Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Samsung: prečo Galaxy S23 Ultra bude pri pohľade zvonku rovnaký ako jeho predchodca


Ak to nemá prísť do budúceho roka, rad Samsung Galaxy S23 však už o tom hovorí. A chytrý telefón najdrahšia z tejto novej „série“ by mohla sklamať dizajnom.

Juhokórejský výrobca totiž zjavne nemieni podstúpiť ani najmenšie riziko.

Veľa sľubov

Ak je nový smartphones Skladacie telefóny momentálne zaberajú mediálny priestor, Samsung paralelne pripravuje uvedenie svojich budúcich high-end telefónov. Teda, Galaxy Na prelome sa očakávajú S23 a zdá sa, že mnohé klebety naznačujú prítomnosť niekoľkých veľkých zmien.

Hovoríme najmä o príchode 200 MP snímača na zadnú stranu mobilu, ale aj o opustení procesora Exynos v prospech čipu Snapdragon s podpisom Qualcommu. Pri tejto príležitosti by mala byť predstavená čítačka odtlačkov prstov 3D Sonic Max, ktorá je citlivejšia a ťaží z väčšej plochy displeja. Teraz je čas hovoriť o ďalšej funkcii, ktorá bude na strane Samsungu veľmi podrobne preskúmaná Galaxy S23 Ultra.

Pokračujte, nie je (takmer) nič vidieť!

nedávno zasvätený Ice Universe unikli informácie o dizajne, ktorý Samsung zvolil pre najdrahší smartfón vo svojej ponuke. Podľa prvých indiskrétností nebude takmer žiadny rozdiel v porovnaní s Galaxy S22 Ultra. Rozmery sa mohli len zväčšiť 0,1 pri 0,2 mm, pre hrúbku 8,9 mm. Nájdeme teda obvyklú estetiku inšpirovanú zaniknutým sortimentom Galaxy Poznámka.

Stále podľa Ice Universe Samsung Galaxy S23 Ultra bude kopírovať svojho predchodcu aj v iných oblastiach, ako je napríklad batéria 5 000 mAh a jeho doska 6,8 palcov s definíciou 3 088x 1 440 pixelov. Skutočné vylepšenia sa dočkajú procesora Snapdragon 8 Gen 2 spojené s OneUI 5.1. Čo sa však zdá isté je, že dizajnovej revolúcie sa nedočkáme.

zdroj: WCCFTech