Samsung Galaxy S22 vyvíja nový snímač 50 MP RGBW

Na fuga mais recente, or informante Yogesh afirma que a série Galaxy S22 od spoločnosti Samsung ponúka veľké množstvo telefónov od spoločnosti Samsung a ponúka nový snímač RGBW s rozlíšením 50 MP.

A Samsung está a trabalhar nos seus smartphones topo de gama Galaxy S de última geração, que serão lançados no início do próximo ano como Samsung Galaxy S22. Väčšina tematických okruhov oficiálnych a súvisiacich vzťahov tiež prebieha. smartphones pokračujte online na chirurgii.

Na fuga mais recente, or informante Yogesh afirma que a série Galaxy S22 da Samsungalguns outso telefones que não apenas os da SamsungKaždý nový snímač RGBW s rozlíšením 50 MP.

O Ice Universe má obrovskú veľkosť a nový snímač s rozlíšením 200 megapixelov a viac ako RGBW s rozlíšením 50 megapixelov bez maximálneho rozlíšenia. A Samsung ja havia potvrdit que estava a trabalhar em um sensor de câmara de 200 megapixels.

Foi também foi dito que a variantte topo de gama, o Galaxy S22 Ultra Ide o snímač s rozlíšením 108 megapixelov. Žiadny entanto, alebo viac informácií, ktoré sú k dispozícii, disponujú novým snímačom s rozlíšením 200 megapixelov s konfiguráciou viac ako 200 megapixelov. Snímač s rozlíšením 200 megapixelov a radom spolupracuje s Olympusom, ale nie z Japonska.

A Samsung anunciou recentemente o menor sensor de 0, 64μm pixelov na svete, ISOCELL JN1 s rozlíšením 50 MP a intermediárnym telefónom. Emevereiro, elainha revelado or sensor ISOCELL GN2 de 50MP, que tem 1/1, 12 polegadas e tem pixelov de 1, 4μm.

Espera-se que a série Samsung Galaxy S22 Também venha com suporte a carregamento de 65W, ea empresa está supostamente a testar and tecnologia. Regulátor s výkonom 65 W da Samsung osvedčenie o schválení TÜV SÜD em fevereiro deste ano. Všetky možnosti sú k dispozícii v hlavnom modeli EP-TA865, ktorý obsahuje osvedčenie o certifikácii NRRA da Coreia do Sul em setembro do áno.

Na semana passada, foi divulgado que os Galaxy S22, Galaxy S22+ e Galaxy S22 Ultra všetky druhy modelov SM-S901x, SM-906x a SM-S908x. Všetky potvrdené čísla sú uvedené v zozname telefónov vydaných v roku 2022.