Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Samsung, LG by mohli vyrábať prenosné monitory pre smartphony

Samsung, LG by mohli vyrábať prenosné monitory pre smartphony 1Veľkosť displejov našich smartfónov prešla od dnešného dňa veľmi dlhú cestu. Predstavujeme si však, že pravdepodobne ešte stále existuje niekoľko prípadov, keď sme si želali, aby sme mali väčšiu obrazovku. Podľa správy z Kórey sa teraz zdá, že Samsung aj LG by mohli pracovať na riešení.

Hovorí sa, že prichádza vo forme prenosných displejov, ktoré by používateľom umožnili pripojiť ich smartphones v prípade, že potrebujú väčšiu obrazovku. Môže to byť užitočné pri úprave fotografií alebo videa alebo v prípade, že ste potrebovali prezentáciu na cestách. O displeji spoločnosti Samsung sa hovorí, že sa bude nazývať DeXbook a bude športovať 14.1- palcový displej a batéria 10 000 mAh.

Odpoveďou spoločnosti LG bude Cloud Top, ktorá bude obsahovať aj 14.1-inch displej, ale príde s menšou 5, 000 mAh batéria. Malo by sa poznamenať, že spoločnosti Samsung aj LG v minulosti ponúkali softvérové ​​funkcie (napríklad režim DeX spoločnosti Samsung), ktoré umožňujú používateľom poskytovať svoje smartphones skúsenosti s počítačom, keď je pripojený k displeju, takže to vyzerá ako jeho prirodzený vývoj.

Nie sme si však istí, v čom spočíva odvolanie pri prenášaní vonkajšieho displeja oproti tabletu, najmä ak sú fámy presné, že displej je v podstate iba displejom a kde používatelia budú stále potrebovať pripojenie svojich vlastných periférnych zariadení. Či tak alebo onak, vezmite si to so zrnkom soli zatiaľ, ale so zrušením MWC 2020 je možné, že by sme sa mohli o týchto zariadeniach dozvedieť viac.

Vyplnené. Prečítajte si viac o,, a. zdroj: etnews