Samsung Galaxy S10 a S20 „klesnú na hodnote“ v DAYS, pretože sa blíži uvedenie nového telefónu

AK Dúfate, že zarobíte nejaké peniaze na svojom starom mobile Samsung, teraz je načase to urobiť.

Výskum ukazuje, že staršie modely smartfónov kórejského technologického titána prudko klesnú po vydaní najnovšieho telefónu tento týždeň.

V piatok Samsung Galaxy Podľa odborníkov by S21 mohla do jedného mesiaca znížiť hodnotu vášho súčasného mobilného telefónu až o 12 percent.

Ešte horšie je, že strata popraskania peňaženky by sa mohla zvýšiť o ďalších 21 percent už po troch mesiacoch, kedy sa nový model dostal na trh.

Údaje pochádzajú z webového servera MusicMagpie, ktorý analyzoval predaj použitých telefónov pri predchádzajúcom uvedení telefónu Samsung na trh.

Najväčšie straty budú mať ktokoľvek s drahým telefónom.

Napríklad zákazníci obchodujúci so spoločnosťou Samsung Galaxy S20-ktorý pri uvedení na trh v minulom roku stál 899 GBP-môže dnes očakávať, že zarobíte až 310 GBP za obchod.

Očakáva sa, že toto číslo klesne na iba 245 libier mesačne po vydaní S21.

Liam Howley z MusicMagpie vyzval každého, kto uvažuje o obchode so svojim starým telefónom Samsung, aby tak urobil skôr, ako neskôr.

„S bezprostredným uvedením Samsungu na trh Galaxy Veľa ľudí S21 plánuje aktualizáciu, “povedal pre The Express.

„Z našich údajov je zrejmé, že títo ľudia by mali svoj starý telefón predať teraz a nemali by čakať, kým zaň získajú najlepšiu cenu.“

Samozrejme, aj keď je zaručené, že váš telefón po tohtotýždňovom uvedení na trh stratí hodnotu, nikto nevie, aký veľký pokles to bude.

Mobilné telefóny Samsung si svoju hodnotu držia pomerne dobre, obzvlášť v porovnaní s konkurenčnými telefónmi s Androidom.

Ale nový Galaxy vlajková loď vyvolá vlnu záujmu o kompromisy, zaplaví trh-a zníži hodnotu vášho telefónu.

Ak sa rozhodnete pre obchodovanie so starým telefónom a pribalíte si jeden z nových mobilných telefónov Samsung, máte sa na čo tešiť.

Samsung Galaxy Séria S21 pozostáva z troch telefónov s pripojením 5G a kurióznych nárazov zadnej kamery, ktoré sa spájajú s podvozkom.

Boli oznámené počas virtuálu kórejského technologického titána Galaxy Rozbalená akcia vo štvrtok.

Najlacnejší z tejto trojice je Samsung za 761 libier Galaxy S21, ktorý sa môže pochváliť a 6.2-palcový AMOLED displej umiestnený v kovovom ráme

Spoločnosť Samsung sa rozhodla pre retro dizajn s plochými hranami, na rozdiel od starodávnych siluet podobných kamienkom-podobne ako Apple urobil pre iPhone 12.

Zadná kamera S21 je vylepšením minuloročného snappera Galaxy S20, s 12MP primárnymi, 12MP širokouhlými a 64MP teleobjektívmi.

Spoločnosť Samsung uviedla, že zlepšila stabilitu zoomu digitálneho fotoaparátu, ktorý môže dosiahnuť 30 -násobné zväčšenie, a taktiež zvýšila rýchlosť a výkon mobilného telefónu.

The Galaxy S21+, ktorý začína na 949 librách, ponúka mnoho rovnakých špecifikácií, ale prichádza o niečo väčší, s 6.7-palcový displej.

Tí, ktorí sú ochotní strieľať trochu peňazí navyše za všetky zvončeky a píšťalky, sa môžu rozhodnúť pre Galaxy S21 Ultra.

Má mamuta 6.8-palcová obrazovka a pridaný ďalší teleobjektív, ktorý dáva výkonnému centru schopnosť priblížiť až 100 -násobné zväčšenie.

Veľkou správou však je, že Ultra podporuje stylus Samsung S-Pen.

Gizmo môžete použiť na navigáciu na domovskej obrazovke, písanie textov alebo prehľadávanie pripomenutí vo vašej obľúbenej aplikácii na poznámky.

S-Pen bol spravidla vyhradený pre väčšiu „poznámku“ spoločnosti Samsung smartphones vychádza každý rok v auguste, ale hovorí sa, že spoločnosť tento rok binuje sériu vlajkových lodí.

Extra funkcie Ultra prichádzajú za vysokú cenu. Mobilné telefóny začínajú na obrovských librách1, 149.

Séria S21 sa začala predobjednávať začiatkom tohto mesiaca a na pulty po celom svete sa dostane 29. septembra.

Samsung predstavuje obrovský Galaxy Smartfón S21 Ultra so stylusom S-Pen

V ďalších správach spoločnosť Samsung tento týždeň odhalila robotického komorníka, ktorý položí váš stôl, naleje vám pivo a vyčistí riad.

Tu je naša recenzia na iPhone 12, Appleprvý mobil 5G.

A tu nájdete postup, ako zistiť, či máte vo svojej oblasti prístup k 5G.

Čo si myslíte o nových mobilných telefónoch Samsung? Dajte nám vedieť v komentároch!

Platíme za vaše príbehy! Máte príbeh pre Naším cieľom je byť vaším tím techniky a vedy? Pošlite nám e-mail na adresu