Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Samsung Galaxy S20 + dostane farebnú možnosť pre Jennie Red

Samsung Galaxy S20 + dostane farebnú možnosť pre Jennie Red 1

Pred 10 dňami spoločnosť Samsung predstavila Galaxy Séria S20 na udalosti v San Franciscu. Zatiaľ čo bol model S20 + navrhnutý tak, aby bol vo farbách Cosmic Grey, Cloud Blue a Cosmic Black, zdá sa, že v vleku je nová farba s názvom Jennie Red.

Podľa Pocketnow je Jennie Red pomenovaná po Jennie Kim zo skupiny K-pop Blackpink, len pre prípad, že by vás zaujímalo, kto je Jennie. A ak ste tieto body ešte nepripojili, táto farba je v súčasnosti exkluzívne pre Južnú Kóreu. Zaujímavé je, že farba sa v zozname tiež označuje ako Aura Red.

Je tiež exkluzívny pre internet Galaxy S20 +. Bežný model S20 je dodávaný v modrej farbe Cloud White, Cloud Blue a Cosmic Grey, hoci v USA máme verziu Cloud Pink. S20 Ultra je samozrejme k dispozícii iba v modeloch Cosmic Grey a Cosmic Black.

Nie je všetko neobvyklé, keď OEM vydávajú samostatné červené verzie svojich zariadení, aj keď to vyzerá ako niečo, čo by bolo oznámené na Unpacked pred týždňom a pol. Oslovili sme spoločnosť Samsung, aby sme zistili, či bude k dispozícii iba širšia dostupnosť Jennie / Aura Red.