiteľom a študentomTak, aby učebne, ktoré už využívajú materiál z vydavateľstva Santillana, mohli v rámci možností pokračovať v diaľkovom vyučovaní.

Pre prvý stupeň základného vzdelávania povolili virtuálne prostredie Santillana Proyectos, platforma, ktorá sa snaží rozvíjať kreativitu, zvedavosť a spoluprácu medzi najmenšími.

Taktiež pre žiakov základných, stredných a stredných škôl, uľahčili prístup k LibroMedia, ktoré musia byť udelené prostredníctvom združených vzdelávacích centier a pedagógov. Všetky tieto informácie a oveľa viac nájdete na ich webovej stránke.

Navštívte webovú stránku Santillana a stiahnite si mobilnú aplikáciu

santillana bezplatný web v karanténe pre deti v domácom vzdelávaní na COVID-19

Ak vás táto novinka zaujala, neváhajte navštíviť oficiálnu stránku Santillany. Taktiež, ak už ste členom tejto redakčnej skupiny, mali by ste poznať aspoň jednu z mobilných aplikácií, ktoré majú; Santillana Zdieľať.

S touto aplikáciou budete môcť synchronizovať digitálne zdroje platformy Santillana na svojom smartfóne alebo tablete so systémom Android. Pre úplný prístup je potrebné mať po ruke svoje používateľské meno a heslo.

Santillana Zdieľať

Vyskúšaním tejto aplikácie nič nestratíte, aj keď vás musíme upozorniť, že na základe komentárov a hodnotení od rôznych používateľov, stále je čo zlepšovať, aby sme ponúkli optimálny zážitok.