Samsung Galaxy S20 Farebn√© moŇĺnosti

Samsung Galaxy S20 Farebn√© moŇĺnosti

Samsung Galaxy S20 Ultra bola konzistentn√° v mlyne povest√≠, ale jej dvaja ńŹalŇ°√≠ s√ļrodenci, Galaxy S20 + a Galaxy S20 bolo v spr√°vach vidieŇ• menej. A koneńćne, √ļnik na vanilke Galaxy S20 sa objavil online. Odhańĺuje tri farebn√© varianty smartf√≥nu a tieŇĺ potvrdzuje niektor√© Ň°pecifik√°cie zariadenia. Pozrime sa na podrobnosti.

Samsung Galaxy Podrobnosti o telefóne S20

Samsung Galaxy S20 Farebn√© moŇĺnostiSamsung Galaxy S20 Farebn√© moŇĺnosti

Preńć√≠tajte si tieŇĺ: Samsung Galaxy S10 Lite pristane v Indii

Ak sa pozrieme na obr√°zky vyryt√© online, je tu variant s modrou farbou, s variantom Cloud Pink a s variantom Cosmic Grey. To tieŇĺ ukazuje ńćist√Ĺ vzhńĺad smartf√≥nu na oboch stran√°ch.

V obdńļŇĺnikovom module s√ļ vzadu umiestnen√© tri kamery, ktor√© maj√ļ okrem Ň°oŇ°oviek aj LED blesk. Na prednej strane vid√≠me povestn√ļ dierovaciu obrazovku s hol√Ĺmi minim√°lnymi r√°mami na vŇ°etk√Ĺch stran√°ch. Tentoraz sa zlepŇ°uje pomer obrazovky k telu.

Okrem tohto sa uv√°dza, Ňĺe vlajkov√° lońŹ smartphonu prich√°dza s Qualcomm Snapdragon 865 SoC sp√°rovan√Ĺm s 8 GB RAM a 128 GB vn√ļtornej pam√§te. Prich√°dza aj s v√§ńćŇ°ou bat√©riou a patentovan√Ĺm rieŇ°en√≠m r√Ĺchleho nab√≠jania spolońćnosti Samsung.

Bude beŇĺaŇ• na platforme Android 10 po vybalen√≠ z krabice a na jedno pouŇĺ√≠vateńĺsk√© rozhranie spolońćnosti Samsung 2,0 navyŇ°e. O smartf√≥noch sa hovor√≠, Ňĺe prich√°dza s podporou 5G od vŇ°etk√Ĺch najlepŇ°√≠ch oper√°torov pon√ļkaj√ļcich sluŇĺbu.

To je to, ńćo zatiańĺ vieme o zariaden√≠, ale ońćak√°vame, Ňĺe v najbliŇĺŇ°√≠ch t√ĹŇĺdŇąoch uvid√≠me viac podrobnost√≠. KeńŹ bud√ļ ńŹalŇ°ie podrobnosti k dispoz√≠cii, budeme v√°s ako prv√≠ informovaŇ•.

Preńć√≠tajte si tieŇĺ: Samsung Galaxy Podrobnosti M21 unikli na webe

ZostaŇąte naladen√≠ a z√≠skajte ńŹalŇ°ie aktualiz√°cie o syst√©me Windows 7 Galaxy Smartphone S20, S20 + a S20 Ultra a tieŇĺ sa prihl√°ste na odber YouTube Konverzia modulu gadget pre najnovŇ°ie spr√°vy, recenzie, rozbalenie a tipy / triky.

zdroj