Samsung Galaxy Tab S6 Lite Render Leaks, odhaľovacie pero S6 Stylus

Samsung Galaxy Tab S6 Lite Render Leaks, odhaľovacie pero S6 Stylus 1

Čerstvé po potvrdení Samsung Galaxy Karta S6 Lite názov, máme o výrobku ďalší únik. Tentoraz je to vykreslenie zariadenia, ktoré sa cíti celkom uveriteľné a je vidieť nižšie. Pochádza z titulkov Android a zdá sa, že obsahuje rovnaké dotykové pero ako Tab S6.

Nasleduj Galaxy Tab S6 a Galaxy Tab S6 5G, Samsung sa pripravuje a Galaxy Karta S6 Lite. Môže dobre nahradiť Galaxy Karta S6e, ktorá by bola logickým spustením. Dizajn je tiež veľmi podobný dizajnu s kartou Tab S6 a zachováva si pero S, aj keď nevieme zistiť, či to tiež drží špeciálny slot pre zadnú stranu. Tablet má v stavovom riadku ikonu celulárnej siete, čo znamená, že bude podporovať pripojenie 4G LTE.

Hovorí sa tiež, že má iba verziu WiFi. Galaxy O karte Tab S6 Lite sa hovorí, že je v balení 64 alebo 128 GB úložiska a podľa GeekBench bude fungovať v systéme Android 10 s jedným používateľským rozhraním navrchu. Spolieha sa tiež na procesor Exynos 9611, spárovaný s procesorom 4 GB RAM. K dispozícii je tiež 10.5 palcová obrazovka Super AMOLED na palube s najväčšou pravdepodobnosťou, aj keď sa spoločnosť Samsung môže rozhodnúť šetriť na poslednú chvíľu a ponúkať IPS LCD. Videli sme tu cenovú značku 399 dolárov, aj keď v tejto chvíli nie je isté.

Medzi kartami S6 Lite a Note 10 Lite, spoločnosť Samsung sa skutočne pokúša otvoriť trh so strednými zariadeniami pomocou dotykového pera.