Samsung je najlepší Galaxy Prípad S6 Lite Tab

Najnovší prírastok do tabletu Samsung je nový Galaxy Karta S6 Lite bola spustená začiatkom tohto mesiaca. V súčasnosti nie je pre kartu S6 Lite k dispozícii veľa možností pre prípad, preto sme zostavili zoznam obľúbených možností a do zoznamu budeme naďalej pridávať nové prípady, keď budú dostupné.

1, Samsung je oficiálny Galaxy Obal knihy S6 Lite Tab

Samsung je najlepší Galaxy Prípad S6 Lite Tab 1

Oficiálne obal knihy Samsung, ktorý je k dispozícii v modrej, šedej a ružovej farbe, vám poskytuje komplexné pokrytie Galaxy Karta S6 Lite. Pevný obal vášho nového tabletu je vyrobený z polykarbonátu a chráni ho pred poškriabaním a poškriabaním. Spoločnosť Samsung navrhla pre vaše pohodlie knižnicu Bookcase so sedadlami pre vaše pero S, aby ste predišli pádu pera S alebo jeho poškodeniu na cestách. Predný kryt je navyše zložený, aby vytvoril dva rôzne režimy polohovania pod uhlom, čo uľahčuje písanie alebo pozeranie videí a filmov.

Kúpte si to

2, Univerzálne puzdro na tablet Olixar s rukou a ramenom

Samsung je najlepší Galaxy Prípad S6 Lite Tab 2

Elegantná a sofistikovaná ochrana vášho S6 Lite Tab s týmto univerzálnym puzdrom od Olixar. Vyrobené z kože a prikrývky Galaxy Tablety chránia pred poškodením a vďaka silnej priľnavosti na vnútornej strane puzdra je tablet bezpečne a dobre nainštalovaný. Pre jednoduché použitie a prenosnosť má tento Olixar puzdro na ruky a ramená. Rovnako ako v prípade vyššie uvedeného oficiálneho prípadu spoločnosti Samsung sa bude aj naďalej pridávať na mediálne stránky.

Kúpte si to3, Univerzálny neoprénový obal na tablety Olixar

Samsung je najlepší Galaxy Prípad S6 Lite Tab 3

Nakoniec máme obal na tablety z neoprénu Olixar, ktorý ponúka jednoduchú a ľahkú ochranu pre váš Samsung Galaxy Karta S6 Lite. Veľmi ľahká, taška je ideálna na cestovanie a skladovanie v batohu alebo kabelke, čo zaisťuje, že váš S6 Lite Tab je v bezpečí. Tiež preto, že tento prípad má konštrukciu trojvrstvového neoprénového materiálu, ktorý poskytuje vode odolné vlastnosti Galaxy Karta S6 Lite je vhodná pre všetky poveternostné podmienky vrátane dažďa.

Kúpte si to

Prestaň!

Týmto sa uzatvára náš záver o najlepšom prípade spoločnosti Samsung Galaxy Karta S6 Lite. Ak si chcete kúpiť vyššie uvedený prípad, môžete to urobiť kliknutím na tlačidlo kúpiť tu. Dúfame, že tento článok je užitočný a ak máte nejaké otázky, prosím, komentujte nižšie.

Samsung je najlepší Galaxy Prípad S6 Lite Tab 4Amit Patel

Amit Patel je online marketingový analytik pre mobilnú zábavu 5 rokov skúseností v elektronickom obchode. Hlava F1 a fanúšik F1, ak nehovorí o autách, nájdete ho ako DJa a vykopávate nové a staré hudobné knižnice.