Samsung S20 s niečím, čo dokazuje!

Zdá sa, že spoločnosť Samsung má čo dokázať. Prinajmenšom to je ten pocit, ktorý máme pri práci Galaxy S20 Ultra (bude k dispozícii od marca). Ukazuje sa, že toto zariadenie sa zdá byť odpoveďou spoločnosti na zaostávanie v súťaži o mobilné telefóny.

Existuje veľa pôsobivých vecí týkajúcich sa príslušného telefónu, obrazovky, batérie, 5G, rýchlosti a ďalších. Ale asi to, čo najviac vyniká, je fotoaparát, pretože má pôsobivú kvalitu, ktorá dokáže dokonca fotografiu posunúť na vyššiu úroveň.

Samsung S20 s niečím, čo dokazuje! 1

Možno to je dôvod, prečo sa telefón nazýva S20 namiesto S11, čo naznačuje zmenu generácie. Galaxy S20 Ultra je veľký, nedá sa to vrátiť späť. Je vyššia a hustejšia ako iPhone Pro Max. Zdá sa, že aj pri menšej váhe sa ukladá viac ako ostatné zariadenia, možno aj kvôli farbám, ktoré má (čierna alebo sivá).

Má typické línie Galaxy ale všetky tlačidlá sú na pravej strane. Môžu byť ťažké dosiahnuť, ale pravdou je, že to nie je mobilný telefón, ktorý sa má používať iba jednou rukou.

Je to vynikajúce, pretože pri používaní zariadenia vidíte odtlačky prstov. A môžete ľahko mať „vojnové znaky“, takže obal je nevyhnutný.

Túto obrazovku možno považovať za hlavný dôvod, prečo si myslíme, že sa spoločnosť Samsung snaží niečo dokázať. Má možnosť rozšírenia o 120 Hz. Vďaka tomu sú animácie a pohyb z jednej obrazovky na druhú plynulejší. Táto možnosť môže používať viac batérie, ale podľa spoločnosti nejde o viac ako 10% batérie.

Pravda je taká, že skúsenosť, ktorú tento nový model prináša, je taká hladká, že nás možno nebude chcieť prestať používať.

Zdroj: The Verge