Samsung Potvrdzuje, Že Galaxy S8 a Galaxy Note 8 Nebude Mať Android 10

Samsung Galaxy S8+

Zatiaľ čo Oem ako OnePlus a Google zástave tri Android verzia aktualizácie pre svoje zariadenia, všetci ostatní v priemysle stále sleduje dva aktualizácia politiky. Začiatkom tohto roka objavili fámy, že Samsung by mohol byť tretí spoločnosti, aby sa pripojili tohto zoznamu. Informácie, ktoré bol na základe diskusie niektorí užívatelia spoločnosti, podporu zástupcov, ktorí uviedli, že Galaxy S8 a Galaxy Note 8 by skutočne oprávnené pre Android 10. Šanca, že sa tak stane, však, bol štíhly ako tam bol žiadna zmienka o Galaxy S8 série a Galaxy Note 8 na Samsung oficiálne Android 10 plán. Spoločnosť úradný povedal Sammobile na Galaxy Rozbalený, že Galaxy S8 nemal byť prístupný pre aktualizáciu.

Samsung potvrdzuje to, čo väčšina ľudí, čo už viem, o Galaxy S8 a Galaxy Note 8

Noviniek je prekvapujúce. Ak Samsung boli dodať Android ten update na Galaxy S8 a Galaxy Note 8to by tak urobiť pomerne hlasno, ako by elitnému klubu troch softvér upgrade Oem. Potom znova, Samsung sa povedať, že Android 9 Koláč by byť posledný hlavné upgrade pre zariadenia. Oni si stále naďalej dostávať mesačné aktualizácie zabezpečenia, hoci.

Na Galaxy S8 a Note 8 by byť ideálnym kandidátom pre Samsung je vstup do troch upgrady klubu. Sú vynikajúce zariadenia ešte dnes a mala by sa ľahko slúžiť aj o rok, alebo o dva viac. Ak ste absolútne potrebné nainštalovať Android na vašom 10 Galaxy S8 a Note 8budete musieť pozrieť na vlastné Rom ako LineageOS.

Toto nie je prvýkrát, že Samsung podpora predstavitelia prisľúbili používateľov aktualizácie, ktoré sa nikdy prísť. Videli sme to stalo minulý rok s Galaxy S7 Android Koláč update a rok pred tým, že s Galaxy S6 a Android Oreo. Ostrieľaný Android používateľ vie o platforme dve aktualizácia politiky. Isté sa nedá povedať o ľudia migrácii z iných platforiem, alebo ľudia, ktorí sa neobťažujú s týmto druhom veci. Vlak váš zástupcov lepšie, Samsung.

Odoslať