Samsung Galaxy Púčiky 2 em novos vykresľuje dizajn revuelam…

Agora antes do seuuu oficiálního oficiálního, Evan Blass partilhou si predstaví svoj najväčší počet farebných prevedení, ktoré sa budú líšiť od toho, čo je v ich jadre.

A Samsung já potvrzuji que o próximo evento Galaxy Vybalený da empresa será no próximo dia 11 de agosto. No evento, a gigante sul-coreana ive revelar os seus smartphones dobráveis Galaxy Z Fold 3 e Galaxy Z Flip 3.

Juntamente com os smartphones dobráveis, a empresa também irá lançar os seus novos Galaxy Sledujte 4 e Galaxy Sledujte 4 Aktívny. Além disso, os Samsung Galaxy Púčiky 2 também serão lançados no mesmo evento. Agora antes do seuuu oficiálního oficiálního, Evan Blass partilhou si predstaví svoj najväčší počet farebných prevedení, ktoré sa budú líšiť od toho, čo je v ich jadre.

Ako si predstavujete, potvrďte Samsung Galaxy Púčiky 2 môžete si vybrať z niekoľkých jadier: čiernej, bielej, fialovej a zelenej. Väčšina našich vonkajších a vonkajších dverí, ich vzájomného prepojenia a vzájomného pôsobenia.

Čo sa týka dizajnu, ako aj najviac Galaxy Púčiky 2 são parecidos com os Galaxy Púčiky+mas a caixa de carregamento é semelhante ao que a empresa ofereceu com os Galaxy Púčiky naživo do ano passado, e tem uma marca Samsung na parte superior.

Platí pre: Nokia G50 5G, certifikácia pre FCC, indikácia jazyka

Espera-se que os próximos fones de ouvido TWS da Samsung Väčšie množstvo batérií je 120mAh, kapacita batérie je 500mAh. Quanto ao recurso ANC (cancelamento de ruído ativo), no entanto existem informações contraditórias. Časť a možnosť sobáša sú k dispozícii pre všetky opakujúce sa, dostupné a dostupné situácie, pretože väčšina z nich oficiálne nepracuje.

Empresa tem o historical de anunciar a linha Galaxy Poznámka em agosto. No entanto a marca já confirmou que o Galaxy Poznámka 21 não será anunciado este ano. Em outras palavras, é altamente improvável que a série Galaxy Poznámka značka presença no próximo evento. O Galaxy Z Fold 3, por outro lado, deverá estrear como o primeiro telefone da série Fold da empresa com uma caneta S Pen.