Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 4G Recenzia

Keď spoločnosť Samsung uviedla na trh Galaxy Sledujte Aktívne minulý rok a bol zameraný na ľudí, ktorí chcú sledovať svoj aktívny životný štýl. Hodinky odviedli celkom dobrú prácu pri sledovaní našich tréningov, spánku a krokov, keď sme ich skúšali. Spoločnosť Samsung uviedla na trh nástupcu inteligentných hodiniek, ktorý sa vhodne nazýva Galaxy Sledujte aktívne 2, Prístroj je teraz väčší a ponúka tiež pripojenie 4G, ktoré ho neustále udržuje v sieti. Aj keď tieto vlastnosti robia to zaujímavým, zdôvodňujú jeho R. 35 9990 cenovka? Testovali sme to, aby sme to zistili.

Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 Dizajn 4G

Keď sme preskúmali Samsung Galaxy Sledujte Active, chceli sme, aby to bolo väčšie. Nové Galaxy Sledujte aktívne 2 4G toto želanie spĺňa. na 1,4 palca, displej je ľahšie čitateľný, ale stále nie je taký veľký ako displej Samsung Galaxy Sledujte 4G (recenzia). Známy dizajn je štýlový a máte na výber z dvoch možností: tvrdá nehrdzavejúca oceľ a ľahký hliník. Variant z nehrdzavejúcej ocele je cenovo dostupný za cenu Rs. 31,990, zatiaľ čo hliníkový variant sa oceňuje pri Rs. 25990. Galaxy Sledujte aktívne 2 má tiež variant 4G, aj keď ho môžete získať iba s oceľovým telom, za cenu Rs. 35990. Naša kontrolná jednotka je varianta 4G z nehrdzavejúcej ocele v striebre, ktorá vyzerá veľmi nadštandardne.

1,4- displej AMOLED je ostrý a má dobré pozorovacie uhly. Spoločnosť Samsung udržala rozlíšenie obrazovky nezmenené na 360 x 360 pixloch, ale nezaznamenali sme žiadne pixelácie. Galaxy Sledujte aktívne 2 Športový automatický jas 4G, takže jas displeja sa nastavuje automaticky na základe okolitého svetla.

Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 vytáčajte Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 4G Recenzia

Galaxy Sledujte aktívne 2 4G športy a 1,4-inch displej

Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 4G má dve tlačidlá napravo od číselníka, zatiaľ čo na ľavej strane je reproduktor. Tlačidlá sú mierne zdvihnuté, ale po stlačení ponúkajú dobrú spätnú väzbu. V hornej časti je mikrofón, ktorý môžete použiť pri telefonovaní na hodinky. Puzdro 44 mm má oká, ktoré sa mierne rozťahujú a môžu pojať akýkoľvek popruh 20 mm. Spoločnosť Samsung v balení ponúka čierny kožený remienok, ktorý sa dobre hodí aj na strieborný ciferník. Kvalita remienka je celkom dobrá a pri nosení sa cíti pohodlne. Používa sa tradičná spona na hodinky.

Na zadnej strane uvidíte hardvér na bezdrôtové nabíjanie a sledovanie srdcového rytmu. Spoločnosť Samsung dodáva v balení bezdrôtovú nabíjačku, ktorá sa pomocou magnetov zviera na zadnej strane.

Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 4G špecifikácie, softvér a funkcie

Samsung má prilepené s rovnakým jadrom hardvéru pre Windows Galaxy Sledujte aktívne 2 4G ako jeho predchodca, najmä interný dvojjadrový Exynos 9110 SoC. Toto je spárované s 10,5 GB RAM a 4 GB úložného priestoru. Galaxy Sledujte aktívne 2 4G beží Tizen OS 4,0 s jedným používateľským rozhraním 1,5 na vrchu. Spoločnosť Samsung tvrdí, že tieto hodinky majú krytie IP68, čo znamená, že by mali byť odolné voči vode až do 5ATM. Vďaka tomu je odolný voči plávaniu, takže sa môžete ponoriť bez obáv z týchto hodiniek.

Zväčšená veľkosť pomohla spoločnosti Samsung pri balení väčšej batérie 340 mAh. Galaxy Sledujte aktívne 2 4G podporuje Bluetooth 5, Wi-Fi 802.11 b / g / n, NFC a GPS. Má tiež zabudovanú SIM kartu, ktorá umožňuje, aby sa hodinky zapojili priamo do sietí 4G.

Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 Sledovač srdcovej frekvencie Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 4G Recenzia

Skener srdcového rytmu a mechanizmus bezdrôtového nabíjania sú vzadu

Od Galaxy Sledujte aktívne 2 4G beží Tizen, je kompatibilný s oboma Androidmi smartphones ako aj telefóny iPhone. Testovali sme smartwatch s Samsungom Galaxy S10 + (recenzia) pre túto recenziu. Budete potrebovať Galaxy Nositeľná aplikácia na spárovanie týchto hodiniek so smartfónom a nastavenie 4G na ňom. Ďalšia aplikácia Samsung Health je povinná skontrolovať podrobnosti, ako napríklad počet krokov, ktoré ste podnikli, a kvalitu spánku. Obe tieto aplikácie pracovali, ako sme sľúbili, a nemali sme s nimi žiadne problémy, ale jedna kombinovaná aplikácia by bola pohodlnejšia.

Rozhranie internetu Galaxy Sledujte aktívne 2 4G je podobné tomu, čo sme používali pri predchádzajúcich noseniach spoločnosti Samsung a navigácia v ňom bola hračka. Spoločnosť Samsung ponúka veľa funkcií hneď po vybalení z krabice, čo je dobrá vec, pretože pre Tizen OS existuje iba obmedzený počet aplikácií. Sledovanie spánku a sledovanie srdcovej frekvencie sú predvolene zapnuté a hodinky sú schopné sledovať viac rôznych cvičení.

Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 Výkon 4G a výdrž batérie

Našli sme Galaxy Sledujte aktívne 2 4G má byť ľahký a pohodlný na používanie. Prejdením prstom z hlavnej obrazovky na hodinky sa dostanete priamo k svojim oznámeniam. Spoločnosť Samsung ponúka aj režim stále zapnutý, ktorý udržuje ciferník stále zapnutý. Hodinky bzučia za prichádzajúce oznámenia a môžete na ne odpovedať zo samotných hodiniek. Na vytvorenie odpovedí môžete použiť reč, rozpoznávanie rukopisu prstom alebo číselnú klávesnicu na obrazovke s prediktívnym vstupom T9.

Od Galaxy Sledujte aktívne 2 má reproduktor, môžete volať na hodinky. Funguje to aj bez nastavenia e-SIM na hodinkách. Reproduktor je hlasný, ale budete musieť držať hodinky blízko ucha, aby ste jasne počuli volajúceho. Zobrali sme si pár hovorov pomocou hodiniek a nevyskytli sa žiadne problémy. Naši volajúci si nevšimli, že sme s nimi hovorili prostredníctvom inteligentných hodiniek.

Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 tlačidlá Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 4G Recenzia

Obidve tlačidlá na Samsungu Galaxy Sledujte aktívne 2 4G sú vpravo

Testovali sme sledovacie schopnosti internetu Galaxy aktívny 2 4G pešo presne 1 km a hodinky hlásili 00,99 km, čo je prijateľná odchýlka. Hodinky sa rýchlo pripnú k GPS a presne odzrkadľujú trasu, ktorú sme si vybrali na mape. Testovali sme počítadlo krokov na Galaxy Sledujte aktívne 2 4G ručným počítaním 1, 000 krokov, keď sme kráčali. Galaxy Sledujte aktívne 2 Počítal sa 4G 1, 008 krokov. Použili sme fitness sledovače, ktoré boli úplne presné, ale ak chcete väčšinou presnú predstavu o počte krokov, ktoré ste podnikli na konci každého dňa, Galaxy Sledujte aktívne 2 4G nebude strašne vypnuté.

Sledovanie spánku pomocou Galaxy Sledujte aktívne 2 4G bol presný a údaje v aplikácii Samsung Health App nám ukázali správne rozdelenie času prebudenia, ľahkého spánku, hlbokého spánku a REM spánku. Sledovanie srdcovej frekvencie bolo tiež presné a my sme našli Galaxy Sledujte aktívne 2 4G rozdávať hodnoty v rovnakom rozsahu ako Apple Watch séria 4,

Samsung Galaxy aktívny 2 4G zabalí do väčšej batérie ako jej predchodca, ale kvôli väčšiemu displeju priniesla podobnú výdrž batérie ako Galaxy Sledujte aktívne. Používanie smartwatch s povolenými upozorneniami, sledovaním srdcového rytmu a sledovaním spánku nám trvalo tri dni. Povolenie funkcie stále zapnutého displeja znížilo výdrž batérie na dva dni. Po aktivácii 4G e-SIM a vypnutom stále zapnutom displeji sa nám z tohto zariadenia podarilo získať asi jeden a pol dňa.

Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 Nabíjanie Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 4G Recenzia

Samsung Galaxy aktívny 2 4G sa nabíja pomocou magnetickej podložky

Ak chcete sledovať cvičenie pomocou hodiniek aktívne, môžete očakávať, že sa výdrž batérie ešte viac zníži. Nabíjanie hodiniek je však jednoduché a musíte ho jednoducho položiť na dodanú kolísku. Sledovanie trvá asi hodinu, kým sa dostane na 50 percent, a takmer dve hodiny na úplné nabitie.

verdikt

Spoločnosť Samsung už niekoľko rokov vyvíja systém Tizen pre svoje nosiče pomerne aktívne a zdá sa, že je čerstvejšia ako operačný systém Wear. Nebuďte však prekvapení, ak nenájdete natívnu verziu svojej obľúbenej aplikácie pre internet Galaxy Watch 2 4G, pretože podpora je stále dosť obmedzená. Pozitívne je, že by ste sa usilovne snažili nájsť akékoľvek užitočné funkcie, ktoré v systéme chýbajú Galaxy Sledujte aktívne 2 4G, as Samsung ponúka na zariadení veľa funkcií.

Od Galaxy Sledujte aktívne 2 4G je dobré s fitness sledovanie, je ľahké sledovať odporúčať. Používatelia systému Android budú spokojní s tým, čo Galaxy Sledujte aktívne 2 4G ponúka cenu, pretože na trhu nie je veľa možností Wear OS. Ak chcete lepšiu výdrž batérie, mali by ste sa pozrieť na Samsung Galaxy Sledujte 4G. Ak ste používateľom iPhone, mali by ste zvážiť Apple Watch séria 3 čo je dobrá alternatíva za približne rovnakú cenu.