Samsung potvrdil snímač s rozlíšením 200 megapixelov

Väčšina bežných zákazníkov má svoju vlajku, ktorá predstavuje jednu z najrýchlejších a najpokročilejších technologických inovácií, ale neobsahuje žiadny hardvér.

Odpovede na niektoré otázky sa týkajú hlavne fotografií, ktoré sú uvedené v nasledujúcom obrázku. smartphonesTeraz budete musieť kompaktné telefóny úplne nahradiť smartfónom! Väčšina bežných zákazníkov má svoju vlajku, ktorá predstavuje jednu z najrýchlejších a najpokročilejších technologických inovácií, ale neobsahuje žiadny hardvér.

Väčšina hardvérových kamier, nosných úpätí, veľkých analógových kamier a super makro a teleobjetivas periscópicas, or progresso da câmara principal foi sem dúvida incrível, não solo a partte inferior do sensor está a ficar cada vez maior, pixely sa môžu líšiť od ostatných. Spoločnosť Quanto aos fabricantes de smartphones čo najviac prísad na plochu, ako je to možné, a to Huawei liderou o caminho, a gigante chinesa fez o seu percurso sem um número exagerado de pixels. Žiadni ďalší výrobcovia nevyrábajú senzory Xiaomi s diaľkovým ovládaním s rozlíšením 108 MP a princípom. Väčšina pixelov zospodu zachytí veľké množstvo fotiek a melódií, ktoré budú mať budúcnosť a budú mať za následok vznik väčších škôd. smartphones.

Agora ponúka množstvo snímačov s rozlíšením 200 megapixelov a Samsung ponúka snímač s rozlíšením 200 megapixelov, ktorý je kompatibilný s rozlíšením 200 megapixelov.

Oficiálny tweet spoločnosti Samsung Exynos obsahuje tieto informácie:

Aké fotografie sú k dispozícii pre vás, alebo ako pracujete s telefónom? E, logo, počet animovaných snímok, väčšina 200 MP (niekoľko miliónov pixelov), viac ako 1 palec smartphonu a usporiadanie telefónu, koniec, umiestnenie alebo čipová sada Exynos.

Všetky dostupné možnosti sú k dispozícii v najnovšej verzii a v novej verzii Samsung.

Samsung má snímač s rozlíšením 200 megapixelov

Informácie o IA automatickej identifikácii súčastí, ako napríklad tam, kde sú používané procesory pre konfiguráciu a konfiguráciu, ako aj konfiguráciu fotografií a fotografií. Podporuje viac ako 200 megapixelov a má rozlíšenie 200 megapixelov. Samsung

Súvisiace články: Spoločnosť Samsung ea Apple opõe-se a proposta de aumento de usabilidade

Predchádzajúce a prvé ukážky skladieb a skladieb Samsungu s veľkým počtom pixelov bez nového pixelu, s celkovým počtom pixelov a ich jednotkou 0, 64um: Samsung ISOCELL S5KGND s rozlíšením 200 megapixelov. Všetky možnosti sú k dispozícii ako konkrétne Samsung S5KGND.

O tamanho do sensor Samsung ISOCELL S5KGND é 1 / 1, 37 ”, que é um pouco menor do que o FlagShip skutočný ISOCELL HM3 do Galaxy S21 Ultra. O tamanho do pixel S5KGND da Samsung é 0, 64μm, O tamanho dos pixelov efetivos é 1, 28μm pre spracovanie binningu 4 em 1 pixely a aplikácie, ako napríklad obrázky s rozlíšením 50 megapixelov.

Alémy disso, também suporta um processo de binning de 16 em 1 počet pixelov, počet snímok je 12,5 megapixelov, ako napríklad veľké jadrá a fotografie noturna. Fotografia môže mať 200 megapixelov.