Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Samsungy Galaxy vylep┼íite svoje n├ístroje na ├║pravu fotografi├ş pomocou umelej inteligencie


V├Żrobca uv├ídza na trh ├║plne nov├║ aplik├íciu, ktor├í m├í svojim u┼ż├şvate─żom pom├┤c┼ą vylep┼íi┼ą ich zhotoven├ę z├íbery chytr├Ż telef├│n.

Smartf├│n je dnes najpou┼ż├şvanej┼í├şm fotoapar├ítom na svete a zna─Źky ka┼żd├Żm rokom zlep┼íuj├║ kvalitu obr├ízkov produkovan├Żch t├Żmito zariadeniami.

Spolo─Źnos┼ą Samsung kladie fotografiu do centra svojich najnov┼í├şch produktov smartphones

Samsung je jedn├Żm z najusilovnej┼í├şch ┼ítudentov v mobilnej fotografii so zariadeniami ako Samsung Galaxy S22 Ultra, ktor├Ż pon├║ka nie menej ako ┼ítyri sn├şma─Źe vr├ítane 108-megapixelov├ęho hlavn├ęho a mno┼żstvo re┼żimov sn├şmania integrovan├Żch do aplik├ície sn├şmania.

K├│rejsk├í zna─Źka spustila aj nieko─żko mobiln├Żch aplik├íci├ş pre pokro─Źil├Żch pou┼ż├şvate─żov, ako napr├şklad Expert Raw, ktor├í umo┼ż┼łuje sk├║sen├Żm fotografom z├şskava┼ą surov├ę z├íbery, aby ich ├║pravy mohli robi┼ą do najmen┼í├şch detailov.

S cie─żom zv├Ż┼íi┼ą mo┼żnosti ├║prav pon├║kan├Żch svojim pou┼ż├şvate─żom spolo─Źnos┼ą Samsung pr├íve uviedla na trh nov├Ż softv├ęr s n├ízvom ÔÇ× Galaxy Enhance-XÔÇť.

Ve─żmi pr├şstupn├í edita─Źn├í aplik├ícia v─Ćaka umelej inteligencii

T├íto aplik├ícia pon├║ka viacero druhov ├║prav ako je ├║prava ostrosti obrazu ─Źi expoz├şcie, zv├Ż┼íenie rozl├ş┼íenia, ─Źi dokonca dynamick├ęho rozsahu. D├í sa pou┼żi┼ą aj na odstr├ínenie odleskov z fotografi├ş.

Na zjednodu┼íenie ├║lohy pou┼ż├şvate─żov bolo rozhranie navrhnut├ę tak, aby bolo ─Źo najjednoduch┼íie. Ka┼żd├ę nastavenie je prezentovan├ę vo forme jazdca, s ktor├Żm m├┤┼żete manipulova┼ą z─żava doprava, aby ste upravili kvalitu z├íberu pod─ża svojich preferenci├ş, ─Źo pripom├şna aplik├ície na ├║pravu fotografi├ş, ako s├║ Snapseed alebo Adobe Lightroom, dostupn├ę na Google Play Store.

Na dosiahnutie najlep┼í├şch v├Żsledkov pou┼ż├şva Samsung spracovanie obrazu s pomocou umelej inteligencie. Pri ka┼żdej ├║prave tieto syst├ęmy analyzuj├║ obr├ízok, aby aplikovali ├║pravy bez skreslenia sn├şmky zhotovenej vlastn├şkmi smartphones Galaxy.

Galaxy Enhance-X je k dispoz├şcii iba na Galaxy Obchod Samsung. Aby ste to mohli vyu┼żi┼ą, v├í┼í telef├│n mus├ş by┼ą vybaven├Ż Androidom 10, ktor├Ż Samsung umo┼żn├ş Galaxy trochu star┼í├ş, aby tie┼ż vyu┼żili tento pomerne praktick├Ż n├ístroj na retu┼íovanie svojich obr├ízkov za p├ír min├║t.

zdroj: Android Authority