Samsung Galaxy S7: Dátum vydania, Špecifikácie, Povesti, Funkcie a najnovšie správy

Povesť sa v poslednej dobe preháňa a je veľmi pravdepodobné, že nový Samsung Galaxy S7 vyjde v najbližších mesiacoch. Niekoľko predajní oznámilo možný dátum vydania vo februári 2016, pričom niektoré dokonca uviedli, že by mohol vyjsť 20..

Treba tiež poznamenať, že iní uviedli, že telefón mohol byť sprístupnený ešte skôr, ak by bol vydaný počas výstavy Consumer Electronics Show v Las Vegas. (Bohužiaľ, to prichádzalo a odchádzalo bez väčších aktualizácií.) Zatiaľ môžeme len čakať a dúfať. Napriek tomu, že S6 bol uvedený na trh iba v apríli 2015, svet sa zdá byť pripravený na nový rad S.

Tu je prehľad všetkého, čo o novom Samsungu vieme Galaxy S7, ako aj fámy a obrázky o najnovších únikoch.

Čo vieme

Podľa Sam Mobile budú existovať tri modely s príponou Hrana S7 a Hrana S7 + komplimentovať normálne Galaxy S7 Model. Štandardný telefón pravdepodobne príde o 5.2-palcov, zatiaľ čo väčší model by mal prísť na 5.5-palce. (Je to len o niečo väčšie ako S6, ktorého veľkosť sa zvyšuje na 5.1-palce.) Našťastie bude používanie stále pohodlné.

Okraj S6

Očakáva sa, že model Edge bude výberom z tejto skupiny, ale bude pochopiteľne o niečo drahší. Tím v uSwitch vyrobil potenciálny render, ale je nepravdepodobné, že by bol úplne reprezentatívny pre konečný produkt, napriek tomu, že je údajne založený na úniku. Video aj tak zaradíme, aby ste si mohli urobiť približnú predstavu;

Nemalo by sa to brať príliš vážne (ako vidíte na lište Páči sa mi/Nepáči sa mi), ale kým nezískame konkrétnejšie informácie, nemôžeme nič iné, ako čakať.

Galaxy Špecifikácia S7

Aké špecifikácie by sme mali očakávať od nového S7? Pravdepodobne bude mať 4 GB RAM, skvelý procesor (Snapdragon 820) a ostrý displej na veľkom 5.2-palcový displej. Malo by tiež bežať (prinajmenšom) 5.1.1 firmvér po vydaní. Bolo by skvelé vidieť to športovať Marshmallow priamo z brány.

Ako to vyzerá? Je ťažké povedať, a koncepčné obrázky sa veľmi líšia v závislosti od zdroja. Tu je jeden z (mnohých) konceptov S7, ktoré sú k dispozícii online.

Galaxy  Promo

Pravdepodobne bude vyzerať oveľa viac ako S6, ako naznačujú tieto obrázky.

Tu je obrázok predného panelu, ktorý bol údajne zverejnený začiatkom januára 2016;

Predný panel

Oku je to určite známejšie v porovnaní s niektorými koncepčnými modelmi, kvôli ktorým by si väčšina z nás mohla trochu vydýchnuť. (Aj keď obrázok nebol v čase písania článku oficiálne potvrdený.)

Ak sa má veriť správam z Číny, očakáva sa tiež zlepšenie kvality zvuku vďaka novému stereofónnemu prevodníku D/A. Skoro čokoľvek by znamenalo zlepšenie kvality zvuku S6, ktorá sklamala pomerne veľký počet používateľov, pretože bol príliš tichý.

Fotoaparátu sa v posledných mesiacoch venovala veľká pozornosť a navrhuje sa, aby zadný fotoaparát predstavoval 20 MP Isocell, čo je jasné zlepšenie oproti 16 MP výstupu na S6.

Kamera S7

Možné vlastnosti

The Galaxy S7 má množstvo nepotvrdených potenciálnych funkcií, od skenovania dúhovky až po nabíjanie USB-C. Mohlo by to mať aj 3D dotykovú obrazovku citlivú na tlak-ako je tá, ktorá sa nachádza na Apple iPhone 6S a 6S Plus – čo by ho skutočne mohlo odlišovať od zariadení s Androidom za podobnú cenu.

Dotykový panel citlivý na tlak je obzvlášť zaujímavý, pretože ako prvý o ňom informoval Wall Street Journal v decembri. Telefón by mohol otvoriť niekoľko akcií citlivých na dotyk, ktoré sa vyskytujú na najnovších zariadeniach so systémom iOS.

Tu je video, ktoré ukazuje niektoré z vecí, ktoré môžete s touto technológiou obrazovky robiť;

https://www.youtube.com/watch?v=g9lcaL-UqIk

Tu je ďalší konceptový obrázok, ktorý bol prvýkrát zverejnený dňa Twitter;

Obrazovka Onleaks

Mohlo by to mať aj slot na microSD, ktorý veľmi chýba z Galaxy S6. (Samsung opäť odmietol komentovať tieto funkcie v čase písania článku.) Pretože väčšina predchádzajúceho poistného Galaxy modely minulosti umožnili väčšiu pamäť, dúfame, že správy budú pravdivé.

Hovorí sa tiež, že nový S7 bude pri uvedení na trh v porovnaní so S6 o niečo lacnejší. Stále to bude smartphone s prémiovou cenou, ale pre vašu peňaženku by mal byť o niečo lepšie zvládnuteľný. (Potom sa tiež uvádza, že bude debutovať na rovnakom MSRP, takže je nepravdepodobné, že by to boli najväčšie úspory.)

Galaxy  Netesný prípad

Spomenutá bola aj väčšia batéria, ktorá bude vítaným doplnkom. S6 nemá batériu s najlepším výkonom a nový S7 bude mať a 3000 000 mAh batéria, ktorá by mala v porovnaní so staršími výrazne prekonať 2Verzia 550 mAh. Je tiež možné, že batériu je možné vybrať. To je vždy praktické v prípade, že máte nejaké problémy alebo potrebujete zariadenie reštartovať. (Ako vidíte na tomto videu, je veľmi ťažké vybrať batériu v S6.

Niet pochýb o tom, že vnútornosti budú oveľa lepšie a zariadenie bude mať vysoké špecifikácie, ale pravdepodobne sa nebude tak líšiť od plánu stanoveného minuloročným modelom.

Záver

Bez ohľadu na to, či zvesti veríte alebo nie, nová S7 sa blíži a pravdepodobne tu bude skôr, ako neskôr. Ak sa všetky tri zariadenia vydajú súčasne, môže to byť dôstojný vyzývateľ a jeden z najlepších telefónov prvej polovice roku 2016. Zatiaľ je to určite uchádzač. (Zvlášť S7 Edge.)

Ak si stále nie ste istí, nevyčítame vám to. Povesti by sa mali vždy brať so štipkou soli, ale vždy, keď sa priblíži k navrhovanému dátumu vydania zariadenia, vždy dôjde k úniku. (Je to tiež dobrý spôsob, ako nabúrať trochu publicity, nie že to S7 potrebuje.)

Ak stále hľadáte informácie o nových telefónoch, tu je zoznam najlepších pripravovaných telefónov na rok 2016.

Čo si myslíte o novom S7? Ak sme vynechali nejaké skvelé informácie o novinke Galaxy telefón, alebo máte akékoľvek otázky, dajte nám vedieť v nižšie uvedených komentároch alebo nám môžete napísať správu Facebook alebo Twitter.

Odporúčaný kredit obrázku