Samsung Galaxy S10 + spot na Geekbench s Androidom 11

Pan-kórejský Samsung Samsung sa tešil širokému obdivu za rýchlosť, s akou aktualizoval verziu softvéru Android Pie na svojich najnovších zariadeniach. Tentoraz sa výrazne znížili zvyčajné oneskorenia medzi vydaním verzie beta operačného systému a jeho prijatím na zariadeniach. Rovnaká chamtivosť sa zdá byť viditeľná v nasledujúcej verzii operačného systému Android 11 alebo R, ak budete postupovať podľa abecedného poradia. Informácie boli zhromaždené z pozorovaní spoločnosti Samsung Galaxy S10 + na testovacej stránke Geekbench nedávno.

Číslo modelu v kóde

Keď spoločnosti pošlú svoje zariadenia spoločnosti Geekbench na porovnanie, názov modelu známeho na trhu nie je uvedený. Poskytuje sa interný identifikačný kód. V takom prípade Samsung Galaxy S10 + je označený ako Samsung SM-G975F. Podobne je operačný systém uvedený ako Android R podľa spôsobu, akým spoločnosť Google volá svoj operačný systém v abecednom poradí ročne. Momentálne používanou verziou je Android Q.

Okrem toho, že si všimneme novú verziu operačného systému, v tomto zozname Geekbench je málo.

Galaxy        S10 Plus

Google nedávno vydal ukážku nového operačného systému

Spoločnosť Samsung takmer nikdy nestrácala čas skúšaním nového softvéru na svojom vlajkovom zariadení, hoci bola vydaná minulý rok. Spoločnosť Google sprístupnila reklamu pre Android 11 len o pár dní skôr. Spoločnosť Google uvádza na trh novú verziu operačného systému Android v druhej polovici roka. Zdá sa, že február je príliš skoro na načítanie smartphones, Spoločnosť Google môže chcieť, aby sa telefónne série Google Pixel spustili v novom softvéri skôr, ako sa iné značky rozhodnú aktualizovať svoje modely.

Je možné, že celkový čas potrebný na aktualizáciu stabilnej verzie nového operačného systému na všetkých vhodných zariadeniach s Androidom od jeho vydania spoločnosťou Google by sa mohol skrátiť na absolútne minimum. Väčšina značiek smartphones vyvinuli svoje vlastné používateľské rozhrania a museli by ich znova vytvoriť, aby sa prispôsobili zmenám vykonaným spoločnosťou Google operačným systémom.

A konečne, používatelia smartphones by chcel vedieť, či zariadenie dostane aktualizáciu firmvéru pre operačný systém Android 11. Samsung sa riadi všeobecným pravidlom, že na každé zariadenie sa môžu aktualizovať najviac dve firmvéry. Ak vaše zariadenie spĺňa tento stav, môžete ho aktualizovať skôr alebo neskôr.