Samsung Galaxy poznámka 9 teraz dostanete aktualizácie február

Spolo─Źnos┼ą Samsung za─Źala pon├║ka┼ą febru├írov├ę aktualiz├ície Galaxy pozn├ímka 9 v Holandsku T├íto aktualiz├ícia obsahuje iba nov├║ bezpe─Źnostn├║ opravu tento mesiac.

Galaxy Poznámka: Aktualizácia 9 Február 2020

Pred menej ako mesiacom zasiahla dlho o─Źak├ívan├í aktualiz├ícia syst├ęmu Android 10 internet Galaxy pozn├ímka 9, Neprich├ídzalo s najnov┼í├şmi bezpe─Źnostn├Żmi opravami, preto spolo─Źnos┼ą Samsung tie┼ż vydala samostatn├║ aktualiz├íciu kr├ítko potom. A teraz je ─Źas na nov├ę vylep┼íenia zabezpe─Źenia.

Aktualiz├ícia verzie firmv├ęru N960FXXS4DTA5 je takmer 110 MB, a zoznam zmien je kr├ítky. ÔÇ×Zabezpe─Źenie v├í┼ího zariadenia bolo vylep┼íen├ę.ÔÇť A to je pravda, preto┼że po in┼ítal├ícii je k dispoz├şcii febru├írov├í oprava. Obsahuje 49 men┼í├şch a men┼í├şch vylep┼íen├ş pre opera─Źn├Ż syst├ęm Android. Okrem toho, Samsung m├í k dispoz├şcii 30 vylep┼íen├ş pre rozhranie a aplik├íciu One UI. Najjednoduch┼íie pochopi┼ą je oprava naru┼íenia bezpe─Źnosti Bixby Routines, ktor├║ m├┤┼żete teraz vidie┼ą na Galaxy pozn├ímka 9 M├┤┼żete si v┼íak nain┼ítalova┼ą manu├íl.

Nem├┤┼żeme n├íjs┼ą ┼żiadne ─Ćal┼íie zmeny, ale to bude tie┼ż prekvapuj├║ce kr├ítko po hlavnej aktualiz├ícii syst├ęmu Android 10.

dostupnos┼ą

Aktualiz├ície si teraz m├┤┼żete stiahnu┼ą priamo z internetu ┼żiadna zna─Źka Galaxy pozn├ímka 9 v Holandsku ─îasto to vy┼żaduje trochu trpezlivosti, ak tak urob├şte zna─Źka zariadenia zak├║pen├ę priamo od spolo─Źnosti Vodafone alebo T-Mobile, alebo ak si k├║pite belgick├║ bankovku 9 ma┼ą a. V pr├şpade tohto variantu zariadenia aktualiz├ícia e┼íte nebola vydan├í priamo serverom Samsung.

M├┤┼żete po─Źka┼ą, k├Żm sa nezobraz├ş spr├íva, ┼że si m├┤┼żete aktualiz├íciu stiahnu┼ą, alebo si ju m├┤┼żete urobi┼ą sami. Urob├şte to, ke─Ć m├ş┼łate konfigur├ícia v Aktualiz├ícia softv├ęru a tam Stiahnite a nain┼ítalujte zvoli┼ą.

Nain┼ítalovali ste aktualiz├íciu? Zistili ste nejak├ę ─Ćal┼íie zmeny?