Samsung môže zabíjať Galaxy S Dan Galaxy Poznámka Ďalšia séria …

Áno, čítate to správne! Samsung môže zabíjať Galaxy S a Galaxy Poznámka série na začiatku budúceho roka, Ale počkajte! Pred ponáhľaním sa obchodujte na mieste na vyhodnotenie Galaxy Súčasná hodnota série S v snahe ju odstrániť, povedzte nám, je spravodlivá názov série nemusí sa dokončiť, a nie zariadenie série S.

Samsung môže môže to kombinovať Galaxy Série a Galaxy Poznámka série na začiatku budúceho roka, Hranica medzi týmito dvoma typmi zariadení pomaly vybledla. Jedinou veľkou výhodou Galaxy Všimnite si, že séria zariadení skončila Galaxy Séria S je S-Pen. Ako spoločnosť všeobecne vydáva novú sériu telefónov Note v interiéri 6 nový mesiac spustenia Galaxy Na smartfónoch série S sú zákazníci často zmätení v snahe kúpiť si to najlepšie zariadenie Samsung, ktoré bolo nedávno uvedené na trh.

Podľa zdroj Citované spoločnosťou Samsung @evleaks, aktívne hodnotiace výhody kombinácie týchto dvoch sérií. Ak si kórejský gigant pre smartfóny zaslúži urobiť krok vpred, mohol by vytvoriť novú sériu, ktorá ponúkne to najlepšie z oboch svetov. Nahlásené ako „Galaxy jeden„Nová séria ponúkne všetky zariadenia v rade za najlepšie ponuky, vrátane S-Pen.

Koniec roka Galaxy S Dan Poznámka: Všetko o skladaní

To určite dáva zmysel a že vedenie Seol jasne chápe, že je čas vytvoriť miesto, kde sa môžete zložiť smartphones – ďalší spôsob smartphones ktorý je označený ako ‘budúcnosť inteligentných telefónov‘, Široko.

Spoločnosť Samsung vydala svoj prvý zložený smartphone Galaxy Fold začiatkom tohto roka. Posledná správa tvrdí, že spoločnosť sa chystá začiatkom budúceho roka uviesť na trh ďalší záhadný skladací smartphone. Preto mať tri viac zariadení z rôznych sérií v rovnakom segmente určite spôsobí zákazníkom veľa zmätku.

Napriek všetkým týmto možnostiam a odôvodneniam sa nedá s istotou povedať nič. Nie je to prvýkrát, čo sa objavili správy o plánoch spoločnosti Samsung vyrovnať zostavu. Spoločnosť tiež uvažovala o začlenení predchádzajúcej zostavy, ale správy neviedli k žiadnym krokom.

Predaj Samsung je silný Galaxy S a Galaxy Poznámka Táto séria zariadení vždy pomáha spoločnostiam účtovať množstvo zásielok smartfónov po celom svete každý štvrťrok. Kórejský gigant pre smartfóny si udržal svoje dominantné postavenie na prémiovom a všeobecnom trhu so smartfónmi pre viac ľudí Galaxy S a Poznámka Série zariadení zohrávali dôležitú úlohu v úspechu spoločnosti. V druhom štvrťroku 2019 spoločnosť Samsung predstavovala 22,66% dodávok smartfónov po celom svete pod vedením spoločnosti Galaxy S10 a Galaxy S10 +.

Táto etapa sa však pre spoločnosť Samsung stala pomerne náročnou. Vyššia penetrácia Huawei, nového skladacieho smartfónu od spoločnosti Huawei a silný odhad predaja iPhone 11 Novo zavedený produkt môže prinútiť spoločnosť Samsung hľadať peniaze.

Platený záznam