Samsung Galaxy Sledujte3 e Galaxy Sledujte monitorovanie pr├şjmu Active2 zÔÇŽ

Pou┼ż├şvatelia pou┼ż├şvaj├║ Galaxy Sledujte 3 Galaxy Sledujte Active2 mno┼żstvo u┼żito─Źn├Żch a monitorovan├Żch arteri├ílnych a elektronick├Żch elektrokardiogramov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu pri aplikovan├ş, alebo ─Źo znamen├í, ┼że ve─ża inform├íci├ş o v├ís bude ma┼ą ─Źo do ─Źinenia s va┼íim srdcom.

A Samsung anunciou hoje que a aplica├ž├úo Monitor zdravia Samsung – m├┤┼żete sledova┼ą mno┼żstvo svojich aplik├íci├ş, ako ich pou┼ż├şva┼ą, ako aj zvy┼íova┼ą ich po─Źet – m├íte k dispoz├şcii v┼íetky dostupn├ę mo┼żnosti ma 31 pa├şses. Pou┼ż├şvatelia pou┼ż├şvaj├║ Galaxy Sledujte 3 e robi┼ą Galaxy Sledujte Active2 podem utilizar os benef├şcios da monitorovanie arteri├ílnych tlakov e de elektrokardiogram atrav├ęs desta aplica├ž├úo, o que significant que podem manter-se informados sobre a sua sa├║de onde quer que estejam e semper que desejarem.

A aplik├ícia Samsung Health Monitor recebeu a marca├ž├úo CE em dezembro de 2020, o que permitiu a expans├úo deste servi├žo para 28 pa├şses europeus. A marca├ž├úo CE atesta que o dispositivo m├ędico est├í em Conformidade com os requisitos legais establishmentelecidos na UE. Isto allowir├í aos utilizadores da ├üustria, B├ęlgica, Bulg├íria, Cro├ícia, Rep├║blica Checa, Dinamarca, Est├│nia, Finl├óndia, Fran├ža, Alemanha, Gr├ęcia, Hungria, Isl├óndia, Irlanda, It├ília, Let├│nia, Litu├ónia, Holanda, Noruega, Pol├│nia Eslov├íquia, Eslov├ęnia, Espanha, Su├ęcia, Su├ş├ža e Reino Unido benefitiarem de forma f├ícil e pohodln├í do ovl├ídania avan├žado da press├úo arterial e eletrocardiograma. V┼íetky mo┼żnosti s├║ k dispoz├şcii vo form├íte Samsung Health Monitor, ktor├Ż je k dispoz├şcii v USA a v Chile, Indon├ęzii, USA a Ve─żkej Brit├ínii, pri─Źom jeho celkov├Ż po─Źet predstavuje 31 nov├Żch pau┼í├ílov.

ÔÇťVyberte si z nieko─żk├Żch sp├┤sobov, ako pou┼ż├şva┼ą a pou┼ż├şva┼ą monitor zdravia spolo─Źnosti Samsung, ktor├Ż obsahuje v┼íetky z├íkladn├ę a najaktu├ílnej┼íie funkcie.ÔÇť, disse TaeJong Jay Yang, Corporate SVP e Head of Health Team, Mobile Communications Business na Samsung Electronics. ÔÇťNa┼íe hlavn├ę inform├ície o slu┼żbe s├║ inov├ície, ktor├ę sa m├┤┼żu viac prejavi┼ą ako prv├ę, ako aj mnoh├ę ─Ćal┼íie.. ÔÇŁ

Arteri├íl Avalia├ž├úo da Press├úo

A hipertens├úo ├ę oftenemente associada a doen├žas cerebrais, renais e card├şacas, e se n├úo for tratada pode causar derrames e doen├žas coron├írias. Os inteligentn├ę hodinky Galaxy mnoho zdravotn├Żch a zdravotn├Żch komplik├íci├ş, ktor├ę sa m├┤┼żu vyskytn├║┼ą v d├┤sledku v├í┼żnych komplik├íci├ş.

Depois do seu Galaxy Sledujte 3 ou Galaxy Pozrite sa na produkty Active2, ktor├ę maj├║ tradi─Źn├Ż sortiment, ako si vybra┼ą jeden z dvoch be┼żn├Żch a kvalitn├Żch arteri├ílnych a horsk├Żch reproduktorov, a ak s├║ k dispoz├şcii ako in┼ítrukcie. K dispoz├şcii s├║ stredn├ę a vysok├ę tlaky arteri├ílnych tepien, ako aj rastrovan├ę ├║daje o sn├şma─Źoch frekvencie monitorovania. O programe analisa assim a rela├ž├úo entre o valor de calibra├ž├úo ea altera├ž├úo da press├úo arterial para determinar a press├úo arterial no momento.

Vz┼ąah: Galaxy M52 5G s bat├ęriou s frekvenciou 120 Hz 50 000 mAh s├ęria najlep┼í├şch smartf├│nov s ob─ż├║benou bat├ęriou do ├íno

Monitorovanie elektrokardiogramu

Estima-se que cerca de 33,5 Milh├Áes de pessoas em todo o mundo sejam afetadas por Fibrilha├ž├úo Auricular (AFib), uma forma comum de ritmo card├şaco anormal. A AFB ├ę ─îast├ę a causa de complica├ž├Áes card├şacas, incluindo co├ígulos sangu├şneos, insufici├¬ncia e acidentes vasculares cerebrais.

Senzor elektronickej elektrokardiogramu, ktor├Ż pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu sn├şma─Źov, zatia─ż nie je k dispoz├şcii. Galaxy Sledujte3 e Galaxy Sledujte Active2. Mnoho aplik├íci├ş a monitorov zdravia spolo─Źnosti Samsung pon├║ka mno┼żstvo pohodln├Żch z├íruk a z├íruk, ┼że si m├┤┼żete vybra┼ą jednu z najob─ż├║benej┼í├şch farebn├Żch foriem. De seguida, deve apoiar o antebra├žo numa superf├şcie plana e tocar levemente com a ponta do dedo da m├úo oposta no Bot├úo superior do smartwatch por 30 segundos. Medializovan├í a frekven─Źn├í frekvencia srdcov├ęho infarktu, ako je klasifikovan├ę ako Ritmo Sinusal (norm├ílna alebo pravideln├í kardio) alebo AFib (nepravideln├í nepravideln├í frekvencia).

Disponibilidade

Niektor├ę z arteri├ílnych alebo elektronick├Żch elektrokardiogramov, ich pou┼żitie a v├Żvoj a aplik├ícia Samsung Health Monitor nie s├║ k dispoz├şcii. Galaxy Sledujte 3 ou Galaxy Sledujte smartf├│n Active2 e no seu Galaxy. Aplik├ície Samsung Health Monitor a automatick├ę automatizovan├ę pou┼ż├şvanie a pou┼ż├şvanie inteligentn├Żch hodiniek Galaxy para a versao mais recente atrav├ęs da aplica├ž├úo Galaxy Nosite─żn├ę. ┼Żiadne inteligentn├ę hodinky nevyu┼ż├şvaj├║ ┼żiadny terao pr├şstup a prepojenie, ale hlavne presmerovanie para Galaxy Ulo┼żte si jednu z nasleduj├║cich mo┼żnost├ş alebo si stiahnite aplik├íciu.

Aualiza├ž├úo da aplica├ž├úo Monitor zdravia Samsung m├íme k dispoz├şcii progres├şvne mo┼żnosti o Galaxy Sledujte3 e Galaxy Sledujte Active2 a ─Źas┼ą do dia 22 de fevereiro.

Inform├ície o sobe o Galaxy Sledujte3 e Galaxy Sledujte Active2, nav┼ít├şvte https://www.samsung.com/pt/