Samsung ISOCELL Bright HMX: ofici√°lny 108 megapixlov√Ĺ senzor v spolupr√°ci s Xiaomi

Minul√Ĺ t√ĹŇĺdeŇą spolońćnosŇ• Xiaomi ozn√°mila, Ňĺe by to bola prv√° spolońćnosŇ•, ktor√° integrovala senzor Samsung s rozl√≠Ň°en√≠m 108 megapixelov, ale kupodivu K√≥rejńćania tento senzor nezaviedli. teraz Samsung ISOCELL Bright HMX 108 megapixelov je ofici√°lny, v spolupr√°ci s Xiaomi.

S nov√Ĺm 108 megapixelov√Ĺm ISOCELL Bright HMX z√≠skava spolońćnosŇ• Samsung veńĺkosŇ• pixlov 0,8 őľm o jeden krok ńŹalej, po prechode zo 48 MP na 64 MP. Je to tak Super ostr√© obr√°zky pri 27 MP skombinoval Ň°tyri pixely do jedn√©ho alebo hrozn√Ĺ obraz 108 MP s dostatońćn√Ĺm osvetlen√≠m sc√©ny.

Super ostr√° fotografia 27 MP

Po spojen√≠ spolońćnost√≠ Samsung a Xiaomi sa objavil prv√Ĺ fotografick√Ĺ senzor pre mobiln√© telef√≥ny, ktor√Ĺ presahuje stovky megapixelov. 108 megapixelov pre Prv√Ĺ senzor, ktor√Ĺ prijme veńĺkosŇ• 1 // 133 palcov, ńćo mu umoŇĺŇąuje absorbovaŇ• viac svetla za zhorŇ°en√Ĺch sveteln√Ĺch podmienok.

VńŹaka technol√≥gii spolońćnosti Tetracell (spr√°vny n√°zov pre zoskupovanie pixelov) kombinuje Ň°tyri pixely do jedn√©ho, ‚Äč‚Äčaby sa obnovili vysokokvalitn√© obr√°zky. 27 megapixelov dokonca aj pri slabom osvetlen√≠ as dvoma zv√§ńćŇ°eniami pribl√≠Ňĺenia. Algoritmus Rhemosaic dok√°Ňĺe vytvoriŇ• 108 megapixelov (12 032 x) 9.024) za denn√©ho svetla.

Inteligentné nahrávanie videa ISO a 6K

ISOC

Pokiańĺ ide o z√°znam videa, sn√≠mańć HMX podporuje nahr√°vanie bez straty zorn√©ho uhla v a Maxim√°lne rozl√≠Ň°enie 6K. (6016 x 3384) a 30 sn√≠mok za sekundu.

ńéalŇ°√≠m trikom tohto senzora je mechanizmus. ISO inteligentn√Ĺ, ktor√° upravuje √ļroveŇą zosilnenia zosilŇąovańća podńĺa okolit√©ho osvetlenia pre optim√°lnu konverziu svetla na elektrinu, okrem konverzie na ISO N√≠zka na zv√ĹŇ°enie s√Ĺtosti pixelov pre jasnejŇ°ie fotografie. V tmav√Ĺch sc√©nach prepnite na ISO hlasnejŇ°ie, aby sa zn√≠Ňĺil Ň°um obrazu.

Tento senzor obsahuje super r√Ĺchle zaostrenie vńŹaka technol√≥gii Super-PD aj pri osvetlen√≠ a s√©riov√° v√Ĺroba sa zańć√≠na tento mesiac, Uvid√≠me to ako prv√© na telef√≥noch Xiaomi, aj keńŹ st√°le nevieme, ktor√Ĺ z nich.

Viac informácií Samsung

Zdieńĺajte Samsung ISOCELL Bright HMX: ofici√°lny 108 megapixlov√Ĺ senzor v spolupr√°ci s Xiaomi