Samsung Galaxy Poznámka Oznamuje sa dátum predobjednávky 10

SamsungT├Ż┼żde┼ł pred vypusten├şm nov├ęho plavidla Galaxy Pozn├ímka 10 Zobrazia sa niektor├ę inform├ície o predobjedn├ívkach. Ju┼żn├í K├│rea v roku 2007 7 august Galaxy Pozn├ímka 10 a Galaxy Pozn├ímka 10+ Hovor├ş sa, ┼że m├┤┼żete za─Źa┼ą prij├şma┼ą objedn├ívky vopred.

Samsung, dlho o─Źak├ívan├í nov├í gener├ícia Galaxy V┼íimnite si rodiny 7 augustÔÇ×Ta uk├í┼że udalos┼ą, ktor├í sa bude kona┼ą. Adresa pre udalos┼ą bude New York. Juhok├│rejsk├í spolo─Źnos┼ą ozn├ími, kedy bude zariadenie k dispoz├şcii po─Źas uvedenia na trh; ale nov├í spr├íva, Galaxy Pozn├ímka 10 23. augusta Povedal, ┼że zaujme miesto na poli─Źke.

funkcie Galaxy Note 10

V tej istej spr├íve kr├ítko po spusten├ş syst├ęmu 7 august Galaxy Pozn├ímka 10 a Pozn├ímka 10+ Predobjedn├ívky s├║ otvoren├ę pre. Ako u┼ż bolo uveden├ę, ceny sa o─Źak├ívaj├║ od 999 EUR. Samsung Z├íkazn├şkom, ktor├ş chc├║ obnovi┼ą svoju jednotku, m├┤┼żete tie┼ż pon├║knu┼ą ┼ítedr├ę v├Żmenn├ę ponuky.

Pod─ża spr├ívy Galaxy Pozn├ímka 10 v Eur├│pe 8 GB FRAME a S 256 GB skladovanie Bude vydan├Ż. Tak┼że 128 GB ├Ülo┼żn├Ż priestor nebude mo┼żn├ę. Galaxy Pozn├ímka 10+ k dispoz├şcii v 256 GB a 512 GB varianty 12 GB FRAMEbude ma┼ą. Galaxy Pozn├ímka Nem├íme ┼żiadne inform├ície o tom, ak├ę ceny bud├║ pou┼ż├şvatelia po┼żadova┼ą ako prv├ę.

Ako sme u┼ż spomenuli Galaxy Pozn├ímka: s├ęria 10Zobraz├ş sa pri spusten├ş 7 August v New Yorku, USA. Dovtedy budeme s vami zdie─ża┼ą nov├ę podrobnosti. Zosta┼ł tu!