Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Samsung Galaxy Watch 2 : lepšia autonómia a 8 GB úložného priestoru v programe

Zahájená v októbri 2018 Galaxy Hodinky už zažili rôzne iterácie Galaxy Sledujte aktívne a aktívne 2 obe sa predali minulý rok. Ale čo pôvodná verzia? Žiadne nové vydanie v nedohľadne? Zdá sa, že ak: špecifiká nového modelu práve unikli.

galaxie sledovať samsung platiť Galaxy Sledujte krstné meno

Nesie sériové čísla SM-R840 / 845 a SM-R850 / 855, nové pripojené hodinky Galaxy Watch (alebo Watch Active, je to stále trochu vágne) sa postupne odhalí. Ako obvykle, Samsung by mal navrhnúť dve rôzne veľkosti, čo vysvetľuje, prečo sa našli dve referencie. Zostáva zistiť, či budú mať veľkosť 40 a 44 mm, alebo či budú väčšie.

Podľa informácií zhromaždených spoločnosťou SamMobile, Galaxay Watch 2 ťažil by z toho 2 krát viac pamäte ako iné modely, s 8 GB úložného priestoru, Čo ponúka väčšiu slobodu tým, ktorí používajú hodinky na počúvanie hudby. Príslušenstvo by malo mať úžitok aj z: a 330 mAh batériaproti iba 247 mAh pre Galaxy Sledujte aktívne 2, najnovší model v rade.

Celulárne vydanie by malo byť tiež v poriadku. Spoločnosť Samsung sa tiež čoraz viac zaujíma 5G, nie je celkom pravdepodobné, že z tejto technológie budú mať úžitok hodinky.

Nové hodinky by vstúpili do vývojovej fázy, ale stále by sa vyrábali. Preto je ťažké si predstaviť, že spoločnosť Samsung ju predstaví v rovnakom čase ako jej nový rad smartphones Galaxy S20, S20 + a S20 Ultra, ktoré budú formalizované 11. februára. Je zrejmé, že Galaxy Watch 2 by sa nemalo uvádzať na trh skôr, ako v druhej polovici roku 2020, v rovnakom období ako EÚ Galaxy Note 20. V tejto chvíli nevieme konečne, či má Samsung v úmysle pokrstiť svoje nové pripojené hodinky Galaxy Watch 2 alebo Galaxy Sledujte aktívne 3,

zdroj: SamMobible