Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Samsung Unpacked: Kam pozerať túto udalosť a čo očakávať

Samsung Unpacked je pravdepodobne najočakávanejším momentom na dnešnom technologickom trhu. Spoločnosť Samsung sa chystá zajtra predstaviť svoje návrhy v oblasti smartphones na najbližších niekoľko mesiacov. Toto je jedinečná udalosť, ktorá vždy prináša veľa noviniek.

Ako obvykle sa bude vysielať do celého sveta a všetky nové návrhy sa budú zobrazovať na mieste. Ak sledujete spoločnosť Samsung a všetky najnovšie informácie v tejto oblasti, môžete si ju nechať ujsť. Naučte sa, ako to urobiť a čo môžete očakávať.

Samsung Galaxy S20 Nebalená udalosť

Kde sa pozerať na Unpacked?

Niekoľko mesiacov sa hovorí o tom, čo sa spoločnosť Samsung pripravuje na svoje správy. Očakávanie je veľké a každý určite chce potvrdiť, čo sa povedalo v tomto období. Existuje niekoľko nových sľubov, z ktorých všetky sa majú stať jedinečnými. Toto je globálne podujatie s prezentáciami v niekoľkých krajinách zamerané na každý z rôznych trhov. Samozrejme, ako obvykle, bude sa skutočne zameriavať na udalosť, ktorá sa uskutoční v San Franciscu, kde sa zobrazia všetky novinky. Máte prístup k pripravená stránka Samsung a zaregistrujte sa na upozornenie.

Pplware sa, samozrejme, tiež zameria na túto jedinečnú prezentáciu a bude sprevádzať všetko, čo sa dnes predstaví na pódiu, o 19:00. Túto správu podrobne opíšeme v článku venovanom Unpacku, ktorý môžu sledovať všetci čitatelia. Predovšetkým ukážeme to najlepšie, čo každé zariadenie musí používateľom poskytnúť.

Aké novinky budeme mať na tomto podujatí Samsung?

Z toho, čo sa stalo pokročilým, existuje iba jedna istota pre tento Nezúčastnený. Jasne hovoríme o novom Galaxy, na ktoré bude zameraná celá prezentácia. To bude určite hlavným prvkom na pódiu, na ktorý sa sústredia všetky oči.

Samsung Galaxy S20 Nebalená udalosť

Samozrejme, stále existujú určité pochybnosti a neistoty, ktoré vznikli vo forme klebiet. Takže hovoríme aj o nových slúchadlách a dokonca aj o prekvapivo novom zložiteľnom smartfóne. Jedná sa o dva návrhy s rôznymi cieľmi, ktoré však budú samozrejme zaujímať každého.

Dúfame, že sa k nám pripojíte na stránkach Samsung Unpacked, kde sa očakávajú všetky kórejské správy o značke. Okrem odhalenia správ bude existovať priestor na výmenu názorov a podrobný popis všetkých jedinečných vlastností nového smartfónu Samsung.