Samsung Galaxy Pozn├ímka ┼ápecifik├ícia 20+ 5G je uveden├í v ponuke Geekbench a ozna─Źuje Snapdragon 865+ SoC

Samsung Galaxy Pozn├ímka 20+ 5G sa objavila na ┼ítandardnej str├ínke Geekbench s ─Ź├şslom modelu SM-N986U. Zoznam poukazuje na niektor├ę k─ż├║─Źov├ę ┼ípecifik├ície telef├│nu Samsung, ktor├ę by mohli by┼ą s├║─Źas┼ąou ─Ćal┼íej gener├ície Galaxy Pozn├ímka: rodina. Zd├í sa, ┼że uveden├Ż smartphone obsahuje aj syst├ęm Android 10 a pravdepodobne bude dod├ívan├Ż s jadrom Qualcomm Snapdragon 865+ SoC octa. Tento nov├Ż v├Żvoj prich├ídza dni po tom, ako sa na webe objav├ş patentov├í prihl├í┼íka, ktor├í zobrazuje ÔÇ×kask├ídov├ŻÔÇť zobrazovac├ş panel, ktor├Ż m├┤┼że by┼ą s├║─Źas┼ąou Galaxy Pozn├ímka 20 telef├│n.

V ponuke Geekbench je zobrazen├ę ─Ź├şslo modelu telef├│nu Samsung SM-N986U. Toto by malo by┼ą Samsung Galaxy Pozn├ímka 20+ pre americk├Ż trh od roku Galaxy Pozn├ímka Pren├í┼íajte 10+ 5G v US modeli ─Ź├şslo SM-N976U.

Ak sa pozrieme na podrobnosti uveden├ę v zozname, telef├│n Samsung pou┼ż├şva syst├ęm Android 10 a obsahuje 8 GB RAM. M├í tie┼ż procesor Qualcomm octa-core.

Hoci n├ízov ─Źipu nie je v zozname vidite─żn├Ż, uv├ídza sa v ┼łom, ┼że existuje z├íkladn├í doska ÔÇ×KonaÔÇť. Doteraz sa predpoklad├í, ┼że je to k├│dov├ę meno spolo─Źnosti Qualcomm Snapdragon 865 SoC. Zoznam v┼íak ukazuje, ┼że procesor je r├Żchlo zaregistrovan├Ż 30,9 GHz namiesto be┼żnej r├Żchlosti hod├şn 20,84 GHz je k dispoz├şcii na serveri Snapdragon 865. Preto je ve─żmi pravdepodobn├ę, ┼że uveden├Ż SoC je Snapdragon 865+ SoC – aktualiz├ícia zo s├║─Źasn├ęho ─Źipu Qualcomm, ako poznamenal pozvan├Ż, ktor├Ż pou┼ż├şva alias Ice Universe Twitter,

Pokia─ż ide o v├Żkon, menu Geekbench ukazuje, ┼że telef├│n m├í jednojadrov├ę sk├│re 985 a viacjadrov├ę sk├│re 3220. Samozrejme m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą ur─Źit├ę zmeny v sk├│re merania v├Żkonnosti, preto┼że sa zd├í, ┼że zoznam obsahuje podrobnosti o prototype.

Spolo─Źnos┼ą Samsung o nich neposkytla ┼żiadne podrobnosti Galaxy Pozn├ímka 20 rodina. U┼ż sme v┼íak videli patentov├║ prihl├í┼íku, ktor├í sa odvol├íva na ┼í├şrku vodop├ídu, ktor├Ż by mohol by┼ą s├║─Źas┼ąou novej s├ęrie. Galaxy Pozn├ímka: O 20 modeloch sa hovor├ş, ┼że maj├║ ÔÇ×jemne vyladen├ŻÔÇť panel s frekvenciou 120 Hz. Niektor├ę pr├şpadov├ę grafy navy┼íe zvykli navrhova┼ą nov├ę telef├│ny Samsung.

Najnov┼íie technick├ę spr├ívy a recenzie n├íjdete na str├ínkach Gadgets 360 on Twitter, Facebook a prihl├íste sa na odber na┼íich str├ínok YouTube Channel.

Jagmit Singh
Technick├Ż novin├ír pod─ża povolania, emocion├ílny technick├Ż prieskumn├şk. Za─Ź├şnaj├║ci philomath.
viac

Vybaven├Ż Google Pixel 5 A Pixel 5 XL pre pr├ícu na Snapdragon 765G SoC