Samsung má veľké množstvo 200 MPx nových senzorov ISOCELL 2.0

A Samsung é referência em ecrãs de smartphones majú veľký význam, sú kompatibilné so spoločnosťami Sony a LG a poskytujú televízne prijímače s veľkým počtom portov. Jedna a druhá tlačená fotografia obsahuje jednu z najlepších fotografií smartfónu. Para isso a presentaram em 2013 os senzors ISOCELL.

Technická technológia snímača fotografií, ktorá sa môže vyvíjať alebo znižovať podľa ISOCELL Plus. Agora má prirodzený vývoj vo forme ISOCELL 2.0.

A diferença entre a primeira versão ea segunda é semelhante ao que vemos entre a segunda e esta nova, a terceira. Väčšina Samsungov ponúka množstvo pixelov, ktoré môžu ovládať svoju melódiu a ovládať svoju vlastnú aplikáciu.
Žiadny ISOCELL 2.0 o materiál obsahuje rôzne diódy pixelov, ako agora reflektuje rôzne ponuky, o ktoré majú veľký význam, čo znamená, že obsahuje viacero snímačov senzora, ktoré sa líšia rozlíšením a kompromitátorom. Najvýznamnejšie informácie o telefónoch a ich použití, ako napríklad o snímačoch a poznámkach k poznámkam č. 21, S22 alebo novších verziách, ku ktorým patrí Samsung Consigam estrear and tecnologia ISOCELL 2.0.

Súvisiace články: Samsung Exynos 2200 ponúka bez GeekBench, ponúka vynikajúci výkon.

Moje ouvimos rumores sobre sensores more of 200 Mpx há algum tempo e este tipo de progresso traz essa realidade mais perto do que nunca.