Samsung Galaxy Recenzia puzdra na prevodovku S3 Urban Armor

Samsung Galaxy Recenzia puzdra na prevodovku S3 Urban Armor 1

Extrémna odolnosť s väčším počtom prevedení, ako si dokážete predstaviť

Keď som prvýkrát vyskúšal Samsung Galaxy S3 Bol som trochu skeptický, pretože jediný telefón, ktorý som kedy mal, bol T-Mobile G1, jeden z prvých telefónov s Androidom na trhu. Netreba dodávať, že G1 mal chyby a chyby, ktoré sa očakávajú od zariadení, ktoré vedú cestu. Našťastie, Galaxy S3 slúžil názvu Android dobre. Bol to tiež jeden z prvých telefónov s Androidom, u ktorého sa skutočne začal objavovať silný trh s puzdrom, aplikáciami a príslušenstvom. Niežeby predchádzajúce telefóny nemali skvelé položky, ale trh sa stále vyvíjal.

Puzdro je nevyhnutné pre ochranu môjho telefónu, pretože sa rád aktivujem počas letných mesiacov v Chicagu. Špina z softbalových hier a piesok z pláže nie sú k môjmu Samsungu priateľské Galaxy S3. Potreboval som teda puzdro, aby sa zabránilo kontaminantom. Pred chvíľou sme vyzdvihli najlepší Samsung Galaxy Kryty a puzdrá S3, ale jeden vynikol z balenia: puzdro na prevodovku Urban Armor. Preto som sa chcel podeliť o svoje myšlienky o najlepšom Samsungu Galaxy Puzdro S3 zatlačením na tlačidlá, jeho zasunutím na telefón a spustením na zem. Pozrime sa.

Naše hodnotenie: 4.5 mimo 5 hviezdy
Amazon Hodnotenie: 4.5 mimo 5 hviezdy

tlačidlo nákupu amazon

Dobro

Puzdro Urban Armor Gear sa dodáva v neuveriteľných 33 rôznych farbách a prevedeniach. Návrhy nie sú len štandardné farby, ale aj umelecká grafika pre rôzne osobnosti. Pekne padne do ruky s hranami nárazníka a pevným dizajnom. Vstavaná ochrana obrazovky udržiava obrazovku čistú a bez škrabancov a obsahuje tiež veľké kryty tlačidiel na jednoduché stláčanie tlačidiel a navigáciu v telefóne. Milujem veľké tlačidlá, pretože mi umožňujú ľahko rootovať Samsung Galaxy S3, pridajte veľa vlastných ROM a v prípade potreby resetujte telefón.

Zlý

Keď sa rozhodnete pre jeden z jedinečných dizajnov, bude dodávaný iba s hladkým povrchom, takže nebudete mať priľnavosť a chladný pevný dizajn, ak chcete na puzdre zaujímavý obrázok. Obal dodáva vášmu telefónu malú váhu. Aby sa zmestili do mediálnych dokov, chce to trocha šantenia. To zjavne závisí od doku, ale v mojom automobilovom prehrávači to bolo veľmi príjemné.

Spodný riadok

Puzdro Urban Armor Gear je najlepší Samsung Galaxy Možnosť puzdra S3 a úprimne jedno z najlepších puzdier, aké som kedy na akomkoľvek telefóne použil. Aj keď je nešťastné, že pri kúpe jednej z možností s obrázkom nezískate chladné pevné prevedenie, puzdro zabráni vniknutiu všetkých nečistôt a ochráni telefón pred rôznymi uhlovými nárazmi. Puzdro nie je príliš objemné a je celkom pekné ho držať za ruku.

Štýl

farby mestského brnenia

Puzdro Urban Armor Gear sa dodáva v 33 rôznych štýloch a farbách, čo vám ponúka veľa možností. Vybral som si oranžové puzdro, pretože som nechcel obetovať zaujímavé hrany a priľnavosť, ktoré k tomu patria. Na fotografiách si všimnete, že keď si vyberiete štýl, akým je puzdro Campbell’s Soup, nemá priehlbiny, ktoré pomáhajú priľnavosti a ochrane. K pôvodnému puzdru UAG bohužiaľ dostanete iba tri farby, ale možnosti na uhlí, bielu a oranžovú prinajmenšom vyzerajú pekne.

Jedna vec, ktorá ma na Urban Armor Gear teší, je, že má trochu futuristický vzhľad a vonkajšie nárazníky sú zvyčajne v iných farbách, čo dodáva zmesi trochu kontrakcie. Nestáva sa často takému štýlu od najlepšieho Samsungu Galaxy Možnosti puzdra S3.

Trvanlivosť

Puzdro Urban Armor Gear je vyrobené z vonkajšieho panciera a mäkkého interiéru. Je to skvelé vtedy, keď vám telefón spadne, pretože sa zdá, že nerobí škrabance. Viackrát som si ho buchol o stôl a dokonca mi nešťastne spadol telefón po chodníku, a zakaždým to vyšlo bez ujmy. Vstavaný chránič obrazovky je miesto, kde puzdro skutočne vyniká. Obvykle si po chvíli všimnem špinu a špinu pomocou vstavaných chráničov obrazovky, ale tento telefón úplne utesní, takže keď ho sundáte, je celkom čistý.

Majte na pamäti, že puzdro vyhovuje pádovým testom vojenskej triedy, takže hoci nepracujem v armáde ani na stavbách, váš telefón je s týmto puzdrom v bezpečí. Mám rád trvanlivosť, pretože počas svojich ciest do iných krajín mám tendenciu chodiť na turistiku, takže ak ju hodím do piesku alebo na skalu, viem, že je to bezpečné. Nezabudnite odomknúť telefón pred cestou do zahraničia.

Funkčnosť

Pri ťažkých telefónoch mám tendenciu zisťovať, že tlačidlá je ťažké stlačiť, ale puzdro Urban Armor Gear obsahuje nadmerne veľké tlačidlá, takže je ľahké stlačiť tlačidlá napájania a hlasitosti. Jediný problém, ktorý mám s funkčnosťou, je chránič obrazovky. Zdá sa, že to väčšinou funguje, ale občas nie sú moje ťahy alebo kliknutia rozpoznané. Vždy mám problémy s tým, keď mám vstavanú ochranu obrazovky, a táto ochrana obrazovky v tomto prípade funguje lepšie ako väčšina ostatných, ale pred kúpou je na čo myslieť.

Obrovskou súčasťou ochranného puzdra je to, ako ľahko telefón vyberiete a znova ho vložíte. Kúpil som si kedysi puzdro na svoj starý iPad a skrutkovač, kladivo a nasadenie puzdra trvalo asi dvadsať minút. Urban Armor Gear je presným opakom tejto situácie. Nasúva sa priamo bez akýchkoľvek nástrojov a môžem povedať, že dobre chráni telefón, pretože je tu len malý priestor na to, aby sa do neho dalo čokoľvek iné zasunúť. Keď kufrík ukážem priateľom, trvá iba niekoľko sekúnd, kým ho vysuniete a odovzdáte.

Zariadenie My Urban Armor Gear má upravený exteriér, vďaka ktorému sa skvele drží v ruke a kráča s ním. Pekne mi vkĺzne do vrecka a nikdy nemám pocit, že by som ho zhodil. To isté nemôžem povedať o prípadoch, ktoré sú vybavené obrázkami, kvôli hladkému povrchu.

Hodnota

Puzdro Urban Armor Gear začína na približne 35 dolároch Amazon, ale videl som, že to ide tak nízko, ako 20 dolárov. Rád porovnávam tento prípad s prípadmi OtterBox, okrem toho, že puzdro Urban Armor Gear má tlačidlá, ktoré sa jednoduchšie používajú. To znamená, že puzdrá OtterBox sa zvyčajne predávajú asi za dvojnásobok ceny tohto puzdra, čo z neho robí krádež. S dvoma vrstvami ochrany, veľkým počtom možností dizajnu a veľmi pekným chráničom obrazovky je toto puzdro krádež a najlepšie zariadenie Samsung. Galaxy Možnosť puzdra S3 na trhu.

Záver

Moja obľúbená funkcia v puzdre Urban Armor Gear je chránič obrazovky, pretože je ťažké nájsť taký, ktorý by úplne nepokazil vaše navigačné možnosti. Tiež sa mi páči, že to vyzerá trochu futuristicky a máte veľa možností farieb a dizajnu, ak ich naozaj chcete.

Dajte nám vedieť v sekcii komentárov, ak ste tento prípad vyskúšali pre svoj Samsung Galaxy S3 a podeľte sa o svoje myšlienky, ak si myslíte, že je to najlepší Samsung Galaxy Tam je prípad S3. Dokonca by vás mohlo zaujímať aktualizovanie alebo zníženie verzie vášho S3, aby ste si mohli telefón ďalej prispôsobiť.