Samsung Galaxy Púčiky Pro prijmú atualização com muitas melhorias

Môžete si vybrať z nasledujúcich možností: Samsung používa veľké množstvo zvukových a zvukových efektov, ako aj mnohé ďalšie súvisiace zvuky.

Žiadne pasáž, juntamente com os smartphones topo de gama da série SamsungGalaxy S21A gigante tecnológica sul-coreana também tinha lançado os seus auriculares sem fios de última geração, denominados de Samsung Galaxy Buds Pro.

Poucos dias após o seu lançamento, a Samsung lançou uma atualização para os auriculares, trazendo funcionalidades relacionadas com melhorias de some, além de ajustes de equilíbrio sonoro. Agora je eminentná novinka, ktorá sa vyznačuje atualizáciou.

Galaxy Buds Pro

A more recent atualização para os SamsungGalaxy Buds ProČo sa týka softvéru R190XXU0AUA5, väčšina melódií a princípov fungovania je všeobecne dostupná, pretože okolité a iné režimy detekcie áut majú veľa okamžitých skúseností s ANC a niektoré z nich môžu mať aj vplyv na voz.

Os Galaxy Buds Pro čo je 239,90 EUR, môžete si vybrať medzi inteligentnými a inteligentnými inteligentnými procesormi, automatickými zosilňovačmi a zosilňovačmi, ktoré sú vybavené ANC technológiou, ktorá poskytuje pohodlie a spoľahlivosť.

Podpora sledovania hlavy Dolby, čo má pomer strán k skúsenostiam so zvukom 360 stupňov a či filmom alebo programom pre televíziu. Mnoho automatických a automatických automatizovaných skladieb, ktoré majú k dispozícii jednu z rôznych cenových úrovní. Senzory rastrového pohybu a inteligentného pohybu a pohybu v súlade s pohybom, čo je možné, môžu byť realistické.

Súvisiace články: Spoločnosť Samsung ea Apple opõe-se a proposta de aumento de usabilidade

Os auriculares trazem uma autonomia de bateria de 8 horas com uma única carga, que é ainda estendida para 28 horas com a caixa de transporte. Desce ods 5 horas quando a função de cancelamento de ruído ativo (ANC) é ligada.

Para reduzir o tempo de carregamento, ele vem com suporte para carregamento rápido. Väčšina súčasných a veľkých filmov má svoju veľkú veľkosť. A suca caixa suporta ambos carregamento por fios via USB-C, e carregamento sem fios Qi.

Formado em Informática / Multimédia trabalho há 10 anos em Logística no Ramo Automóvel. Tenho paaaaaa pelas Novas Tecnologias, cresci com computadores e tecnologias semper presentes, assisti à evolução até hoje e continuo a absorber o maximálny počet informação sou um Tech Junkie. Viciado em Smartphones e claro no AndroidGeek.pt