Samsung Galaxy vidie┼ą 2: tu v prv├Żch obr├ízkoch 17-palcov├Ż tablet

Spolo─Źnos┼ą Samsung ─Źoskoro ozn├ími n├ístupcu Galaxy Vi─Ć. Po nieko─żk├Żch nerozhodnostiach sa za─Ź├şna formova┼ą tableta juhok├│rejsk├ęho domu. Web SamMobile objavil niektor├ę poskytnut├ę obr├ízky toho, o ─Źo ide by mala by┼ą Galaxy vidie┼ą 2, Od prv├ęho ─Źasu sa zdroj osved─Źil ako spo─żahliv├Ż. Existuje teda d├┤vod tomu uveri┼ą.

─îo ho odli┼íuje od predchodcu predstaven├ęho v teraz vzdialenom roku 2015 je implement├ícia na zadnej strane ergonomickej┼íej k─║bovej podpory m├┤┼że umiestni┼ą tabletu pod uhlom 30 stup┼łov. To u─żah─Źuje pou┼żitie a najm├Ą p├şsanie. Z obr├ízkov sa zd├í, ┼że zadn├Ż panel m├┤┼że by┼ą ├║plne sklopite─żn├Ż, ─Źo pri zatvoren├ş vedie k miernemu n├írastu.

Samsung Galaxy vidie┼ą 2: tu v prv├Żch obr├ízkoch 17-palcov├Ż tablet 1

Kreditn├Ż obr├ízok – SamMobile

Rukov├Ą┼ą ch├Żba, nahraden├í znakom a otvory, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ u┼ż├şvate─żovi pren├í┼ía┼ą zariadenie praktickej┼í├şm sp├┤sobom. Chrb├ít sa zd├í by┼ą vyroben├Ż z l├ítky. Tentoraz by mala ch├Żba┼ą aj zadn├í kamera, ktor├í by v┼íak bola z d├┤vodu zadn├ęho panela pri integr├ícii prednej kamery nepou┼żite─żn├í.

Galaxy vidie┼ą 2 mala by by┼ą kompaktnej┼íia a prezentovanej┼íia 17 displej,5 palec proti 18,4 palcov od predch├ídzaj├║ceho modelu. Mimochodom, o tom nie je ve─ża podrobnost├ş. V janu├íri sa v┼íak tablet zmenil na Geekbench. V takom pr├şpade ohl├ísil referen─Źn├Ż port├íl – pr├ştomnos┼ą na palube procesora Exynos 7885 a – 3 GB FRAME. Obr├ízky zverejnen├ę spolo─Źnos┼ąou SamMobile sa vz┼ąahuj├║ na verziu uv├ídzan├║ na trh americk├Żm telef├│nnym oper├ítorom AT&T. To v┼íak nevylu─Źuje, ┼że sa m├┤┼że pred├íva┼ą aj v in├Żch krajin├ích.

Moment├ílne v┼íak nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne inform├ície o d├ítume predlo┼żenia a predajnej cene spustenie Galaxy vidie┼ą 2 nemalo by to by┼ą tak ─Ćaleko a ur─Źite o tom budeme po─Źu┼ą v nasleduj├║cich t├Ż┼żd┼łoch.