Samsung zost├íva v logu Ako to opravi┼ą?

Aj ke─Ć si niekedy mysl├şme, ┼że na┼íe zariadenia u─żah─Źuj├║ n├í┼í ┼żivot, preto┼że s├║ hodnotn├ę, hlavne ke─Ć zlyhaj├║, prin├í┼íaj├║ n├ím do ka┼żdodenn├ęho ┼żivota ve─ża komplik├íci├ş, Mus├şte si uvedomi┼ą, ┼że t├íto technol├│gia nie je dokonal├í a mnohokr├ít zlyhala, tak┼że mus├şte zosta┼ą pokojn├ş, preto┼że tentoraz v├ím poskytneme sp├┤sob, ako ukon─Źi┼ą probl├ęm spolo─Źnosti Samsung, ktor├Ż zost├íva v logu.

Spolo─Źnos┼ą Samsung st├íle pou┼ż├şva logo rie┼íenia

Pre─Źo sa to stalo?

Deje sa tak preto, ┼że slu─Źka sa vytvor├ş pri spusten├ş smartf├│nu, z d├┤vodu nespr├ívnej aktualiz├ície firmv├ęru po zakorenen├ş nespr├ívneho telef├│nu alebo in┼ítal├ícii s├║borov, ktor├ę po┼íkodia zariadenie. Tieto tri pr├ş─Źiny s├║ najbe┼żnej┼í├şm probl├ęmom, ktor├Ż sa priamo t├Żka na┼íich mobiln├Żch zariaden├ş.

Ako zabr├íni┼ą v├Żskytu tejto chyby?

Spolo─Źnos┼ą Samsung zost├íva v logu zaka┼żd├Żm, ke─Ć nastane jedna z vy┼í┼íie uveden├Żch pr├ş─Źin. Najvhodnej┼í├şm sp├┤sobom, ako sa o tento probl├ęm stara┼ą, je nikdy nekorenova┼ą svoj mobiln├Ż telef├│n, ak neviete, ako to urobi┼ą, alebo ho necha┼ą na nesk├║senej osobe, preto┼że toto je jeden z hlavn├Żch d├┤vodov, pre─Źo sa tento probl├ęm vyskytuje. Aby sme tomu zabr├ínili, nemus├şme zn├í┼ía┼ą nepr├şjemn├ę probl├ęmy, ktor├ę sp├┤sobuj├║, ┼że bootovacie zariadenie zostane v slu─Źke.

Spolo─Źnos┼ą Samsung zost├íva na logu. Ako vyrie┼íite tento probl├ęm?

Ak sa chcete vysporiada┼ą so zvy┼íkom spolo─Źnosti Samsung na logu, mus├şte vykona┼ą ├║pln├ę resetovanie. Konkr├ętne resetujte mobiln├Ż telef├│n na v├Żrobn├ę ├║daje, To znamen├í, ┼że v┼íetky inform├ície na na┼íom mobilnom telef├│ne sa stratia. Ak nechcete strati┼ą inform├ície, odpor├║─Źa sa ─Źas od ─Źasu z├ílohova┼ą v┼íetky svoje inform├ície.

Ak chcete urobi┼ą tento proces, mus├şme prepn├║┼ą telef├│n do re┼żimu obnovenia. Najprv mus├şte vybra┼ą bat├ęriu a vymeni┼ą ju, aby ste telef├│n vypli, potom mus├şte stla─Źi┼ą tla─Źidlo nap├íjania, s├║─Źasne spusti┼ą a zv├Ż┼íi┼ą hlasitos┼ą. Po vykonan├ş tohto postupu sa zobraz├ş ponuka a budeme vyh─żad├íva┼ą pomocou mo┼żnost├ş zv├Ż┼íenia a zn├ş┼żenia hlasitosti ÔÇ×vymazanie ├║dajov / obnovenie predvolen├Żch nastaven├ş od v├ŻrobyÔÇť a stla─Źen├şm vyp├şna─Źa spust├şte resetovanie telef├│nu.

Tento probl├ęm nie je vhodn├Ż pre pou┼ż├şvate─żov mobiln├Żch zariaden├ş, ako je Samsung, ale teraz viete, ako si ponecha┼ą Samsung na logu, nie je to probl├ęm na va┼íom zariaden├ş. Viac inform├íci├ş n├íjdete v tomto videu: