Samsung s─żubuje Galaxy Aktualiz├ícia fotoapar├ítu S20 po probl├ęmoch pri prv├Żch recenzi├ích

S asi t├Ż┼żde┼ł ├şs┼ą pred Galaxy Spolo─Źnos┼ą Samsung uviedla na trh s├ęriu S20 a zaviazala sa zlep┼íi┼ą v├Żkonnos┼ą svojich nov├Żch vlajkov├Żch lod├ş.

Spolo─Źnos┼ą Samsung dnes vydala vyhl├ísenie, v ktorom uv├ídza, ┼że ÔÇ×neust├íle pracuje na optimaliz├ícii v├ŻkonuÔÇť pre svojich z├íkazn├şkov a ┼że ÔÇ×pracuje na bud├║cej aktualiz├ícii s cie─żom zlep┼íi┼ą z├í┼żitok z fotoapar├ítuÔÇť Galaxy S20.

Tu je ├║pln├ę vyhl├ísenie spolo─Źnosti Samsung The Verge:

─Ćalej len " Galaxy Model S20 predstavuje priekopn├şcky a vyspel├Ż kamerov├Ż syst├ęm. Neust├íle pracujeme na optimaliz├ícii v├Żkonu, aby sme z├íkazn├şkom poskytli najlep┼íie sk├║senosti. V r├ímci tohto neust├íleho ├║silia pracujeme na bud├║cej aktualiz├ícii, aby sme vylep┼íili z├í┼żitok z pou┼ż├şvania fotoapar├ítu. ÔÇťÔÇť

Toto vyhl├ísenie bolo vydan├ę ako reakcia na skor├ę presk├║mania, ktor├ę sa s┼ąa┼żovali na probl├ęmy so zameran├şm. vstup hovor├ş, ┼że Galaxy S20 Ultra m├í probl├ęmy s automatick├Żm zaostren├şm fotografi├ş aj videa PCMag narazil na zaostrenie pulzuj├║ce, ktor├ę by mohlo trva┼ą dos┼ą dlho, aby stratil fotografiu pr├şle┼żitos┼ą. The Verge uv├ídza, ┼że aj v niektor├Żch pr├şpadoch mala probl├ęmy s automatick├Żm zaostrovan├şm a ÔÇ×agres├şvnym spracovan├şm obrazuÔÇť.

Tieto s┼ąa┼żnosti by mohli by┼ą znepokojuj├║ce pre ka┼żd├ęho, kto u┼ż vopred objednal a Galaxy Telef├│n s├ęrie S20 alebo pl├ínoval n├íkup pri uveden├ş na trh. Samsung Galaxy vlajkov├ę lode s├║ zvy─Źajne zn├íme t├Żm, ┼że maj├║ sol├şdny v├Żkon kamier a jedn├í sa o najnov┼íie vlajkov├ę modely spolo─Źnosti, tak┼że ve─ża ─żud├ş pravdepodobne o─Źak├ívalo, ┼że fotoapar├íty bud├║ siln├ę.

Je dobr├ę po─Źu┼ą, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung po─Ź├║va v─Źasn├║ sp├Ątn├║ v├Ązbu a pracuje na zlep┼íen├ş v├Żkonu internetu Galaxy Kamery S20. D├║fajme, ┼że aktualiz├ícia vyjde pred 6. marcom, tak┼że prv├ş pou┼ż├şvatelia, ktor├ş sa chystaj├║ na adopciu, nemusia rie┼íi┼ą tieto probl├ęmy s automatick├Żm zaostrovan├şm.