Samsung Galaxy Tab S4 môže byť tablet so systémom Android, ktorý môže nahradiť môj laptop

Spoločnosť Samsung predstavila spoločnosť Samsung Galaxy Tab. S4 den 1 V auguste 2018 Samsung už dávno predstavil tablet, ktorý iPadu dodá nejakú vážnu konkurenciu.

Samsung Galaxy Tab S4 môže byť tablet so systémom Android, ktorý môže nahradiť môj laptop 1

V roku 2010 Steve Job hovoril o svojej vízii sveta po počítači, kde tablety nahradili laptopy a počítače.

To bolo určite jeho ihrisko, keď uviedol na trh iPad prvej generácie. Apple boli úspešní pri predaji aj potom 8 rokov.

Keď hovoríme o tabletoch od spoločnosti Android, iba spoločnosť Samsung získala konkurenciu Apple, A zdá sa, že aj Samsung bol vypnutý reakciou svojich zákazníkov na svoje surfovacie platformy.

Preto je pre mňa celkom prekvapujúce, keď predstavili spoločnosť Samsung Galaxy Karta S4.

Spoločnosť Samsung môže mať z tohto tabletu veľké nádeje, pretože sa zdá, že skutočne pracovali veľmi tvrdo, keď doň vložili všetky najlepšie technológie.

Samsung Galaxy Tab S4 môže byť tablet so systémom Android, ktorý môže nahradiť môj laptop 2

Samsung Galaxy Karta S4 dostáva S-Pen a všetky jeho vlastnosti pochádzajú zo série Note, nemusíte za to platiť, netreba dodávať, že Samsung už účtuje prémiovú cenu, o ktorej budeme nakoniec hovoriť.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou spoločnosti Samsung Galaxy Karta S4 je Samsung Dex. Je to hardvér spoločnosti Samsung, ktorý umožňuje ich (podporovaným) smartfónom zmeniť sa na plne funkčný počítač.

Samsung Galaxy Tab S4 môže byť tablet so systémom Android, ktorý môže nahradiť môj laptop 3

Všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť svoj smartphone k Samsung dex a pripojiť Samsung dex k monitoru spolu s klávesnicou Bluetooth a myšou.

V spoločnosti Samsung Galaxy Karta S4, do nej je zabudovaný Samsung Dex. Na pripojenie k externému monitoru nepotrebujete žiadny ďalší hardvér, môžete si kúpiť klávesové príslušenstvo Samsung a používať Samsung Galaxy Tab S4 ako prenosný počítač.

Samsung Galaxy Tab S4 môže byť tablet so systémom Android, ktorý môže nahradiť môj laptop 4

Má 10.5-inch super AMOLED displej so skutočne premyslenými panelmi spolu s niektorými vysoko kvalitnými reproduktormi. Preto je tiež dobré sledovať videá a konzumovať vizuálny obsah.

Je poháňaný Snapdragon 835, beží na Android 8,1 Orea váži takmer polovicu KG (presná je 483 gramov) a má obrovskú batériu 7300 mAh.

Keď hovoríme o kamerách, je tu 13MP primárna a 8MP predná kamera, čo nie je dobré, ale potom tabletPC nie je o Selfies, ale o videohovoroch, Skype Konferencie atď.

Základný variant začína 64 GB interné úložisko a vyššie modely majú tiež 256 úložných možností, všetky úložné varianty majú 4 GB RAM.

Čo však spoločnosť Samsung robí Galaxy Karta S4 je skutočne užitočná pre S-Pen a Samsung Dex

Samsung Galaxy Tab S4 môže byť tablet so systémom Android, ktorý môže nahradiť môj laptop 5

Tento tablet Samsung konečne cíti, že existuje príležitosť mať svet po PC, kde tento tablet môže nahradiť laptopy a počítače.

Aj keď cena tejto fantastickej jednotky je trochu srdcervúca, keď sa vracia na 699 dolárov.

Keď sa však pozriete na všetky techniky zabudované v tomto tablete, ospravedlníte to bláznivé ceny tabletu.

Použil som Samsung Galaxy Karta A už viac ako 10 mesiacov ako svoje primárne zariadenie a tiež som ju používala ako svoj primárny počítač, keď som mimo domova.

Samsung Galaxy Karta A nie je pokročilý tablet, má skromné ​​špecifikácie a nie je to tak dobrá obrazovka. Na cestách som urobil niekoľko úprav, aby som bol produktívny.

Sledovanie všetkých týchto funkcií v počítači Tablet PC ma skutočne prebudí a možno jednu z nich dostanem pre seba.

Vyskúšajte toto úvodné video od spoločnosti Samsung Galaxy Karta S4

Vyskúšajte zoznam spoločnosti Samsung Galaxy Karta S4 na amazon.com

Samsung Galaxy Tab S4 môže byť tablet so systémom Android, ktorý môže nahradiť môj laptop 6nahlásiť túto reklamu