Samsung Galaxy V┼íimnite si viac? Vstavan├ę pero S pre Galaxy Povesti o S22 to nazna─Źuj├║

(Vreckov├Ż lint) – ÔÇ×Bude, nie?ÔÇť To je pretrv├ívaj├║ca ot├ízka, ─Źi je Samsung Galaxy Pozn├ímka 22 sa niekedy stane. Najnov┼í├ş ├║nik nazna─Źuje, ┼że je to koniec cesty tejto uzn├ívanej podpory pera S Pen Galaxy s├ęria.

Pod─ża mena. Pre bud├║cu gener├íciu Galaxy S├ęria S, S22, ├║dajne nepon├║ka len podporu S Pen – ako bola pridan├í pre s├ęriu S21 po uveden├ş na trh, po─Ź├şnaj├║c S21 Ultra -, ale integrovan├Ż, vstavan├Ż stylus S Pen.

─îo sa skuto─Źne povr├íva Galaxy S22 je nov├Ż Galaxy Pozn├ímka 22, v┼íak?

Dlho sme prem├Ż┼í─żali nad r├ębusom, ktor├Ż tu m├í spolo─Źnos┼ą Samsung: s pr├şchodom svojich super ┼ípi─Źkov├Żch skladac├şch zariaden├ş – ako napr. Fold Z 3 – Ak├║ hodnotu prid├íva s├ęria Note a vlajkov├í lo─Ć samostatnej s├ęrie S, ktor├í pon├║ka aj podporu stylusu? Je to medzi skalou a tvrd├Żm miestom, ktor├ę potrebuje svoju bud├║cu existenciu.

V s├║─Źasnej dobe, ke─Ć sa stret├ívame medzi ÔÇ×deje sa toÔÇť a ÔÇ×nedeje saÔÇť, jedin├ę inform├ície o tejto z├íle┼żitosti poch├ídzaj├║ zo s├ęriov├ęho ├║niku Ice Universe, ─Źo nazna─Źuje, ┼że Galaxy S22 Ultra bude ma┼ą skladacie pero S Pen. Neexistuje ┼żiadna vykres─żova─Źka zariadenia ani ┼żiadny tak├Ż letm├Ż poh─żad, iba jednoduch├í vizualiz├ícia pera ulo┼żen├ęho v tele v odtie┼łoch sivej v odtie┼łoch sivej.

Urob si z toho, ─Źo chce┼í. Ale na z├íklade toho, ─Źo sme povedali vy┼í┼íie, sa zd├í, ┼że u┼ż tam nie je miesto Galaxy S├ęria pozn├ímok …

Nap├şsal Mike Lowe. P├┤vodne publikovan├ę 24. septembra 2021.