Samsung Galaxy Problémy a riešenie problémov s okrajom S6 [7 Methods]

Samsung Galaxy Problémy a riešenie problémov s okrajom S6 [7 Methods] 1

Váš Samsung Galaxy S6 Edge môže zapôsobiť, a to aj z celej miestnosti.

Nie je to len najkrajšie dievča v Denny’s at 7 PM v sobotu večer. Kúpili ste si štýlový špičkový kus technológie. Tento telefón zvyčajne funguje veľmi dobre.

Ale čo tie chvíle, keď váš telefón jednoducho nerobí to, čo od neho požadujete, alebo skutočne nefunguje vôbec? Je príliš pekné, chúlostivé a nákladné vyhodiť ho z okna auta a opakovane naň behať.

Namiesto toho diskutujme o spoločnosti Samsung Galaxy Problémy a riešenie problémov S6 Edge.

Metóda 1: Nabíjacie výzvy

Samsung Galaxy Problémy s nabíjaním S6 Edge rozhodne nie sú ničím neobvyklým. V skutočnosti sa s týmto problémom stretáva mnoho androidov, vrátane môjho vlastného. Nabíjačka dodaná s telefónom mi už nefunguje.

Ostatné bežné Samsung Galaxy Problémy s nabíjaním S6 Edge zahŕňajú problémy s káblovými a bezdrôtovými nabíjačkami, portmi USB alebo utility alebo s napájaním/bootovaním.

Ak chcete pomôcť svojmu telefónu obnoviť jeho životnú podporu:

Krok 1:

Pozrite sa na svoju nabíjačku.

Nabíjačka dodaná s Edge zvyčajne funguje, aspoň na začiatku. Ak si myslíte, že problém môže byť v nabíjačke, vyskúšajte inú.

Spoločnosť Samsung varuje, že používanie neschválených nabíjačiek môže spôsobiť výbuch batérie. Aj keď je to pravdepodobne extrém (a možno aj trochu veselé), kompatibilné nabíjačky sú dobrý nápad. Ak je váš Edge stále v záruke a vaša nabíjačka je chybná, nechajte si od spoločnosti zaslať novú.

Nabíjanie vyžaduje dobré pripojenie, takže sa budete musieť uistiť, že zástrčka na konci nabíjačky správne sedí. Toto pripojenie sa môže časom zhoršovať. Ak sa konektor micro-USB alebo viacúčelový konektor uvoľní alebo do portu vstúpia nežiaduce predmety a budú ho nazývať domov.

Niekedy môže chvenie zástrčky v zásuvke umožniť pripojenie, ale nie vtedy, ak je problém lokalizovaný viac interne. Rušenie tejto oblasti vášho telefónu môže navyše potenciálne spôsobiť ešte väčšie škody.

Ak sa váš telefón nabíja prostredníctvom pripojenia USB k počítaču, problém je pravdepodobne v nabíjačke v stene alebo v aute. Ak sa do vášho telefónu nič nenabíja, môže to byť port alebo samotný telefón. Jeden zo spôsobov, ako to skontrolovať, je vyskúšať bezdrôtovú nabíjačku.

Krok 2:

Preskočte drôty.

Bezdrôtové nabíjanie môže pomôcť odstrániť problémy s konektorom alebo portom, ale má aj svoje zvláštnosti.

Budete musieť nájsť sladké miesto. Váš telefón by vás tam mal viesť, ale budete ho chcieť skontrolovať dvakrát, len ak by sa prestal nabíjať a teraz by zomrel rýchlejšie.

Počas nabíjania by ste mali vidieť ikonu batérie, ktorá vás informuje o pokroku Edge.

Ak máte problémy s nabíjaním so zapnutým puzdrom, vyskúšajte to bez.

Riešenie problémov nie je nikdy dokončené, pokiaľ ste niečo neodpojili a znova nezapojili alebo sa nepokúsili reštartovať. Skúste tieto veci s nabíjačkou a Edge.

Bezdrôtové nabíjačky sa môžu zdať príliš moderné alebo futuristické na to, aby zlyhali, ale je to možné. Potvrďte inú nabíjačku.

Krok 3:

Baby vaša batéria/boot.

Ak je problém v tom, že sa vám batéria rýchlo vybíja alebo sa telefón nabíja príliš pomaly, identifikujte problematické aplikácie pomocou štatistík používania batérie v časti „nastavenie” Ponuka. Rýchle nabíjanie aktivujte vypnutím telefónu pri použití káblovej nabíjačky.

Štatistiky batérie systému Android

Mäkký reset (Stlačte tlačidlá „Napájanie“ a „Zníženie hlasitosti“.) môže vyriešiť ľubovoľný počet chorôb systému Android. Ak to nestačí, môžete sa uchýliť k tvrdému resetu.

Ísť do “Zálohujte a resetujte“V Nastaveniach a klepnite na„Obnovenie továrenských dát. ”

Tvrdý reset 1

Spoločnosť Samsung odporúča previesť váš telefón do servisného strediska. Tiež odporúčajú výmenu batérie po 18-24 mesiacoch, ale neuľahčili vám prácu sami.

Metóda 2: Problémy s obrazovkou a displejom

Obrazovka je veľa toho, čo robí tento telefón tak atraktívnym, ale stále ho potrebujete, aby fungoval a nielen aby vyzeral pekne. Ak je to skutočne hardvér, oprava a výmena dielov môžu byť pre vás takmer nemožné. Niekedy to však nemusí byť také drastické.

Krok 1:

Reštartujte telefón.

Mohlo by sa to zdať ako obetný baránok IT človeka, ale skutočne to funguje z veľkej časti. Začnite mäkkým resetom, kde je telefón vypnutý iba asi 10 sekúnd. Môžete tiež vykonať tvrdý reset, ale nezabudnite zálohovať všetko, čo by ste chceli uložiť. Tým sa váš telefón vymaže.

Krok 2:

Odstráňte akékoľvek rušenie.

Nezabudnite, že táto obrazovka sa spolieha na dotyk. Pomôžte obrazovke pomôcť vám tým, že telefón zbavíte zvyškov prstov, chrániča obrazovky alebo puzdra, ktoré by mohli brániť vášmu Edge v snímaní prstov.

Krok 3:

Vykonajte diagnostiku.

Samsung Galaxy S6 Edge skutočne má skrytú diagnostickú ponuku. Ak chcete získať prístup, vyhľadajte v telefóne ikonu „Vytáčanie“.

Chystáte sa uskutočniť čudný telefónny hovor do ponuky na riešenie problémov telefónu. Vytočiť * # 0 * #. Mala by sa objaviť diagnostická ponuka.

Tu sú možnosti na testovanie mnohých vlastností, vrátane spoločnosti Samsung Galaxy Problémy s fotoaparátom S6 Edge. Medzi nimi nechýbajú ani dotykové funkcie.

Toto nemusí fungovať pre všetky operátory, firmvér alebo operačné systémy.

Metóda 3: Zabudnuté Wi-Fi

Ak sa zdá, že sa v sieti Wi-Fi vášho Edge vyvinul prípad ranej Alzheimerovej choroby, v skutočnosti nie ste jediný. V spoločnosti Samsung sú známe problémy Galaxy Problémy s pripojením S6 Edge. Predtým, ako odložíte telefón do opatrovateľského domu, vyskúšajte tieto kroky:

Krok 1:

Skúste sa pripojiť pomocou predvolenej ikony Wi-Fi.

Ak ste na pripojenie na internet používali aplikáciu Wi-Fi, vyskúšajte namiesto toho svoju predvolenú sieť Wi-Fi. Toto je možné nájsť prostredníctvom „nastavenie” Ponuka.

Ak chcete vylúčiť problém s akoukoľvek aplikáciou tretej strany, spustite telefón v núdzovom režime. Podržte súčasne tlačidlá napájania a zníženia hlasitosti. Ak sa v núdzovom režime nestretávate s rovnakým správaním, pravdepodobne ste si stiahli problematickú aplikáciu.

Krok 2:

Zapnite automatické pripojenie.

V ponuke Wi-Fi klepnite na „Pokročilé. ” Keď ste v tejto ponuke, mala by sa vám zobraziť karta s názvom „Automatické pripojenie. ” Zaškrtnite túto možnosť.

Krok 3:

Zapnite Wi-Fi počas spánku.

Len v prípade, že je vaša Wi-Fi príliš zaneprázdnená snami na zapamätanie si akýchkoľvek hesiel, keď ste v tom “Pokročilé” menu z kroku 2, zvoľte „Nechajte Wi-Fi zapnuté počas spánku. ”

Vyberte možnosť „Vždy“.

Metóda 4: Chybové hlásenie o neoprávnených akciách

Niektorí majitelia Edge našli nové nepríjemné vyskakovacie okno, ktoré nie je reklama, ale zavádzajúce bezpečnostné upozornenie: „Boli zistené neoprávnené akcie. Ak chcete vrátiť všetky neoprávnené zmeny, reštartujte telefón. “ Chybové hlásenie môžete jednoducho zavrieť, ale to vás nebude rozčuľovať, keď sa znova objaví o 10 minút neskôr, a to bez rozpoznateľného dôvodu.

Skutočne to môže byť aplikácia, ktorá zvyšuje zabezpečenie, ale zdalo sa, že existuje aj zlá dávka telefónov s rovnakým problémom.

Krok 1:

Nový telefón získate od svojho poskytovateľa služieb alebo spoločnosti Samsung.

Ide o rozšírený, známy problém. Ak si myslíte, že to môže byť niečo, čo ste nainštalovali, môžete to otestovať spustením telefónu v núdzovom režime.

Krok 2:

Nový telefón získate od svojho poskytovateľa služieb alebo spoločnosti Samsung.

Ide o rozšírený, známy problém. Ak si myslíte, že to môže byť niečo, čo ste nainštalovali, môžete to otestovať spustením telefónu v núdzovom režime.

Krok 3:

Odinštalujte Knox Security.

Jediný spôsob, ako odstrániť Knox, je rootovať telefón. Zakorenenie nie je pre slabé povahy alebo pre tých, ktorí sa obávajú zrušenia záruky.

Metóda 5: Chybové hlásenie kontaktov

Hej, váš Edge chce, aby ste vedeli, že „Kontakty sa bohužiaľ zastavili“. Bohužiaľ, pre vás tiež neponúka žiadne ďalšie pokyny. Ale budeme.

Krok 1:

Vymažte vyrovnávaciu pamäť.

V Nastaveniach vyberte „Aplikácie“ potom “Správca aplikácií.” Potiahnutím doprava prejdete na obrazovku „VŠETKO“.
Posuňte sa a dotknite sa položky “Dialer” aplikácia Potom stlačte “Vymazať vyrovnávaciu pamäť.” Vyberte “Zmazať dáta”a “Dobre.”

Krok 2:

Vylúčte ostatné aplikácie.

Zistite, či máte v núdzovom režime rovnaký problém. Ak nie, budete musieť odinštalovať aplikáciu, o ktorej si myslíte, že je na vine.

Krok 3:

Začnite od začiatku.

Ak si nie ste úplne istí, ktorá aplikácia môže spôsobovať problém, alebo si myslíte, že by to mohlo byť nastavenie alebo aktualizácia, môžete tiež vykonať obnovenie továrenských nastavení. Začnete úplne od začiatku, takže si zálohujte tieto údaje.

Metóda 6: Boot Loop

Tento problém sa môže zdať dosť desivý. Možno máte problém s aktualizáciou, alebo ste rootovali Edge alebo nainštalovali vlastnú ROM. Napriek tomu, že nie sú ničím iným ako užitočným, niektorí používatelia nahlásili Samsung Galaxy Problémy s aktualizáciou S6 Edge. Niekde na ceste váš telefón pravdepodobne uložil niektoré poškodené súbory, aby k nim mal ľahký prístup. Teraz sa ich musíte zbaviť.

Krok 1:

Prejdite do režimu obnovenia.

Vypnite telefón. Teraz súčasne stlačte tlačidlá na zvýšenie hlasitosti, domov a vypínač.

Keď telefón vibruje resp akonáhle uvidíte logo Samsung, uvoľnite iba tlačidlo napájania. Až keď sa zobrazí obrazovka obnovenia systému Android, mali by ste uvoľniť tlačidlá zvýšenia hlasitosti a domov.

Krok 2:

Vymažte medzipamäť.

Použi Tlačidlo zníženia hlasitosti vybrať „Vymazať oddiel vyrovnávacej pamäte“ a Vypínač vybrať ho. Váš Edge by vám mal dať pokyn na reštartovanie.

Krok 3:

Resetovať z obnovenia.

Vráťte sa do Režim obnovenia. Použi Tlačidlo zníženia hlasitosti zvýrazniť “Zmazať údaje / obnoviť továrenské nastavenia” a stlačte vypínač tlačidlo.

Vyberte “Áno – odstrániť všetky údaje používateľa.” Reštartujte počítač, keď vám to Edge povie.

Je to rovnaké ako pri obnovení továrenských nastavení. Predchádzajúce kroky si môžete vyskúšať vopred, aby ste nemuseli začať odznova, ale stále to môže byť nevyhnutné. Je ťažké vybrať si, ktoré informácie chcete vymazať, aby ste porazili bootovaciu slučku.

Metóda 7: Zrkadlenie obrazovky

Zrkadlenie obrazovky je spôsob, akým môže celá vaša rodina alebo skupina priateľov vidieť, čo si na zariadení Edge užívate. Dosiahnutie tohto bodu môže byť bohužiaľ plné problémov. Budeme sa zaoberať niektorými z najbežnejších.

Krok 1:

Na prijímajúcom zariadení povoľte zrkadlenie obrazovky.

Použime napríklad Roku 3. Ísť do “Nastavenie” a vyberte “Zrkadlenie obrazovky.”

Krok 2:

Na zariadení Edge povoľte zrkadlenie obrazovky.

Túto funkciu nie je ľahké nájsť pre každého. Z hornej časti obrazovky potiahnite prstom smerom nadol. Toto by malo otvorte panel oznámení.

Stlačte tlačidlo “Upraviť” tlačidlo v pravom hornom rohu. V tomto bude zrkadlenie obrazovky Ponuka „Rýchle nastavenia“. Je to rozsiahla ponuka, takže možno budete musieť potiahnuť prstom doprava alebo doľava.

Krok 3:

Podľa potreby aktualizujte obe zariadenia.

Na vašom Roku, ísť do “Nastavenie” a potom “Aktualizácia systému.” Vyberte “Skontroluj teraz.” Mohlo by sa zdať lákavé chcieť odmietnuť aktualizácie na oboch zariadeniach, ale aktualizácie ich udržiavajú aktuálne a používajú opravy známych problémov.

Na domovskej obrazovke zariadenia Edge prejdite na “Ponuka.” Tam nájdete “Nastavenie” a potom “O zariadení.” V hornej časti tejto sekcie je „Aktualizácie softvéru.“ Vyberte “Teraz aktualizovať.”

Záver

Samsung Galaxy S6 Edge je majestátny, ale nie bezchybný. Vyššie uvedený zoznam očividne nie je vyčerpávajúci, preto k akémukoľvek z nich uverejnite komentár Galaxy Problémy s hranou S6 Edge, s ktorými zápasíte alebo ste ich zvládli. Tento web tiež obsahuje množstvo ďalších článkov o riešení problémov, napríklad tento článok, ktorý pojednáva o tom, ako riešiť problémy s bratom Edge, spoločnosťou Samsung. Galaxy S6.

Ak máte vážny problém, najmä s hardvérom, najlepším riešením by bolo kontaktovať servisné stredisko Samsung alebo poskytovateľa služieb.

Aké opravy ste použili, aby váš Samsung S6 Edge fungoval tak, ako by mal?

Odporúčaný kredit obrázku