Samsung Money, nová karta pre mobilné platby Samsung

samsung peniaze mobilné platby bez nfc

The mobilné platby každý deň sa dostávajú do popredia, keďže Sú rýchle, bezpečné a ušetria vás od účtovania platiť v hotovosti. Pojem mobilné platby sa však netýka len čisto elektronických platieb, ale aj fyzických platieb, ako je to pri kartách.

Priekopníkom v zahrnutí fyzických kariet do platformy mobilných platieb bola spoločnosť Apple Pay, pri spustení vášho Apple Karta v roku 2019. K tejto myšlienke sa najnovšie pridal aj Google, ktorý už pracuje na debetnej karte pre Google Pay, ako aj Huawei. Teraz novou spoločnosťou, ktorá naskočila do rozbehnutého vlaku, je spoločnosť Samsung, ktorá práve začala Samsung Money, karta, ktorá bude konkurovať Apple kard.

Samsung Money: fyzická a digitálna karta, takže Samsung Pay môžete používať kdekoľvek chcete

samsung money fyzická karta, ktorá súťaží s kartou Apple

Jedným z mála problémov, ktorým čelia mobilné platobné platformy prostredníctvom NFC, je to, že obchod, v ktorom chcete nakupovať, nemá kompatibilný dátový telefón. To môže byť frustrujúce a hoci je to čoraz menej bežné, nikto to nechce podstúpiť.

Preto sa zrodil Samsung Money, fyzická karta, ktorá umožňuje svojim používateľom platiť kdekoľvek na svete, ako keby to bola tradičná karta. Iniciatíva prichádza vďaka spolupráci Samsungu so SoFi, nezávislou spoločnosťou pre finančný manažment a je certifikovaný spoločnosťou MasterCard. Karta Samsung Money bude samozrejme spojená s vaším účtom Samsung Pay.

Navyše všetci používatelia, ktorí požiadajú o svoje Samsung Money, dostanú nielen fyzickú kartu, ale aj elektronickú s rovnakým číslom. Toto posledné môžete ho použiť priamo zo svojho účtu Samsung Paya priradiť ho k akémukoľvek mobilnému telefónu kompatibilnému s platformou (a s NFC).

Samsung Money nemá žiadne poplatky za údržbu, je poistená spoločnosťou Knox a dokonca ju môžete použiť aj pri pokladni

peňažná debetná karta samsung bez poplatkov

Medzi podrobnosťami, ktoré spoločnosť Samsung poskytla o svojej novej karte, to zaisťuje nebude mať poplatky za údržbu, ako to býva v tradičných kartách. Okrem toho budú všetky transakcie, ktoré s ním vykonáte, bezpečné ochranu poskytne Samsung Knox.

Čo sa týka jeho použitia v bankomatoch, Samsung tiež zabezpečuje, že ho môžete bez problémov používať a nebudete platiť provízie, aj keď to má trik. Na stránke Samsung sa to píše Pokiaľ budete používať bankomaty v sieti Allpoint, nebudú účtované žiadne poplatky. Ak však použijete bankomat z inej siete, budú vám účtované poplatky.

Fyzická karta Samsungu príde v lete

Samsung Money fyzická karta spojená so službou Samsung Pay na platenie kdekoľvek

Spolu s oznámením karty to Samsung uistil Dočkáme sa jej v lete tohto roku. Samsung Money však bude pri uvedení na trh dostupný iba v Spojených štátoch, aj keď sa pravdepodobne dostane na iné územia v priebehu niekoľkých mesiacov.

Ako posledný detail, používaním Samsung Money získate body Samsung Pay (Odmeny). Tieto body je možné použiť ako skutočné peniaze, pokiaľ máte minimálny zostatok 10,000 bodov na vašom účte. Zoznam čakateľov je teraz otvorený pre nových používateľova tí, ktorí sa prihlásia, sa zúčastnia žrebovania o ceny až do výšky 1 000 dolárov, ktoré sú vymeniteľné za produkty Samsung.

Dúfame, že čoskoro dorazí do Španielska, pretože to bude skutočná bomba najmä pre tých, ktorí nemajú bankový účet a ani si ho nechcú zakladať. A čo Samsung Money?

Zdroj | Samsung