Samsung 'Galaxy Tab S6 Lite presakuje bez pera

Tablety so systémom Android nie sú také populárne, ako kedysi boli AppleIPad sa stále zlepšuje, ale spoločnosť Samsung so svojimi tabletami vyleptala rad pomerne dobrých tabliet Galaxy Riadok karty. Teraz spoločnosť Samsung zjavne pripravuje lacnejšiu verziu svojej „vlajkovej lode“ Galaxy Tab S6 s Galaxy Karta S6 Lite.

Vďaka vytečenej omietke z Nadpisy systému Android, máme prvý pohľad na internet Galaxy Karta S6 Lite. Toto je evidentne znížená verzia spoločnosti Samsung Galaxy Karta S6, ktorá debutovala minulý rok. Toto zariadenie časom ponúkalo špičkové špecifikácie a z veľkej časti išlo o celkom skvelý tablet so systémom Android … ak sa vám páči takáto vec.

Čo sa líši na Galaxy Karta S6 Lite? Na základe týchto omietok bude vizuálne vyzerať dosť podobne. Rámy nie sú silné, nie sú tenké a ponechávajú na obrazovke dostatok miesta, ktoré môžu, ale nemusia mať rovnakú veľkosť. Súčasťou balenia je aj S pero, ktoré sa s najväčšou pravdepodobnosťou bude bezdrôtovo nabíjať na zadnej strane tabletu. Existujú nejaké dôkazy, ktoré sa zakladajú na malej podložke na S Pen, niečo, čo je totožné s príslušenstvom na bežnej karte S6.

Čo ešte vieme? Tab S6 Lite bude zrejme poháňaný čipovou sadou Exynos 9611 namiesto niečoho od Qualcomm. Tento procesor strednej triedy bude tiež spárovaný so 4 GB RAM a 64 GB alebo 128 GB úložného priestoru. Bude sa dodávať aj so systémom Android 10, čo je aktualizácia, ktorú ešte stále nedostala bežná karta Tab S6.

AH špekuluje, že všetky tieto škrty by mohli znížiť cenu pod 399 dolárov a že čoskoro sme mohli vidieť oficiálne oznámenie.

Ďalšie informácie o spoločnosti Samsung:

FTC: Používame automatické pridružené odkazy. Viac.


Vyskúšajte 9to5Google dňa YouTube pre viac noviniek: