Samsung Galaxy S9 Mini Spotted na GeekBench [SM-G8750]

Samsung Galaxy S9 Mini Spotted na GeekBench [SM-G8750] 1

Spoločnosť Samsung nikdy neuvoľní humbuk pri uvoľňovaní ktoréhokoľvek zo svojich zariadení. Merač humbukov teraz stúpa, pretože existuje nové zariadenie Samsung, ktoré sa čoskoro dostane na trh. OEM pravdepodobne obnoví svoje minisérie série S. Keď už hovoríme o tom, niektoré zdroje uviedli, že v databáze Geekbench je zariadenie s číslom modelu SM-G8750. Myslia si, že by to mohol byť Samsung Galaxy S9 Mini. Určitý, nie až tak dobre známy, založený na Číne Twitterati je vynikajúci spomenuté spoločnosťou Samsung Galaxy S9 Mini je v skúšobnej fáze.

Samsung Galaxy S9 Mini

Táto jednotka môže byť skôr strednej triedy s miernou cenou. Z toho, čo je viditeľné z databázy geekbench, sú špecifikácie nadchádzajúcej jednotky celkom pôsobivé. Kto vie, že by to mohlo byť viac aj nové zariadenie. Ďalej uvádzame predpokladané špecifikácie a cenu očakávanú od nadchádzajúceho telefónu Samsung.

Hovorilo sa Samsung Galaxy Špecifikácie S9 Mini

Očakávame menší displej bez obrazovky, ktorý sa dodáva s novším zariadením s názvom Samsung Galaxy S9 Mini. Keď hovoríme o sériách S a S9, budúce zariadenia budú mať samozrejme nezkosenú obrazovku. Zariadením bude športový osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 660. Hovorilo sa to Samsung Galaxy S9 mini prichádza s Androidom 8,0 oreo z krabice.

Z vyššie uvedených bodov Geekbench môžeme očakávať, že zariadenie bude výkonné a kvalitné, ako je napríklad iPhone 7 z Apple, Pretože očakávame jednotku série Mini, cena bude zjavne nižšia ako v prípade hlavných variantov. Očakávame, že bude rovnaká cena ako iné zariadenia strednej triedy od spoločnosti Samsung.

Keďže sa nič nepotvrdzuje, vieme len, že to bude výkonné zariadenie s pevnými hardvérovými balíkmi a bude využívať najnovší operačný systém Android. Čas sa ukáže iba vtedy, ak je to skutočne fáma spoločnosti Samsung Galaxy S9 Mini alebo niečo iné.

follow GetDroidTips získať dôležité aktualizácie na rôznych zariadeniach Samsung s Androidom.

Tiež sa ti môže páčiť,

zdroj